DorkaR

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2019. március 25.

Szeretem az illatát, de sajnos 1 óránál nem érződik tovább, akármennyit fújok belőle, se bőrön, se ruhán... A Douglas-ban előtte többször kipróbáltam, akkor tartósabb volt. Jeleztem is feléjük, de nem tudtak mit kezdeni ezzel. Így szegény parfümnek, most leginkább csak a formatervezését élvezem. Egyébként azt mondanám, hogy a Chanel parfümök kistestvére, kevésbé karakteres, de számomra ettől függetlenül kellemes. A tartósság miatt viszont sajnos le kell pontoznom.

Lanvin Jeanne Lanvin

Lanvin Jeanne Lanvin
2019. március 25.

Számomra az egyik legnagyobb parfümszerelem! Az én bőrömön tartós, kellemes és szerintem kifinomultan visszafogott. Körülbelül 8 éve az egyik állandó illatom és mivel nem túl gyakori, az ismerőseim ezt már velem azonosítják. Egyébként sokszor idegenek is megkérdezik, hogy milyen illat van rajtam, mert tetszik nekik és nem jön szembe állandóan az utcán, mint mondjuk egy Giorgio Armani Sí. Viszont sajnos egyre kevesebb helyen lehet kapni.

Gisou Honey Infused Hair Oil

Gisou Honey Infused Hair Oil
2019. március 25.

Nekem bevált! Fantasztikus illata van, nagyon exklúzív a csomagolása és a benne lévő olaj is tudja a dolgát. Viszonylag kevés elég belőle egy-egy használat alkalmával. Csak sajnos az ára elég borsos, így amiatt nem 5 csillag.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2019. március 25.

A kedvenc szárazsamponom a Batiste! Bármelyik illat igazából, mert túl sokáig egyiket sem lehet érezni. Sok szárazsampon próbálkozás után állítom, hogy ez a legjobb, tiszta kinézetet ad a hajnak, dúsít és nem áll tőle tincsekbe a hajam, mint más szárazsamponoktól. Szóval még továbbra is sokszor újravevős.

Rexona Motionsense Stress Control 48H Izzadásgátló Stift

Rexona Motionsense Stress Control 48H Izzadásgátló Stift
2019. március 24.

Nekem ez a kedvenc! Kellemes, viszonylag semleges illatú. Azt nem mondom, hogy izzatsággátló hatását túlzottan érzem, de az biztos, hogy a szagok semlegesítésében a legtökéletesebb. Kicsit darabos lesz bőrfelületre kenve, illetve valóban foltot hagy a ruhán, de mindezek ellenére nálam akkor is a kedvenc, így ez mindent elmond róla.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. március 24.

Működik, de nem csodaszer! A szem alatti karikák, elszíneződések örök ellenségeim, ez a szérum csökkenti mindkettőt, de tökéletesen nem távolítja el. szerintem mindenképp érdemes utána mér egy hidratálót haszálni, mert egyébként nagyon kiszárítja a bőrt. mellette szól, hogy olyan kevés is elég belőle, hogy már egy éve használom és még mindig van az üvegben.

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil
2019. március 24.

Szerintem nagyon jó kis termék! Bár a szaga számomra borzasztó, ennek ellenére esténként gyakran felkenem, mert a hidratáló hatása szuper az arcomon, viszont kicsit nehezebben szívódik fel, így nappalra nem tenném fel sminkelés előtt.

Avon Justine Tissue Oil Gold Bőrápoló Olaj

Avon Justine Tissue Oil Gold Bőrápoló Olaj
2019. március 24.

Ez az olaj csodás. Kicsit szkeptikus vagyok az Avonos termékekkel, ezt is ajándékba kaptam, de nagyon hálás vagyok érte. Estére kenem csak fel, egy pumpálás elég az egész arcom (a szememre és számra is kenem), én szeretem az illatát is, bár tény, hogy kicsit tényleg intenzív. Szuper módon beszívódik, nem zsírosodik tőle a bőr és szépen kisimítja az arcom.

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2019. március 24.

Az eddig használt korrektorjaim közül ez vált be leginkább. Jól fed és ha sikerül szépen eloszlatni, akkor a ráncokba sem ül bele. Nem állítom, hogy ez a tökéletes korrektor, de egyelőre nem találtam jobbat.

Yves Saint Laurent Touche Éclat

Yves Saint Laurent Touche Éclat
2019. március 24.

Nekem gyenge a fedése. Sajnos a szemem alatti bőrterület nagyon vékony, így átlátszanak az erek, amiket nem igazán tudott elfedni. Egyébként kellemes az állaga, de sajnos a fedése miatt nálam nem lett kedvenc.