dorkosan

Regisztráció dátuma: 2021. június 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. június 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. július 17.

Nagyon zsíros nyáron a bőröm, ezért a szokásos WS helyett kerestem egy fényvédőt, ami könnyedebb.
Amikor felkenem van egy fura "dörzsölő" érzés 1-2 másodpercig, de elmúlik pillanatok alatt.
Nem bántam meg egyelőre, mert könnyen eldolgozható, és a zsíros bőrömön sem okoz túlzott extra zsírt, és pattanást.
Nem fehér, nem ragad, és pigment foltjaim sem jöttek elő még, így részemről is jár az 5*

Wooden Spoon Bio Superfood Naptej SPF35+

Wooden Spoon Bio Superfood Naptej SPF35+
2021. június 19.

Napvédelme nálam eddig jeles, de sajnos a fehér réteg itt is játszik, ami nem meglepő, mert ásványi.
Egy c vitaminos krémet mindig használok a reggeli rutinomban, erre kenve szegénynek elég beszívódni, mivel sajnos alapból zsíros a bőröm.
Száraz bőrön szerintem sokkal "elegánsabb", de egyelőre maradok ennél, mindenképp elhasználom, mert az olajosság ellenére sem okozott pattanást.

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló
2021. június 18.

Nem hidratál, sőt, mintha szárítana. Azt meg nem is értem miért kell bele Titán-dioxid...elég sok vita övezi élelmiszerekben, egy ajakápolót is "megeszel", ha akarod, ha nem. :( két csillag az illata miatt, az jó.

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30
2021. június 12.

Részemről teljesen meg vagyok vele elégedve, bár ami fura kissé, hogy az 50 faktoros tubusos kevésbé hagy nyomot az arcomon, mint ez.
Külön pacsi a csak non-nano cink-oxidért! :)

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF50

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF50
2021. június 12.

Végre találtam egy nem kémiai fényvédős, titánium dioxid mentes fényvédőt! Arca használom szinte mindennap. Olajos a bőröm, ezért rajtam talán jobban olajos réteget hagy, mint egy normál/száraz bőrön, de az előbb írtak miatt ezt megbocsátom neki, úgyis kifényesedne a bőröm :)

Naobay Detox Sun Shield Cream SPF30

Naobay Detox Sun Shield Cream SPF30
2021. június 12.

Borzalmas álllaga van, az olaj részét lehet kenni, de a "fehér" rész mintha külön éltet élne és erővel kellett szétteríteni az arcomon. Jól el is tömítette a pórusaimat. Nem találtam meg a gyártó honlapján sem, hogy a benne található titánium dioxid nano, vagy non-nano, ezért előbbire tippelek ami egy natur fényvédőnél külön dühít. Nem fogom elhasználni....soha többet nem vevős.

Alverde Jelly Pudding Lipgloss

Alverde Jelly Pudding Lipgloss
2021. június 12.

Szép, nem túl erős színe van. Megvan az a fura tipikus natur smink illata, de nem vészes. 5* mert bár nem túl tartós, nagyon kellemes, üde nem tolakodó színe va, amire vágytam :)

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2021. június 12.

Semmi felesleges sallang az inciben, színez, tartós eltalálták a színeket is. Nekem bejön, és újravevős.