Dormir

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Malizia Musk & Blackberry Folyékonyszappan

Malizia Musk & Blackberry Folyékonyszappan
2022. augusztus 1.

Nekem is tetszik az illata🙂sőt,odavagyok érte.

Women's Secret Intimate Daydream EDP

Women's Secret Intimate Daydream EDP
2022. május 11.

Carolina Herrera Gold Girl dupe. Tartós.

Reminiscence Vanille Santal EDT

Reminiscence Vanille Santal EDT
2022. április 5.

Csodálatos,puha,karamellás, vaníliás,fás ,nemes illat, de hatalmas szomorúsagomra én alig érzem. Nagyon gyenge rajtam,így pontozni sem tudom rendesen. A koncepció ötös, a hatósugar és intenztas gyenge.
Szerk.: Azóta jobban megszerettem. Van egy puha,olvadt gyertyaillata a bőrömön,nagyon enyhe fűszerekkel,ami télen,hidegben annyira jólesik.

Guerlain Samsara EDP 2021

Guerlain Samsara EDP 2021
2022. március 17.

Csodálatosan finom! Szerelem első szippantásra. A piros üvegesre úgy emlékeztem,hogy volt benne egy erősebb, " Vasas" illat,ami nekem nem tetszett. Ez viszont maga a pihe-puha mennyország. Isteni, modern, tiszta, puderes. Pontosan olyan,mint a Chanel eau Premiere, ami rajtam egyáltalán nem tartós. Ez most egy csodás ajándék számomra.

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT
2022. február 5.

Imádom ezt a finom illatot! Magamon és a férjemen is
Mézes, dohányos, melengető, mint egy kandalló egy norvég fa házikóban a zord havas hegyekben. Számomra egy biztonságot sugárzó, nagyvonalú illat.
Rendkívül tartós, szolidan körbevesz. Én télen és ősszel vagyok oda érte.
Azt hittem, eltűnt a kínálatból,de tegnap újra tudtam venni.

Zara Nuit EDT

Zara Nuit EDT
2022. február 5.

Ez valami fantasztikusan finom!
Krémesen, luxus módra nőies. Olyan megnyugtató, de mégis izgalmas!
Lágy, kerek, selymes, bársonyos, de nem túl sötét vagy esti, ahogy a neve sugallja.
Van benne valami könnyed szépség. Nincs túlvariálva.
Annak idején imádtam a Trussardi Inside illatát. Picit az általa keltett atmoszférát idézi. Bár, ez nem kávés, de hasonlóan a jólét letisztult finom luxusát hordozza magában.

Szerk : kapható ám újra a Zarában,picit más a doboz,de a név ugyanaz. És az illat is! Finom krémes gyönyörűség!

Narciso Musc Noir for Her EDP

Narciso Musc Noir for Her EDP
2022. február 5.

Nagyobb trükkös. Az elején kicsit durva, bősz szilva, robosztus, erős,majd átfordul egy nagyon nagyon finom selymes,velúrbőrös, kifinomult illattá,miközben átsejlik rajta egy állatos,vonzó,szexi akkord. Nekem nagyon tetszik,pedig az eleje orrbacsapós.

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP
2022. január 10.

Édes,tejes mandula sehol. Nekem halvány citromos,vajas keksz az elején. Aztán fűszeres,gyöngéd mézeskaláccsá válik.
Finom,tartós,de bőrközeli. Jó kis darab,de nem nyűgözött le,mert gourmand illatból van sokkal több,jobb.

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet EDP
2021. augusztus 23.

Finom! Rajtam van egy kis klasszikus ,szappanos beütése is,ami nagyon tetszik. Egyszerre friss, pikáns és tiszta amellett,hogy az anyaillat is megbújik a háttérben.

Reminiscence Patchouli Blanc

Reminiscence Patchouli Blanc
2021. augusztus 6.

Nagyon különleges illat. Nem is tudom semmihez hasonlítani. Niche vonal,nagyon modern. A " zöld púder", "nyers fehér" jut eszembe.
Púderes,de egy friss alapon,mintha egy aromás férfi after shave -vel keveredne egy csikorgóan friss nöi szappan,majd jönne egy kis púder.
Unisex,mérsékelten tartós.
Nagyon fehér, nagyon zöld. A pacsuli nem földes,dohos, csokis,hanem nyers, erős,zöldes. Tisztaságillat. Napon lesült női bőr, (nem kókuszos )naptejmaradványokkal, esti zuhany után, egy hűvös skandináv fenyőerdő és esti tengerpart között.