Dorothy06

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Inecto Naturals Argan Body Lotion

Inecto Naturals Argan Body Lotion
2019. április 8.

Télre vettem, nekem tökéletes. Kicsit nehezen szívódik be (legalábbis ahhoz képest, amit megszoktam) de a hatása miatt akkor is 5 csillag. Nagyon jól hidratál, én reggel szoktam bekenni magam (este olajos tusfürdő után már nem kívánja a bőröm) és még este is pihe-puha. A kézkrémjét vettem meg előbb, az kicsit vizesebb állagú, de mégis elég volt a hideg téli napokban. Biztosan újraveszem.

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé
2019. április 8.

Imádom! Bár nekem max télre kell kicsit zsírosabb testápoló, egyébként bőven elég ez. Isteni az illata, gyorsan beszívódik és jól hidratál.

Himalaya Herbals Muscle & Joint Rub

Himalaya Herbals Muscle & Joint Rub
2015. február 20.

Egy ismerőstől kaptuk, aki Indiából hozta. Magyarországon sajnos nem lehet még kapni. Édesanyám használta ízületi panaszaira és nagyon elégedett volt vele.
Nekem egy ideje fáj a térdem, de minden orvosi leletem normális, a háziorvosom azt mondta nem tudnak mit csinálni ezzel.
Most próbáltam először a krémet, így saját tapasztalatot még nem tudok írni. Felkenés után furcsa, bizsergetős, hűvös érzés, ami később égető érzésbe megy át. Ettől függetlenül egyáltalán nem kellemetlen.
A hatásáról később még írok.
Update: Már többször is használtam, de nem rendszeresen, ennek ellenére a térdfájdalmam szinte teljesen megszűnt. Ha néha újra megfájdul csak bekenem vele párszor és kész. Kár, hogy itthon nem kapni, mert igazi csoda!

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2014. november 13.

A kezdeti rosszabbodás nálam 2-3 hétig tartott. Nagyon csúnya pattanásos lett az arcom, de egyenként hamar elmúltak. Most már nagyon szép a bőröm, a régi piros foltokat is fokozatosan halványítja, összehúzza a pórusokat. Néha még előjön egy-egy kicsi, de alig látszódnak.
Nálam eddig semmi nem vált be ennyire, remélem hosszú távon is hatásos lesz.

Update: Hosszútávon is bevált! Eleinte minden estére bekentem vele az arcom és csak reggel mostam le, most ugyanígy használom, de már csak heti 1-2 alkalommal. Az arcom tükörsima, sehol egy pattanás és a pórusaim is összehúzódtak!

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2014. november 13.

Szeretem a Himalaya termékeket, így természetesen ezt is kipróbáltam. Nem rossz, de nem estem tőle hanyatt. Engem nem hidratál az elvárt módon, olyan, mintha elpárologna rólam. Az illatát sem szeretem annyira, pedig szeretem az epres dolgokat. A színéről nem tudok nyilatkozni, mert én semmilyen változást nem vettem észre felkenés után, amit nem is bánok.

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej
2014. november 13.

Én is vásárlás mellé kaptam ajándékba, de biztos, hogy megveszem, ha elfogy. Az illatát egyszerűen imádom, szerencsére a párom is! Nekem gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést, csak pihe-puha bőrt.
Az árát én is sokallom kicsit, de 30-40%-os kuponnal nem vészes. Vannak ettől jóval drágább, mégis haszontalanabb termékek is a piacon.

Lush The Comforter Habfürdő

Lush The Comforter Habfürdő
2014. november 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján. A víz valóban szép rózsaszín lett, a habok is jó nagyok voltak. Viszont fél óra fürdőzés után nekem is és páromnak is csípett a pisilés...ráadásul a párom egész este viszketett tőle.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2014. augusztus 16.

Ez a legjobb pakolás, amit valaha használtam! Pedig próbáltam már drágábbnál drágább "csodaszereket", de a derékig érő egyenes hajam valahogy mindig seprű állagú lett a 2.napon. Már hónapok óta ezt használom és egyáltalán nem csalódtam benne. A hajam pihe-puha azóta, mindenki a csodájára jár. :) Nem pakolásként használom, hajmosás után csak 2-3 percig van a hajamon, a hatás azonban így is tökéletes.
Az illatát imádom, de a hajamon sajnos nem sokáig érzem. Az ára pedig a lehető legbarátibb. Fél éve vettem 1,5 literes kiszerelésben, de még a fele sem fogyott el, pedig nem sajnálom. A hajtövemre sosem kenek semmilyen balzsamot, így nekem nem is zsírosít. Kb tarkótól lefelé szoktam jó vastagon bekenni a hajam.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor
2014. augusztus 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Mivel alumínium mentes, természetesen nem gátolja az izzadságot, ezzel tisztában voltam, viszont iszonyú büdösnek érzem magam tőle. Ráadásul nem csak bekenéskor, hanem nap közben is folyamatosan érzem az illatát, nem tud hozzászokni az orrom. Legközelebb talán más illattal próbálkozok, ez nekem nem vált be.

Update: Azóta megszoktam az illatát, teljesen elvagyok vele. Szerencsére nem vagyok egy izzadós típus, így nekem tökéletes. Hétköznap csak ezt használom, hétvégén viszont "rendes" izzadásgátlót. Ha elfogy, kipróbálom a mandulás verziót is,

Avon Naturals Almavirág Testpermet

Avon Naturals Almavirág Testpermet
2014. július 10.

Imádom az illatát, igazi frissítő, nyári illat. Viszont sajnos nem valami tartós....fél óra után már alig érzem magamon.