dorothy23

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Rose Fraîche Tusfürdő

Yves Rocher Rose Fraîche Tusfürdő
2014. július 19.

Az egyik barátnőmnek volt ilyen tavaly nyáron a testápolójával egyetemben, elhozta a közös nyaralásunkra, és miután egyszer kölcsönadta, utána csak ezt használtam, finom illata van, bár kicsit borsos az ára, ezért 4 csillag

Yves Rocher Jardins Du Monde Spanyol Gránátalma Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Spanyol Gránátalma Tusfürdő

frissítő, üde illat, szerettem

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2014. július 19.

imádom, az egyik kedvenc illatom, bár inkább őszi-téli, ilyenkor nyáron a virágos gyümölcsös illatokat jobban kedvelem :)

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2014. július 19.

ajándékba kaptam, nem igazán látom a szőkítő hatását, az illata számomra kellemes, tetszik a színe is, de nem lesz a kedvencem!

Pantene Nature Fusion Hajbalzsam

Pantene Nature Fusion Hajbalzsam
2014. július 19.

szerettem, de a nagy kiszerelés végére már szinte utáltam az illatát, nem tudom miért

Pantene Pro-V Aqua Light Kétkomponensű Tápláló Spray

Pantene Pro-V Aqua Light Kétkomponensű Tápláló Spray
2014. július 19.

imádom az illatát, a hajam sokáig tartja, használtam már a termékcsalád többi tagjával, azok nem váltak be, de ezt mindig megveszem ha akciós!

Pantene Aqua Light Balzsam

Pantene Aqua Light Balzsam
2014. július 19.

a samponnal együtt használtam, imádom a termékcsalád illatát, de sajnos nekem nem az igazi, bár a balzsam jobban bejött mint a sampon

Pantene Aqua Light Sampon

Pantene Aqua Light Sampon
2014. július 19.

imádtam az illatát, de mint eddig semmilyen drogériás sampon, ez sem az igazi, ami igazán tetszett még benne hogy átlátszó a flakon és láttam mennyi van még benne

Moyra Suede Effect Körömlakk

Moyra Suede Effect Körömlakk
2014. május 22.

szép a színe (502 van meg), mattra szárad, de fedőlakkal is szép, egy bajom van vele, hogy még alaplakkal is gyorsan megkopik a körmök elején, ezért 4*

Moyra Sand Effect Körömlakk

Moyra Sand Effect Körömlakk
2014. május 22.

a feketén kívül az összes kapható árnyalatot beszereztem, én alaplakkra kenem, gyönyörűek, tartósak, kell ennél több? a feketét is meg fogom venni :D