Doroti_13

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pierre René Skin Balance Cover Bőrszabályozó Alapozó

Pierre René Skin Balance Cover Bőrszabályozó Alapozó
2016. június 18.

Tökéletes 👌 :-)

Tigi Bed Head Dumb Blonde Smoothing Stuff

Tigi Bed Head Dumb Blonde Smoothing Stuff
2014. augusztus 1.

IMÁDOM! :) Hajvasalás után használom, egyszerűen gyönyörű, plusz selymes tapintású és finom illatú lesz tőle a hajam! :) Teljesen megszünteti a hajvégek szálkásodását. Biztosan újra fogom venni! Nagyon gazdaságos, mert csak nagyon kevés kell belőle. Ja és a sötétbarna hajamra használom, mert a fodrászom mondta, hogy hiába szőkéknek ajánlják, minden hajszínen használható.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. július 17.

A legjobb korrektor amit valaha próbáltam. Gyönyörűen fed. Szem alatt és pattanásokra használom, nagyon szuper és tartós :)

Lily Lolo Lash Alert Szempillaspirál

Lily Lolo Lash Alert Szempillaspirál
2014. július 17.

Nagyon szépek és nagyok lesznek tőle a pilláim, nem csípi a szememet, könnyű lemosni.
Én ennél maradok :) 5*

BareFaced Beauty Mineral Foundation

BareFaced Beauty Mineral Foundation
2014. július 17.

Nagyon jól fed, és nem tömíti el a pórusokat. Egész nap tartós, photoshop hatás :)

Alverde Creme To Powder Korrektor

Alverde Creme To Powder Korrektor
2014. július 17.

Nem túl tartós sajnos, és nem is fed túl jól. Nekem sokkal jobban bevált a Catrice korrektorja.

BareFaced Beauty Mineral Blusher

BareFaced Beauty Mineral Blusher
2014. július 17.

Nekem a Freya szín van meg, nagyon szeretem :) Szuper tartós és nem pattogok ki tőle mint más pirosítóktól.

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara
2014. május 27.

Nagyon szépek lettek tőle a pilláim, igaz tényleg kell figyelni, hogy csak keveset vigyünk fel a szempillákra, mert sok festék marad a kefén. Viszont egy nagy gondom van azért vele, lemosáskor iszonyúan csípi a szememet, annyira hogy a harmadik ilyen fájdalmas lemosás után ki is dobtam, mert nekem nagyon nem bírta a szemem. Még sosem fordult velem elő ilyen, de így sajnos meg kellett válnom tőle.

Catrice Smokey Eyes Szemceruza

Catrice Smokey Eyes Szemceruza
2014. május 25.

Könnyen lehet vonalat húzni a puha ceruzával és az ecsettel is könnyű azt elsatírozni. Nekem sikerült füstös szemet csinálnom vele, igaz melegben kicsit leizzadtam ezért csak 4 csillagot kap, de egyébként meg vagyok vele elégedve! :)

Crystal Essence Golyós Dezodor Gránátalma

Crystal Essence Golyós Dezodor Gránátalma
2014. május 25.

Finom az illata és végre ez tényleg semlegesíti a szagokat, nem úgy mint a legtöbb alumínium mentes dezodor. Hagy izzadni, mert ugye azt kell, gyorsan megszárad és nem hagy foltot a ruháimon.