Dorotii66

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paula's Choice Calm Soothing Toner Kombinált/Zsíros Bőrre

Paula's Choice Calm Soothing Toner Kombinált/Zsíros Bőrre
2022. május 1.

Huh, félve jöttem ezt lepontozni, de úgy látom nem vagyok egyedül a problémámmal. A szagát én eddig észre se vettem, valószínű a paprikavörös arcomnak sikerült mindig elterelnie róla a figyelmem. Egészen enyhe rosaceám van, de zsíros/kombinált bőröm, ezért is választottam őt (nyilván nagy kiszerelésben, én hülye). Úgy belobbant mint még soha, konkrétan ott is vörös voltam ahol előtte még soha. Próbálkoztam vele még utána is, mert borsos az ára, de minden egyes alkalommal irritál és vörös leszek tőle. 🦀 Hatalmas csalódás.

Balea Sweet Paradise Szárazsampon

Balea Sweet Paradise Szárazsampon
2022. április 30.

1-2 éve volt egy Baleás nagyon flamingós (illat, csomagolás) kéztisztító gél, na ennek szinte ugyanaz az illata: egyszóval imádom ezt is. Fújás után brutál fehérséget hagy, de hamar el lehet tüntetni. Nekem a hajmosást is kitolta rendesen, 2-3 nappal, szóval megérte. :)

Alterra Anti-Fett Shampoo

Alterra Anti-Fett Shampoo
2022. április 13.

Picit tényleg lapítja a hajat, ez engem is zavart. Kellemes illata van, viszonylag jól is habzik, a zsírosodáson is segített valamennyit, heti 3 helyett így már csak 2x kell hajat mosnom. Egyelőre próbálkozok más samponokkal, amik nem veszik el a hajam tartását ennyire, de lehet majd visszatérek ehhez ha nem lesz jobb.

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2022. április 13.

Balzsamként és hajpakolásként is használtam, sehogy se vált be, nem lett jobb a hajam állapota tőle.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2022. április 13.

Alapvetően nem szokott zavarni a krémek illata/szaga, de ez... Borzalom, még valahogy el is viseltem, de a ruha is magába szippantotta és onnantól kikészültem. Én alapvetően a hátamra vettem, amin gyűlnek a pattanások, de nem sokat javított az ottani helyzeten sajnos. Az ekcémás kezem megsínylette amikor kentem a hátam, mert iszonyúan csípte és vörösebb volt a kezem mint valaha, már azon gondolkoztam hogy kesztyűvel kenem fel. 😭 Egyszóval drága, büdös és nem is segített az én bőrömön semmit.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2022. április 13.

Először arcra vettem, de mivel nagyon testes krém, így ott abbahagytam a használatát, mert a kombinált bőrömnek sok, nehéz volt. Testre kezdtem el használni, az én normál bőrömre a testemen tökéletes, jól hidratál, viszont sokszor nehezen szívja be, így sokat kell várnom mielőtt felöltöznék.

BIC Miss Soleil Colour Collection 3 Pengés Eldobható Borotva

BIC Miss Soleil Colour Collection 3 Pengés Eldobható Borotva
2022. április 13.

Pozitívum, hogy nem vágtam magam meg vele és sokáig éles volt, így elég pénztárcabarát. Sajnos, mint eddig minden borotvától, ettől is pöttyös lett a bőröm mindenfele.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2022. április 13.

Alapvetően évek óta a Cloudot használom, viszont tavaly a változatosság kedvéért gondoltam kipróbálok egy másik Arianás parfümöt, és erre esett a választásom a sok jó vélemény miatt. Szerettem az illatát, gyönyörű a csomagolása, de ennyi. Reggel befújtam magam, 1-2 óra múlva már sehol nem volt az illat, és azt sem mondhattam hogy a "megszokás" miatt, mert már az elejétől így volt.

Treacle Moon Wild Cherry Magic Tusfürdő

Treacle Moon Wild Cherry Magic Tusfürdő
2022. április 13.

Imádom a csomagolását, de nem ez a lényeg egy tusfürdőnél nyilván. Mostanában teljesen rákattantam a meggyre és cseresznyére mind illatokban, mind ízekben, így amikor megláttam ezt az unikornisos, cseresznyés tusit rögtön lecsaptam rá. Kellemes cseresznyés illata van, de gyenge, és a fürdés után nyoma nem marad, ami frusztrál, mert egyébként az ára meg magas, aztán így elvárná az ember, hogy utána még egy pár óráig érezze az illatot.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. április 13.

Az egyik kedvenc fényvédőm lett. 🤩 Nem mattít, de nem is hagy fényes érzetet az arcon és fehér réteget sem. Engem nem zavar az illata, sőt kifejezetten kellemes számomra (csak egy picit már elszoktam az illatos termékektől, így szokatlan volt) és szerencsére nem is irritált. Az egyetlen negatívum, hogy mostanában sehol nem kapható, illetve borzasztó kicsi a kiszerelése és így abszolút nem pénztárcabarát.