doroty9898

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál
2019. szeptember 10.

Eddig a Maybelline szempillaspirálját használtam, de ez az Essence spirál lepipálta a Maybelline-t. Tartós, nem potyog, nem keni össze a szemhéjamat. A keféje valóba fura egy kicsit első használatra, de egész jól működik, könnyen felvihető. Nap végére egy kicsit veszít a színéből, de ez a drágább szempillaspirálnál is így volt. Ár-érték arányban nagyon is megéri ez a termék.

Trend It Up Sun Burst Bronzosító Testpúder

Trend It Up Sun Burst Bronzosító Testpúder
2019. szeptember 10.

Én testre nem használom, nálam csak arcbronzosítóként funkcionál. Elégedett vagyok vele, finom az illata, kicsit csillámos (nem zavaróan). Ha felviszem, nem kelt természetellenes hatást. Mindezek ellenére lehetne egy kicsit tartósabb, nap végére nem mindig látszik meg, pár óra után újra fel kell vinni.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. szeptember 10.

Az illata valami isteni. A hatása sem rossz, bár én használat előtt kókuszolajjal szoktam összekeverni. Használata után a hajam pihe-puha, de mintha egy kicsit gyorsabban zsírosodna a hajam tőle (jó, lehet, hogy ebben a kókuszolaj is szerepet játszik). Az illata viszonylag sokáig érezhető.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. szeptember 10.

Szépen fed, bár egy kicsit maszkhatású az én fejemen. Ezen kívül pár óra múlva elég látványosan átfényesedik az arcom, és villogok, mint egy diszkógömb. Az átfényesedésen kívül nincs a tartósságával semmi gond, akár egész nap fentmarad. Nem kopik, nem csúszkál. Ár-érték arányban ez a legjobb drogériás alapozó szerintem.

Acne.org The Regimen

Acne.org The Regimen
2019. szeptember 10.

Én kb. 3-4 hónapja használom az acne.org termékeit, és nekem bevált. Az első pár hét alatt olyan szinten kiszárította a bőrömet, hogy hullottak rólam a száraz bőrdarabkák (pedig használtam a moisturizert-t is). De aztán szépen lassan eltűnt a szárazság, bár ezen sokat segített a Müller saját márkás jojoba olaja. A pattanások azóta eltűntek, a mitesszerek is láthatóan halványodtak (használom az AHA krémet is).
Összességében meg vagyok vele elégedve, bár lehetne egy kicsit olcsóbb is.

Essence Out of Space Stories Körömlakk

Essence Out of Space Stories Körömlakk
2018. március 24.

Nekem fekete színben van meg ez a körömlakk. Sajnos kell alá egy sima fekete lakkréteg, mert anélkül elég csúnya, egyenletlen rétegben van a körmön.

Essence 2in1 Eyeshadow & Primer

Essence 2in1 Eyeshadow & Primer
2018. március 24.

Leárazva vettem meg, de abszolút megéri az eredeti árát is. Sokkal tartósabb a használata után a szemfestékem. Biztos, hogy újraveszem! :)

2018. február 25.

Az illata jó, de a balzsammal együtt használva eléggé lelapult tőle a hajam.

2018. február 25.

Az illata nagyon jó, de a balzsammal együtt használva nagyon lelapult tőle a hajam.

Balea Body Vazelin

Balea Body Vazelin
2018. február 25.

Tökéletes a száraz könyökre és sarokra. Én szempillaspirál-lemosónak is használom, arra is tökéletes. Hideg időben a számra is ezt kenem, nagyon jól hidratál.