Best of Beauty 2019

Doruss

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2015. december 31.

Ez az első folyékony rúzsom, 053-as sötétvörös árnyalatban van meg. Viszonyítási alapom tehát nem nagyon van. Arra számítottam, hogy szárítani fog, és nehezebb lesz használni, úgyhogy ezeket nem rovom föl hibának. A használatába könnyű belejönni egyébként, de nekem kell hozzá a kontúrceruza, különben nem lesz egyenletes a széle.
A színét imádom, eredetileg sima rúzsban kerestem sötétvöröset de égen-földön nem leltem megfizethető áron, úgyhogy nagyon örülök, hogy rátaláltam, főleg, hogy féláron, kuponnal vettem.
A tartóssága jó lenne, de az üvegpoháron kívül mindent megfog és így szétkenni sem nehéz, akármilyen vékony rétegben viszem föl, és ez szerintem elég kényelmetlenné teszi a viselését, főleg, mert sötét színben van meg. Alkalmi viseletnek tökéletes, de bulizni pl nem szívesen megyek el benne, mert nem túl kényelmes enni-inni benne, és spiccesen nem feltétlenül biztonságos korrigálni, mert ha félrekened az az életben nem jön le.
Szóval én nem vagyok teljesen elégedett, de még barátkozom vele. :)

Oriflame The One Eye Liner Stylo

Oriflame The One Eye Liner Stylo
2015. február 4.

A fekete változatát imádom, ez az első olyan eszköz, amivel szépen és tartósan meg tudom csinálni cicásra a szemem. Könnyű vele dolgozni, (hozzám hasonló) kétbalkezeseknek kifejezetten ajánlanám, és a színe is nagyon szép. Annyi a negatívum, hogy így pár hónap használat után az ecset - ami alapból nagyon könnyen siklik a szemhéjon - elkezd "tapadni" a bőrhöz, egyre nehezebb használni. De még működik, meglátjuk, mi lesz belőle.
Amit nagyon sajnálok - ezt egy korábbi Oriflame-es filcnél is tapasztaltam -, hogy a barna változata olyan, mintha híg lenne a festék, többször át kell menni rajta, mire lesz valami színe és nem is elég tartós, könnyen maszatolódik a feketéhez képest.

Philips Satinelle Soft Sensitive Total Body Epilátor

Philips Satinelle Soft Sensitive Total Body Epilátor
2014. június 30.

Nincsen ugyan viszonyítási alapom, mert más epilátort még nem használtam ezen kívül, de nekem nagyon bejön. 3 éve van meg körülbelül. Tartozékként az enyémhez volt borotvafej meg epilátorfej illetve ezekhez kiegészítők. Az epilátor nekem még a kb. 3 milliméteres szőröket is kiszedi, ami elég jó teljesítmény.

Oriflame Beauty Eye Liner Stylo

Oriflame Beauty Eye Liner Stylo
2014. június 30.

A barna változat valami katasztrófa, pedig kétszer is nekifutottam ls vettem belőle. Annyira egyenetlenül jön a festék belőle, hogy úgy kell pingálni mire lesz egy elfogadható vonal. Ha lesz.
Viszont a fekete változata elég jó, az beválik.

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus
2014. június 29.

Remek tus. Az Oriflame-nek nem minden tusa jó, de ezt nagyon eltalálták. Jó minőségű az ecsete, a festék pedig elég tartós, nem szokott elkenődni, pedig a szemhéjam hozzáér a szemöldökcsontomhoz. Annyi a negatívum, hogy ha "farkincát" festek a szemem külső sarkához, az egy idő után elfolyik, de ebben szerintem a szemem formája a ludas. Ha rakok fölé egy kis szemhéjpúdert, az is a helyén marad. Összességében nagyon-nagyon szeretem használni.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2014. június 29.

Én nagyon szeretem, bár először kényszerből vettem meg, mert nem találtam más márkából barna szemhéjtust a Rossmannban, csak sokkal drágábban. Nem bántam meg. Szép matt színe van. Kicsit tényleg berepedezik egy idő után, de egyáltalán nem feltűnően és nem pereg le. Remekül bevált, főleg, hogy az ára igazán baráti.

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2013. július 15.

Én kb. három hete használom ezt a szappant naponta egyszer, esténként. Nem is használok semmit mellé, csak a (natúr) szappannal, amivel zuhanyzok, lemosom az arcom előtte. Jól kiegyensúlyozza a bőrömet, nem zsíros mostmár és nem is szárítja ki, ahogy a legtöbb pattanásokra való készítmény teszi. Igaz, pattanások meg mitesszerek még most is vannak, de közel nem annyi, mint a sószappan használata előtt. Én totálisan meg vagyok elégedve vele :)

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2013. június 29.

Szerintem nagyon jó kis krém. Én az arcomra használom, kicsit nehezen kenhető, de célszerű bevizezett kézzel elkenni, úgy egyszerűbb. Nekem hamar beszívódik meg a pórusokat sem tömíti el, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szinte mindenre jó :)