dory008

Regisztráció dátuma: 2011. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab
2020. március 22.

Maga a megtestesült borzalom! Nemhogy használna, inkább árt! Zsírosabb lesz tőle a hajam, ragacsos és kócos. Nem szárad meg rendesen, semmi hajtőemelő vagy púderes hatás, kb mintha sima hajszaritas előtti habot tettem volna a zsíros hajamra... Ha lehetne -1 csillagot adnék!

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre
2019. november 13.

Nekem nem a ragacsosságával van bajom, hanem hogy az orromat, az orrom körüli területet és az orcáimat borzasztóan irritálja, kipirosodik és elkezd szenvedni tőle ez a terület az arcomon, mintha megégetné konkrétan... Pedig egyébként kombinált bőröm van. Akinek nem érzékeny a bőre, annak beválhat.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2019. november 13.

Felkenve először sárgás, ettől féltem is, de kb 15 perc és teljesen illeszkedik a bőrtónusomhoz. Eddigi hidratáló krémiemmel kompatibilis volt többnyire, amelyikkel nem, ott a hidratálóm volt a hibás. El lehet oszlatni ujjakkal, ecsettel, blenderrel is. A nagyobb bőrhibákra természetesen erősebb fedésű cucc kell, de ez egy BB-nél természetes. Egyetlen hibája, amiért le is vonok egy csillagot a maximális ötből, hogy nemhogy nem matt a finise, de még egyenesen fénylő, zsíros. Ezért muszáj utána púderezni. Nagy negatívum egy kombinált - zsíros bőrre való terméknél...

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2018. október 23.

Büdös és nem szívódik be teljesen, még másnap is érzek valami kellemetlen réteget a bőrömön

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal
2018. október 20.

Érzékeny a szemei kezdődő rozaceás a bőröm, illetve kontaktlencsét is viselek. Ezekkel a kritériumokkal indultam el glamour napokon micellás vizet (is) venni. Újdonság ereje és a tulajdonságaimnak való megfelelés miatt (legalábbis a felirat alapján) esett erre a választásom. Nos azt kell hogy mondjam csalódtam. textúrára/állagra szinte ugyanolyan, mint a sárga, olajos társa, illata is hasonló. De könyörgöm, miért kell egyáltalán parfümöt belerakni érzékeny szemre és bőrre való termékbe?? Ráadásul mind a kettőbe. Olyan jó lenne, ha legalább ezt elhagynák. Másik negatívum a "nem hagy olajos filmréteget" állítása. De, hagy. Amilyen szerencsétlen tulajdonságokkal vagyok megáldva (zsíros bőr, de érzékeny, rozaceás is), pont nem előnyös, hogy a micellás víz leöblítésekor csúszik az arcom az olajtól... Plusz másnap reggel olyan zsíros fejjel kelek miatta, hogy az iszonyú. Pozitívum, hogy a vízzel történő leöblítés után nem számottevően fénylik a bőröm, nem is húzódik, nem is pirosodik ki. Általában szemsminknek csak spirált használok, azzal iszonyú nehezen birkózik meg, sokszor át kell törölni a szemeimet és még arcmosás után még egyszer, mert az alsó pillasorom alatt mindig fekete marad, illetve a szemem felületén is hagy pici fekete festékmaradványokat... Ezek után talán már nem is kell megjegyeznem, hogy kontaktlencsés szememet nem mertem vele lemosni, kizárólag a lencse kivétele után használtam. Azt hiszem a kísérletezésem itt véget ért a kétfázisú micvizek között, és visszatérek a rózsaszín vagy a világoszöld egyfázisúakhoz. Mivel nem tehetem meg, hogy egy nagy, teli flakon micellásvizet kihajítok a kukába, ráadásul glamour napok idejére felvitték az alapárát 1899re (mert miért is ne..). Muszáj leszek elhasználni, de biztos soha nem veszem újra. Csak azért kap 2 csillagot, mert nem irritálja, szárítja, pirosítja a bőrömet. Talán akinek érzékeny és száraz a bőre, illetve nem használ spirált, annak beválhat.

Etude House Tint My Brows Gel

Etude House Tint My Brows Gel
2018. június 27.

Borzalmasan fáj leszedni, még percekkel később is marhára sajog a szemöldököm, ezen kívül rengeteg szálat kitépett, az én amúgy is ritka és világos szemöldökömből, szóval hihetetlenül örülök... Plusz amikor másodjára próbáltam ki, kb 3 órára hagytam fent, és amikor leszedtem szó szerint ZÖLD színt hagyott maga után!! Zöld lett tőle a bőröm! Ezt első használatkor nem tapasztaltam, viszont már akkor is baromira fájt, és tépte ki a szálakat, szóval már mostanra a kukában haldoklik. A M@ybelline szemöldöktetoválóját szerettem volna helyettesíteni, mert az eredeti áron horribilis összeg, ez viszont potom pénz, de olcsó húsnak híg a leve! SOHA TÖBBET.

Romantic Bear Lip Mask

Romantic Bear Lip Mask
2018. június 10.

Azt hiszem a cherry árnyalat volt meg nekem, egy erős piros szín. Az ajkaim belső részén nem akart megszáradni, a fogamat viszont összefogta. Nagyobb mennyiség egyenletesen befogja ugyan az ajkakat, viszont a kopás borzalmas, mert igénytelen kinézetű, és még le se tudja törölni az ember lánya, mint egy normál rúzst, ha látja, hogy kopik... Két-háromszor próbálkoztam vele, hátha megszeretem, de nem így lett, és végül egy ívessel a kukában landolt.. Muszaj volt megvennem kipróbálni, mert minden ilyen hypeolt újdonságra vevő vagyok, viszont sokszor csak pénzkidobás lesz a vége, mint ezzel a cuccal is lett. Kislányok elszórakoztatására éppen jó lehet...

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. április 14.

1. Nehezen hozza le még a normál spirált is. 2. Irritálja a szemeimet ahelyett, hogy nyugtatna, és még könnyezek is tőle... 3. Nem hagy olajos réteget? De, hagy. Hatalmas csalódás volt ez számomra, a parfümös szagát sem bírom elviselni. Arcbőrömön még nem próbáltam, de mivel ez olajos, az én bőröm meg ultra zsíros, nem is gondoltam még rá. Egy szóval nulla. Kuka. Utálom.

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk
2016. június 6.

Nos, nem véletlen, hogy csak 3,29en áll a csillagozása, ugyanis szerintem még ennyit sem érdemel meg... Legalábbis az a 2 árnyalat, amikkel én rendelkezem. Vékony az ecsete, csíkosra szárad, nem tudok vele szép eredményt elérni, két réteg is kevés, de félek, három rétegnél már meg se száradna, csak mindenbe belenyúlnék... Szerintem féláron is alig-alig éri meg a pénzt, amit az ember kiad érte. Többet nem fogok ilyen körömlakkot vásárolni.

Garnier Fructis Densify Hajvastagító Sampon (régi)

Garnier Fructis Densify Hajvastagító Sampon (régi)
2016. január 26.

Már megbocsásson mindenki, de lósz*rt se ér, amikor ezzel mosom ki a hajamat, utána mindig már 48 óra múlva teljesen lelapul, és sokkal hamarabb elkezd zsírosodni a hajam tőle, mint más sampontól. Maradok a jól bevált gyógynövényes samponomnál inkább, mert ez semmilyen hozzá fűzött reményt nem váltott be, pedig örültem volna neki nagyon.. Még jó, hogy csak egyet vettem, és azt is akciósan, de soha többé nem veszem újra.