Doxorubicin

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Love Nature Arctisztító Zselé Aloe Verával

Oriflame Love Nature Arctisztító Zselé Aloe Verával
2017. április 19.

Szeretem ezt a sminklemosót, viszont szembe kerülve csíp sajnos, azonban nem szárítja a bőröm, ami nálam fő szempont.

Oriflame Intenzív Kézápoló Koncentrátum

Oriflame Intenzív Kézápoló Koncentrátum
2017. április 19.

A kezemen a bőr néha olyan, mint a papír. Bármit használok nagyon hamar kiszárad ismét, ha pedig túlzottan zsíros a krém az is zavaró. Kellemesen csalódtam ebben a kézkrémben. Nem folyik, nem is túl zsíros, mégsem érzem úgy fél óra után, mintha be se kentem volna a kezem.

Oriflame The One Illuskin Arcpirosító

Oriflame The One Illuskin Arcpirosító
2017. április 18.

Egyik kedvenc termékem tőlük. Nem túl hivalkodó, mégis ad némi csillogást a bőrnek.

Oriflame Feet Up Sarokápoló Krém

Oriflame Feet Up Sarokápoló Krém
2017. április 18.

Nagyon könnyen kiszárad a bőröm sajnos, de ez a krém nagyon hamar helyre tudja hozni a lábamon. Csak ajánlani tudom. Ár/érték arányban az egyik legjobb.

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2017. április 18.

Szép színei vannak, én imádom. Kezemen sajnos hamar pattog, de gondolom azért, mert nem figyelek rá. Lábamon viszont sokáig bírja.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. április 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg egyből két színben, de megbántam. Az én számon csomósodik, illetve ragad iszonyatosan. Lehet én rontok el valamit, de nálam nem vált be sajnos.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. április 18.

Régebben egy háromszor ennyibe kerülő tust használtam, de bevonták sajnos. Hetekig kutattam mindenféle termék után, de mindegyikkel volt valami problémám. Gondoltam egyet és megvettem ezt. Nem bántam meg. Én mindennap használom és így is elég egy tubus 3 hónapra, illetve nagyon tartós.

Oriflame Love Nature Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Love Nature Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém
2017. április 18.

Imádom! Nem tudom van-e hatása, még nem ráncosodom :D Viszont felkenés után mintha eltűnt volna a fáradság a szememről. Nálam 5 csillag.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal (régi)

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal (régi)
2017. április 18.

Szeretem ezt a sampont, illatra nagyon jó, viszont a száraz hajammal nem csinál túl sok mindent.

Essence Studio Nails Pro White Körömfehérítő

Essence Studio Nails Pro White Körömfehérítő
2017. április 18.

Többet vártam ettől a lakktól. Felkenve szép, de nekem nagyon hamar lepattogzik.