Drakna

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Peeling Aprikose

Alverde Peeling Aprikose
2016. március 24.

Az osszetevoi vallalhatók, az illata viszon érdekes savanykás barack, maybe?. A szemcsék finomak és egész jól radiroznak, érzékeny borre nem épp a legjobb választás szerintem.

Weleda Sós Fogkrém

Weleda Sós Fogkrém
2016. március 24.

Imádom, nagyon jól tisztít, az osszetevoi szuperek, nem meglepöen ugye sós, de kellemes "ízt" hagy maga után. Igaz kevésbé habzik, de mivel én már egy ideje természetes fogkrémeket használok fel se tünt különosebben :) A fehérítést illetoen még korai nyilatloznom.

Alverde Deo-Zerstäuber Magnolienblüte Malve

Alverde Deo-Zerstäuber Magnolienblüte Malve
2015. november 29.

Az illata miatt vásároltam, a hatása vajmi kevés egy illt nélkuli só deo rétegre viszem fel az illatta miatt., valamint igény szerint utólag, ilyen kombinációban megfelelőnek találom.

Alverde Regeneráló Hajmaszk Szőlőkivonattal és Avokádó Olajjal

Alverde Regeneráló Hajmaszk Szőlőkivonattal és Avokádó Olajjal
2015. november 29.

Ejszakára szokatam felvinni, reggelre tényleg fényes, konnyes fésulheto es puha lesz tole a hajam viszont hamarabb zsirosodik és a hatása nem nagyon tartós. Tényleg nehéz felvinni, az illata viszont nagyon finom. Nem terveze újra venni remélem talako egy nekem megfelelobbet a natúr kategóriában.

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal
2015. november 29.

Imádom, imádom, imádom... zuhanyzás után rogton felviszem nedves bőrre, míg fogat mosok be is szívódik és tokéletesen hidratál. Az osszetevőivel szintén minen OK, az illata is számomra kellemes. Sokoldalú olaj szerintem, néha a furdővizbe is pumpálok kicsit, masszáshoz is kivállo, hajpakolásként még nem használtam ugyan de kipróbálom idövel.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2015. november 29.

Nem csodaszer, viszont jol ápol. Kicsit idegenkedtem tole eloszor az alkoholos osszetevok miatt, de vegul is melette dontottem. Naponta pásrzsor kenegetem a kezeim, mivel ilyen hideg idoben erzem hogy feszul, a krém kicsit nehezen szivodik fel, de nem ragacsos és ha felszivodik nagyon puha a borom :) Egyetlen dolog ami zavar az, hogy a csomagolása berepedezett.

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2015. november 29.

A hideg miatt éreztem, hogy ismét eljott az ideje hogy beszerezzek egy ajakápolót. Hirtelenjében azt kaptam le a polcról, az illata natúr nem feltünö, ami az állagát illeti, nagyon hidegben sem "keményszik" meg így konnyu felvinni. Az ajkakat egész jól ápolja, egyáltalán nem cserepesednek, viszont mintha nem lenne elég tartós és így szukség szerint tobbszor viszem fel.

Sante Dental Med B12 Vitaminos Fogkrém

Sante Dental Med B12 Vitaminos Fogkrém
2015. július 1.

Pár napja vásaŕoltam a DM-ben, sajana torott volt a tubus de gond nélkul kicseréltek . Meglepett a rószaszín fogkrém :D Az íze nem tolakodó, egész jól habzik és szerintem jol tisztít :) egyenlore ennyit tudok rola mondani ...

Sante Goji Power Testápoló

Sante Goji Power Testápoló
2015. július 1.

Akciósan vettem én is, friss kellemes illata van, hamar beszívodik egeśz jol hidratál. Kulonosebben semmi bajom vele de nem kedvenc :)

Sante Family Kézápoló Krém Bio Goji & Oliva

Sante Family Kézápoló Krém Bio Goji & Oliva
2015. július 1.

Érdekes kulonleges az illata nekem nem jott be, az állaga nem túl suru viszont gyorsan felszovodik, nem egy csodaszer de legalább nem szárít.