dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2022. június 2.

Kedvelem az összetevői miatt, illetve az ára is igencsak kedvező. A régóta meglévő foreo minimmel használom. Jó, hogy illatmentes, kellően tisztít. Újravevős.

Essence Bronzosító Ecset

Essence Bronzosító Ecset
2022. május 19.

Olcsó, jó minőségű, könnyen tisztítható. Szívesen nyúlok érte. Ecsetekben nagyon klassz az essence, nálam veri a catricet.
Imádom a kinézetét is, kis cuki csajos. Biztos vagyok benne, hogy évekig a társam lesz!

Kruidvat Solait 50+ Kids Sunmilk

Kruidvat Solait 50+ Kids Sunmilk
2022. május 19.

Arcra használom, mert a Kruidvatban egyébként nagyon drágák a fényvédők és még nem vettem rá magam, hogy bevásároljak egy minőségi darabot. No de egyébként egyhe zsíros érzetet ad, arcra kissé nehéz állagú. Sajnos itt se DM, se Rossman, szóval abból válogathatok ami van, és rá esett a választás. El fogom használni. Az árához képest egyébként nem rossz! Nem gyurmásodik, ami nekem nagyon szimpi!

Sun Ozon Medium Naptej FF50

Sun Ozon Medium Naptej FF50
2022. április 10.

Hasonló tapasztalataim vannak az előző kommentelőével. Arcra vásároltam meg az ára és a mennyisége miatt, de csalódás. Nehezen szívódik be. Gyurmásodik és púdert is használva csillog-villog az arcom. Testre mindenképp elhasználom.

Hema Hydrating Cleansing Tonic

Hema Hydrating Cleansing Tonic
2022. április 10.

Ejjha! Ez a termék illatban nem semmi. Megvettem a vegán jelzés miatt ideiglenesen, mert jobb alternatívát nem találtam mindeddig. Eddig a BALEA MED ULTRA SENSITIVE ARCTISZTÍTÓ VÍZét használtam, de itt nem kapni sajnos. Remélem találok egy illatmentes verziót, ami összetevőiben hasonlít a baleára. Azt szerettem. 😊

Catrce Highlighter Brush

Catrce Highlighter Brush
2022. április 10.

Megvettem, mert kívántam egy új highlighter ecsetet, viszont csalódás. 2x mostam meg kb. a fogós része pedig máris megrepedt, meg egyébként kotyog. Használni fogom amíg tart, de egyáltalán nem tartós. Az ebay-es Jessup ecseteket meg sem közelíti. Azok 5 év után néznek ki úgy, mint ez egy hónap használat után.

Balea My Summer Paradise Tusfürdő

Balea My Summer Paradise Tusfürdő
2022. április 9.

Teszi a dolgát, illatban hasonló a vamos a la playa balea tusfürdőhöz. Nem irritál, hozza a balea minőséget.

Balea Vamos a la Playa Tusfürdő

Balea Vamos a la Playa Tusfürdő
2022. április 9.

Az illata miatt vettem meg, no meg mert gondoltam meghozza most tavasszal a nyár feeling-jét. Nem irritál, teszi a dolgát. Hozza a balea megszokott minőségét.

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera
2022. április 9.

Már lassan elfogyott, az illata kellemes haszálatkor. Nekem meghozta az esti kellemes zuhanyzásokat. Az új csomagolásban van meg. Szeretem, megteszi azt, amit egy tusfürdőnek kell.

Catrice Ultimate Camouflage Krém

Catrice Ultimate Camouflage Krém
2022. április 9.

Tapasztalataim megegyeznek az előző kommentelőével, hiszen az én bőrömnek is túl krémes, emiatt nem tudok jó fedést elérni. Egyébként ár arányban nagyon szimpi termék, az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Azért még javában tesztelgetem, ha változik a véleményem érkezik az update. :)