dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Luvia Sunset Nova Paletta

Luvia Sunset Nova Paletta
2021. április 7.

Ezt a palettát simán tudnám az előre betervezett angliai 2 hónapos utam során használni (bulizós estéken, no meg a hétköznapokon is). Két eddigi kedvenc színem a Savanna és a Sweet orange a hétköznapokra, hiszen jól mutatnak együtt. Mostanában leginkább rózsaszínt és annak kül.árnyalatait használom, s ebben ezt is megtalálom, szóval nekem nagy CSODA ez a paletta. Jelenleg úgy érzem, hogy nekem lett kitalálva. Biztos útitárs nyárra. Pigmentált, könnyen eldolgozható, egész jó paletta, sőt az egyik legjobb a készletemben. 5 csillagocska. Egyébként az ára kissé magas, de aki mondjuk szereti a minőséget, nem vesz meg minden palettát, és persze szereti ezeket a színeket viselni annak nagyon megérheti. :)

Luvia Matte Mosaic Paletta

Luvia Matte Mosaic Paletta
2021. április 7.

Már maga a paletta külső mágneses doboza annyira megfogja az embert, főleg mert megadja a presztízs érzését, hogy hihetetlen. Tetszik, hogy ránézésre nagyon igényesnek tűnik, nagyon szépek a színei, pigmentáltak. Mivel matt színei vannak a palettának én általában a mélyítő vonalban használom őket, majd arra viszek fel valamilyen csilivilit. Jó paletta, bár nem használom gyakran. Lehet nekifutok, megjött a kedvem. Csípem, mert cf és vegán.

Luvia Travel Bamboo

Luvia Travel Bamboo
2021. április 7.

Az árát egyáltalán nem érik meg, én nem fizettem volna értük ennyit, ajándékba kaptam. Iszonyatosan kicsik. Használni is nehéz őket, egy csillag.

Revolution Skincare Fehér Jade Arcmasszírozó Roller

Revolution Skincare Fehér Jade Arcmasszírozó Roller
2021. április 7.

Tudom, hogy ez az a termék, ami nem igazán éri meg az árát, napi 5perc használat miatt, főleg, hogy nincs is idejük hatni az ásványoknak, viszont annyira kívánta a lelkem és a rutinom, hogy az valami hihetetlen. A korona elején, egy éve rendeltem, akkor nem is szállították ki, sőt, a pénzem sem kaptam vissza (szerencsém, hogy olcsóbb változat volt), most viszont nem sajnáltam rá a pénzt, egyáltalán, így megrendeltem pinkpandáról. Jól esik használni, kellemesen át tudom vele masszírozni az arcbőröm,nyakam, plusz hidratálókrémmel is simán használható a szérum mellett. Nekem kellett, azt nyújtja amit elvártam, 5 csillagocska.

Alverde Szenzitív Mattító Korrektor-Púder

Alverde Szenzitív Mattító Korrektor-Púder
2021. április 7.

Nem vagyok oda ezért a púderért, iszonyatosan nehezen veszi fel az ecset a terméket. Használhatatlan.

Revolution Re-Loaded Palette - Affection

Revolution Re-Loaded Palette - Affection
2021. április 7.

Kedves ez a paletta nekem, nagyon szeretem a színeit, bár őszintén rejt olyanokat, amihez szerintem az életben nem fogok nyúlni. Pigmentáltság szempontjából jó, könnyen lehet vele dolgozni, tökéletes egy hétköznapi vagy akár „vagányabb” sminkhez is. A seventeen paradise paletta (ÖRÖK KEDVENC) mellett ez még egy nagy kedvencem. Szerintem egy teljes sminket is ki lehet belőle hozni bronzosítóval, pirosítóval, highlighterrel együtt, szóval ha kipróbáltam érkezik az update. 😊

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2021. április 7.

Az eddig használt szivacskák közül ez vált be a legjobban (mondjuk a többi nagyon noname kategória). Árát tekintve nem biztos, hogy megéri, mert azért elég hamar kezd szakadozni, hibásodni (bár gondolom ez attól is függ mennyit tisztítom, mert én kifejezetten igényes vagyok ebből a szempontból). Pont a napokban rendeltem pinkpandáról, újraveszem, viszont fáj a szívem az ára miatt.

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2021. április 7.

2-3 hete van velem, a radiant glow árnyalatban. Nagyon olcsón sikerült hozzá jutom. Nekem igazán szimpatikus darab. Kontúrként használom, olykor a nyakam környékére is viszek a termékből. Nagy kedvenc!

UPDATE:
4 év után erre a termékre gondolva semmi használgató dícséret sem jut eszembe. A mai napig megvan, porosodik.
Az elején emlékszem, hogy az egész arcomra használtam, aztán kontúrozásra, majd a pirosítóként próbáltam használni, de nem igazán találtam meg a jó kivitelezés lehetőségét (reménykedem benne, hogy az árnyalat miatt). Most ott tartok, hogy egyáltalán nem tetszik púderként, mármint szörnyű a csillogó-villogó része a dolognak. Kuka.

Sleek All Night Long I-Divine Palette

Sleek All Night Long I-Divine Palette
2021. április 7.

Ez a második sleek palettám és egyszerűen imádom! Extra pigmentált, emellett csodálatosak a színei! Először mozis randihoz használtam és hihetetlenül tetszett, ahogy dolgozni tudtam vele a szemhéjamon. A hétköznapokra is tökéletes, emellett akár egy buli előtti készülődés kelléke is simán lehet. Sok szépet ki lehet hozni belőle. IMÁDOM!💖

UPDATE:
Nos, 3 év elteltével ezeket a színeket inkább a hétköznapokon használom (milyen jó, hogy fejlődök), főleg mert korántsem annyira pigmentált, mint mondjuk az azóta beszerzett palettáim. Szeretem, ha szemhéjon erőteljes eredményt tudok elérni akár visszafogott színekkel is. Nem rossz paletta egyébként, de egy évben egyszer ha kézbe akad valamilyen véletlen folytán...

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2021. április 7.

Sok ajánlás után vettem rá magam, hogy megvásároljam. A keféje elsőre szimpatikus volt, de hihetetlenül sok rajta a festék, ezért mindig le kell törölnöm róla valamennyit. Ha nem teszem meg összeragasztja a pilláimat, emellett csomó is kerül rájuk, ami valljuk be nem szép látvány a pillákon. Dúsítja, hosszabbítja ha jól használom a terméket, bár szerintem nem veszem újra.

UPDATE:
3 év után adtam neki még egy esélyt, az előző tapasztalatokhoz még hozzáírhatom, hogy 3 óra eltelte után már enyhén el is mosódik a szemhéjamon. Használhatatlan termék, s ha mégis használnám, akkor folyton azon aggódnék, hogy a "szemhéjam fekete?". Kuka.