dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Plumping Lip Filler
2022. április 9.

Nem mertem a chilis változatot venni, szóval ennél a terméknél maradtam. Enyhe bizsergést érzek az ajkamon felvitel után egy órával is. Tartós! Éééés csudiszép fényt ad az ajkamnak, de nálam nem dúsit látványosan.

Catrice Glam & Doll Sensitive Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Sensitive Volume Szempillaspirál
2022. április 9.

Ezt a terméket az itt látott vélemények miatt vettem meg. Nagyon sokat vártam tőle, nyújtja is egyébként. Tetszik a keféje, szépen fel lehet vinni a terméket, viszont nekem 4-5 óra után valamiképp elkenődik kissé, pedig használok fixálót, ami egész jó minőségű. Lehet egyébként a túl olajos fényvédőm miatt történik ez, ami miatt használok púdert. Végülis most a fényvédőt lecseréltem, szóval tesztelgetem még az újjal. Majd érkezik az update. :)

Trend It Up Radiant Lights Szemhéjtus

Trend It Up Radiant Lights Szemhéjtus
2022. április 9.

Nekem a o1o és o2o árnyalatokban van meg, egyszerre vettem a két terméket akciósan. Nem vagyok gyakori tushasználó, ezért nincs sok tapasztalatom, viszont ez a termék csalódás volt. Könnyen fel lehet vinni, de nem egységesen. Nehéz elérni azt, hogz minden vonal egzformán pigmentált legyen Elhasználom, csak hát nem tusként....

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2022. április 9.

Hollandiában 6€, kb. a legolcsóbb halolaj, amivel eddig találkoztam. Szeretem használni, teszi a dolgát, tetszik az illata is.

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2022. április 8.

Én valamiért a 4o-es árnyalatot hoztam haza a 1o-es helyett. Terveztem újra venni a számomra jó színben, de az itt olvasottak alapján nem fogom. Egyébként kipróbáltam így is. Nem fed makulátlanul, viszont könnyen eldolgozható. Jelenleg kontúrként használom, mert azért tényleg eléggé sötét az én bőrömhöz. Ha már kifizettem valamilyen úton módon megtalálom, hogy hogyan tudom alkalmazni. Hétköznapokon számomra tökéletes, hiszen nem szeretem az erős kontúrt. :)

Coxir Vita C Bright Folthalványító Arckrém

Coxir Vita C Bright Folthalványító Arckrém
2022. április 7.

A dm-ből hoztam el ezt az arckrémet. Szimpatikus, hogy nem kell sokat használni belőle, könnyen szívódik és nincs olyan illata, ami zavarna. Bár nem használom régóta, de amióta megvan a rutinom része. Talán később jelenkezek update-tel, ha valami kiemelkedően fontosat tapasztalok vele.

UPDATE:
A fent feltűntetett ár töredékéért hoztam el, nagyjából 2 ezer Ft lehetett. Utólag belegondolva az illata igenis zavaró lett a végére, bár lehet az első trimeszteri szagérzékenységem miatt kezdett zavarni. Egyébként ennyiért megéri, ameddig használtam nem volt száraz az arcbőröm, ami lassan kész csoda. Jó termék, viszont eredeti árában nem hoznám haza még 1x, max ha kevesebbért vehetném meg ismét. Bááááár kitudja… lehet nem találok nála jobbat. 😊

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2022. április 7.

Azért választottam ezt a terméket, mert a mennyiségéhez képest jó árban van. Egyébként semmi extrát nem nyújt. Minden este használom, hogy elfogyjon, de a kezem brutálisan száraz így is. Eredetileg a pocakomra választottam, mert az első trimeszterben vagyok, viszont már nem használom pocakon, csak kézen, lábon. Nem fogom újravenni. Egyáltalán NEM ULTRAERŐS hidratáló, mint ahogy ígéri….

Revolution Dream Kiss Lip Balm Cravin’ Coconuts

Revolution Dream Kiss Lip Balm Cravin’ Coconuts
2022. január 25.

Kedvezményesen rendeltem pinkpandáról a watermelon heaven ízben. Használom, ha néha kézbe akad, de nem nagy kedvenc, mivel könnyen szétkenődik. Mondjuk nálunk általában szobahőmérsékleten van, lehet emiatt. Adok neki egy próbát és beteszem a hűtőszekrénybe, hátha szívesebben használom, majd ha más lesz az állaga. A színe szép, viszont nem nyújt többet, mint a hétköznapi, olcsóbb ajakápolók.
UPDATE:
Tévedtem a terméket illetően, igenis hidratál, és a száraz ajkakat fél órán belül puhává és simává, hidratálttá varázsolja. Valamelyik este leültem, és a száraz, fájó ajkaimat bekentem, rá fél órára arra eszméltem, hogy nagyon sokat javult a helyzet. Azóta csak ezt használom! Nem azonnali hatású, türelemmel kell használni.

Crystal Nails Compact Base Gel Clear

Crystal Nails Compact Base Gel Clear
2022. január 19.

Egyszer használtam eddig a milky rose árnyalatot, stabilabbnak tűnik, mint amit eddig használtam. Egyelőre vastag réteg keletkezett, nehézkesen dolgoztam vele, nem tudtam úgy eloszlatni a zselét, ahogy szerettem volna, túl vastag lett. Egyébként a végeredmény szép lett. A tapasztalatom szerint kicsit magas az ára, majd viszonyítom a tartóssághoz, aztán majd eldől, hogy veszek-e még.

Crystal Nails Cool Top Gel Universal

Crystal Nails Cool Top Gel Universal
2022. január 19.

Jó alap, nekem a 13 ml-s változata van meg, sokáig elég lesz, az biztos. Elsőre kicsit drágálltam, de használatkor rájöttem, hogy megérte. Szép a végeredmény, jó az ecsete, könnyű vele dolgozni, itthonra tökéletes!