dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Moyra Körömágypuhító Olaj

Moyra Körömágypuhító Olaj
2022. január 19.

3 féle ízben van meg: cseresznye, eper, banán. Gél lakkozás után szoktam felvinni a körmeimre. Olcsó, és olyan érzetet nyújt, mintha manikűröstől jönnék ki. Szeretem őket használni. Fölösleges drágább verzióra váltani. Nekem beváltak.

Moyra Ecsetes Fényzselé

Moyra Ecsetes Fényzselé
2022. január 19.

Nem nagy kedvenc, pótléknak tartottam meg, ha kifogynék. Az árát a tapasztalataim alapján nem éri meg. Lehet épp peches voltam a választáskor és hibásat vettem el a polcról. Nagyjából 3x használtam, egy-egy nagyobb, idegesítő csomó felbukkant, nem volt kellemes azokat leszedegetni használatkor. Ezen kívül rendben volt, a kötési ideje is.

Pearlac One Step Color Géllakk

Pearlac One Step Color Géllakk
2022. január 19.

Több színben is vásároltam. Őszintén az árát nem éri meg, volt olyan színem, amelyet 1x használtam, aztán dobhattam ki, annyira besűrűsödött, hogy használhatatlanná vált. Itthonra nekem túl nagy kiszerelés, hamar megunok egy színt. Körömmel foglalkozóknak talán jobban megéri ebbe fektetni, én maradok a moyra mini kiszereléseknél.

Moyra Gél Fixáló Folyadék

Moyra Gél Fixáló Folyadék
2022. január 19.

Az enyémnek fehér teteje van. Több mint két éve vásároltam, és még mindig nem fogyott el, pedig 2-3 hetente használom, és nem spórolósan. Ez az utolsóelőtti lépés, az olajazás előtti, néha elveszti a fényét a körmöm, de az is lehet, hogy a pearl 2 az 1-ben funkciós lakkommal van a gond. A crystalos top géllel már nem tapasztaltam ilyesmit, azzal jól működik. Nem drága, az otthon készített körmökhöz szerintem tökéletes.

Moyra Tégla Buffer

Moyra Tégla Buffer
2022. január 19.

Nekem fehérben van belőle egy, olyan mint a többi buffer. Célnak megfelel, teszi a dolgát.

Esfolio Nyugtató Uborkás Gél

Esfolio Nyugtató Uborkás Gél
2022. január 19.

Oda meg vissza vagyok ettől a géltől. A barátom is imádja. Kétnaponta leápolom az arcát a koreai 1o lépéses rutint véve alapul, ez a kedvenc terméke, főleg az illata miatt, ami nem túl erős, de nagyon kellemes. Van, hogy nem is viszek fel fölé hidratálót este, csak hagyom, hogy az arcbőröm ezt beszívja. Kellemes használni, a szemcsék szétfoszlanak az arcon, kellemes érzetet hagy maga után, jó termék! Plusz pont, hogy nagy kiszerelésben lehet megvásárolni, simán megéri a kedvezményes árát, kevés is sok belőle, és sokáig ki fog tartani!

Parsa Beauty Szemöldökcsipesz Szemöldökkefével

Parsa Beauty Szemöldökcsipesz Szemöldökkefével
2022. január 19.

Eddig ebelin márkájú szemöldökszedőim voltak, lehet emiatt is sajnáltam rá kiadni ennyi pénzt, viszont belegondolva, ha évekig kitart a minősége, és nem kopik el, akkor simán megérte! Sajnos az ebelinekkel úgy voltam, hogy néha kifogtam nagyon jót, viszont kérdéses volt, hogy mikor. Ha összeadom az ebelinesekre költött pénzem és a tartósságúkat, akkor egyelőre azt mondom ez megérte, mert könnyedén kézreáll, stabilan ki tudom húzni vele a nem kívánt szálakat, plusz a kefe is praktikus, viszont az gyenge minőség.

Essence Szemhéjpúder Ecset

Essence Szemhéjpúder Ecset
2022. január 17.

Legalább 4-5 évvel ezelőtt kaptam ajándékba, azóta sem változott az ecset minősége havi 1-2 átmosással. Számomra szinte hihetetlen, hogy ennyi pénzért olyan ecsetem van, amely tényleg jó, minőségi és nem hullanak a szálai. Könnyen tisztítható, a pen része sem kopott, TÖKÉLETES termék lehet kezdőknek, mert ezzel az ecsettel tutira nem nyúlnak mellé.:) Könnyen fel lehet adagolni vele a szemhéjra a festéket, kézre áll. A termék eldolgozása is pofon egyszerű vele.

NYX Pro Dual Fiber Foundation Brush

NYX Pro Dual Fiber Foundation Brush
2022. január 16.

A termék legalább 2 éve velem van. Nem kifejezetten használom arra, ami a termékleírásban van, mert arra nem vált be sajnos. Ecsetnyomos maradt az arcom alapozás után. Nagyjából egy évvel ezelőtt kezdtem hidratálók, fényvédők és maszkok felvitelére használni, erre viszont nekem tökéletes, sőt! Általában azokkal az ecsetekkel oldom meg a maszkok felvitelét, amik selejtessé váltak az évek során, de ez az ecset 2 év után havi 1-2 mosással sem vesztett semmit az „új” állapotából. Legszívesebben megadná rá az 5 csillagot, de nem tehetem, mert nem azt a célt szolgálja nálam, amiért anno megvettem, és valljuk be, azért elég borsos az ára egy maszk-felvivő ecsetéhez képest is.

Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure

Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure
2022. január 16.

A karácsonyfa alatt várt rám. El kell mondanom, hogy az egyik legjobb palettám. Jelenlegi nagy kedvenc! Imádom a színeit, szeretem is hordani, mindemellett eszméletlenül pigmentáltak! Nagyon szeretem a revolution termékeket. Olyan színek találhatóak benne, amelyekből egy egész arcsminket el lehet készíteni, nincs szükség kézbe venni mást egy highlighteren kívül. 😊