dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence The Little X-Mas Factory Szemhéjpúder Paletta

Essence The Little X-Mas Factory Szemhéjpúder Paletta
2017. augusztus 31.

Karácsonyi ajandék volt. Sikerült már kipróbálnom legalább egyszer mindegyik színt. Nem mindig használok vízes ecsetet, főleg ha visszafogottabb smink a cél. Tetszik, hogy nagyon pigmentált. Összességében nagyon tetszik a paletta és a színei is. Örülök, hogy a tulajdonosa lehetek. 😊

Tresemmé Platinum Strength Shampoo

Tresemmé Platinum Strength Shampoo
2017. augusztus 30.

A kedvenc samponom annak ellenére, hogy olykor nehéz beszereznem! Illatos a hajam tőle, akár egy hétig is (mert sajnos megesett, hogy nem volt lehetőségem 4 naponta hajat mosni). Puhává, frissé és fényessé teszi a szálaimat! ✨

Tresemmé Platinum Strength Conditioner

Tresemmé Platinum Strength Conditioner
2017. augusztus 30.

Egyszerűen imádom! ✨Az Egyesült Királyságban szereztem be, mellé egy hozzá illő sampont is. Ez a páros a kedvencem! Szerencsém van velük, mert van lehetőségem folyamatosan beszerezni őket. Örök kedvenc! Hihetetlen puhává varázsolja a hajszálaim, emelett a legkönnyedebben tudom kifésülni őket!

Alverde Repair Sampon Avokádóval és Sheavajjal (régi)

Alverde Repair Sampon Avokádóval és Sheavajjal (régi)
2017. augusztus 30.

A balzsammal együtt szereztem be! Újra is vettem ezt a párost. Nekem kedvemre valóak voltak,viszont hiányoltam belőlük valamit. Az elején oda voltam, hogy natúr termékek, ezért is adtam nekik másodjára is esélyt. A hajam fényesebb, puhább és könnyebben kifésülhető lett.

Alverde Repair Spülung Avocado Sheabutter

Alverde Repair Spülung Avocado Sheabutter
2017. augusztus 30.

Az első tubus elfogyása után újra vettem. Nekem tetszett a természetessége. Könnyedebben ment a hajam kifésülése, emellett sokkal puhábbá vált tőle a hajam!

Nivea Care Shower Fresh Power Fruit Antioxidants & Blueberry Scent tusfürdő

Nivea Care Shower Fresh Power Fruit Antioxidants & Blueberry Scent tusfürdő
2017. augusztus 30.

Szeretem ezt a tusfürdőt. Tartós az illata, emellett számomra vonzó a kis savanykás aromája. Szeretem vele eltölteni a pancsis perceimet! ☺️

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2017. augusztus 30.

Hihetetlen finom az illata! Mikor érte nyúlok úgy érzem kis kényeztetést adok a testemnek. Nagyon tetszik az állaga, a színe, emellett az illata is tartós. Az ára sincs a magasban, ezért valószínűleg újra be fogom szerezni.❤️

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. augusztus 30.

Már bő egy éve használom esténként sminklemosásra. A mini változatát is rengetegszer megvettem, ami praktikus volt számomra a könnyen hordozhatósága miatt. Egyszerűen imádom a terméket. Tetszik, hogy színtelen és szagtalan. Nekem nagyon bevállt!✨😊