dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2022. január 16.

Ez a termék az első kémiai hámlasztóm, így nincs viszonyítási alapom.
Eddig nem használtam túl gyakran, de első használatakor és utána sem okozott semmiféle kárt a bőrömben. Egyelőre tetszik a termék, követem a változást az arcbőrömön. Majd jelentkezem update-tel.

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2022. január 16.

Pár napja a reggeli és esti rutinom része. Készítettem képeket a szem körüli területekről, hogy a későbbiekben tudjam valamelyest követni a változást. Az utóbbi időben nagyon jellemzővé vált nálam a karikás, duzzadt, táskás szem, ezért mindenképp adok neki egy esélyt és kitartóan fogom használni. Egyelőre nem tapasztaltam változást. Ha szembe megy, a termékből az nagyon csíp. A bőröm nem irritálja, nem csípi. Majd jelenkezem update-tel.

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2022. január 16.

2-3 napja használom, remélem nem fog bármiféle nem várt változást kihozni az arcbőrömre, ahogy az sokaknál történik, mert nem bírja az arcbőrük. Azért szereztem be, mert a bőrömnek szüksége van valamilyen szérumra, amely feltölti és üdévé varázsolja. A reggeli rutinom egyik főszereplője. Eddig nem tapasztaltam csípést vagy bármilyen más irritációt a bőrömön sem felvitelkor, sem utána. Ha bármilyen fontos tapasztalatom lesz vele, akkor jelenkezem még update-tel.

Trend It Up Collagen Lip Volume Ajakbalzsam

Trend It Up Collagen Lip Volume Ajakbalzsam
2022. január 16.

Mostanában az ajkaimra lévő termékek közül őt használom a legtöbbet, ott a táskámban. Szeretem, mert frissé, puhává és széppé varázsolja az ajkam. Nekem nagy kedvenc. Tetszik, hogy collagénes.

Balea Professional Wonderful Repair Hajbalzsam

Balea Professional Wonderful Repair Hajbalzsam
2022. január 16.

A sampon társával együtt használom. Jó páros, szeretem őket. Hozza a balea minőséget.

Balea Professional Wonderful Repair Sampon

Balea Professional Wonderful Repair Sampon
2022. január 16.

Szeretem termék, jelenleg ezt használom a balzsam párjával együtt. Hozza a balea megszokott, nem túl kiemelkedő minőségét. Teszi a dolgát, mint más átlagos sampon.

Balea Tagträumer Tusfürdő

Balea Tagträumer Tusfürdő
2022. január 16.

Ahogy a termékleírásban is írja, varázslatos az illata. Hozza a balea tusfürdők minőségét, végzi a dolgát. Számomra megfelelő.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2022. január 16.

Az 5oo ml-s változata van meg nekünk, párommal közösen használjuk. Neki bőrgyógyász ajánlotta a roseacnés bőrére. Alaposan megtisztítja az arcbőröm, napi rutinom részévé vált. Reggel és este is használom, este egy alapos micellás tisztítás után arctisztító kszülékkel párosítva. Valszínűleg újra fogjuk vásárolni.

Revolution Skincare Multi Targeting & Firming Serum Multi Peptide Serum Peptid Szérum

2022. január 16.

22 és fél évesen rávettem magam, és rendeltem belőle egyet pinkpandáról, mert le is volt akciózva, és mert parázok is, hogy iszonyatosan ráncos leszek, mint édesanyám. Használatát nem viszem túlzásba, heti egyszer használom, ilyenkor sem sokat. Első használat után kiszáradt az orrom (bár lehet az időjárás segített rá), másodiknál már nem volt ilyesfajta tapasztalatom. Könnyed, kényelmes és jóleső használni. Szeretem, hogy pipettás. Egyelőre változást nem észleltem, bár lehet az mindennapi használatnál lenne, mindenesetre megnyugtat a használata.
UPDATE:
Mostmár napi szinten használom, beépült az esti rutinomba. Hasznos és végzi a dolgát a termék! Szeretem és újra fogom vásárolni.

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"
2022. január 16.

Ezt a maszkot NAGYON SZERETEM. Szerintem nem találkoztam olyan arcmaszkkal, amely ennyire selymessé és puhává varázsolja az arcbőröm. Ezt a márkát nem ismertem ezelőtt, a terméket is ajándékba kaptam, még a nyáron. A márka több termékét is szeretném kipróbálni idővel. A párom is kedveli ezt a maszkot. 5 hatalmas csillag neki!