dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2022. január 16.

2oo ml-s változata fogyott el nemrég. Szerettem használni. Abszolút jó termék. Kibírtam vele egy hosszabb napot is, ha utamba akad ismét megveszem.

Borotalco Active Citrus & Lime Fresh Golyós Deo

Borotalco Active Citrus & Lime Fresh Golyós Deo
2022. január 16.

Nem rossz termék, teszi a dolgát, de nem hasaltam ki tőle. Még mindig keresem a számomra megfelelő deót.

Fiat 500 for Women EDT

Fiat 500 for Women EDT
2021. április 29.

Büszkén tudom viselni ezt a parfumot. Sokáig kerestem egy illatot, amit el tudok képzelni magamon. A DM-ben legalább egy óráig keresgéltem, ő volt az utolsó darab, amit kipróbáltam. Számomra tökéletes akár különleges alkalomra, akár akkor, amikor szeretném feldobni a kedvem egy jó illattal. :) Jó ideig ott fog lenni a polcomon.

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív

Sundance Napozó Krémgél Ultra Szenzitív
2021. április 27.

Random vettem le a polcról, viszont összehasonlítva a másik polcon pihenő sundance fényvédővel, amely gyurmázódik is az arcomon ez iszonyatosan megtetszett. Könnyű, krémes, a bőröm gyorsan beszívja, ha alapozót viszek fel rá nem gyurmásodik, amiért iszonyatosan hálás vagyok, mert őszintén a másik termékből elegem lett kicsit, félre is rakódott. Az összetevőit tekintve az alkohollal nem vagyok megelégedve, viszont mindenképp el fog fogyni, mert a bőröm szereti (ami RITKA).

UPDATE:
Sajnos ez is gyurmázódik. :(

Sundance Kids 50+ Med Ultra Sensitiv

Sundance Kids 50+ Med Ultra Sensitiv
2021. április 27.

Ha sokáig simogatom a bőrömbe sajnos gyúrmázik, ha nincs időm és sietek akkor persze no problem. Amúgy jó kence, testre és nagy ritkán arcra használom (ha nincs mááás).

Higeen Antibakteriális Kézzselé, Kiwi, 70% Alkohol, Vitaminokkal és Glicerinnel

Higeen Antibakteriális Kézzselé, Kiwi, 70% Alkohol, Vitaminokkal és Glicerinnel
2021. április 27.

Teszi a dolgát, táskabarát kis cucc. A használat elején eléggé erős alkohol szag szokott körbevenni, ami aztán szépen semmivé válik, enyhe ragacsos érzet marad a kézfejemen.

Helia-D Classic Hidratáló Krém Száraz Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Száraz Bőrre
2021. április 27.

Brutális parfum mennyiséget rejthet (ami nagyon zavar), mert olyan erősen illatozik, hogy csak na. Sajnos nem tudtam megnézni az összetevők listáját, mert a dobozára épp rá volt ragasztva egy román nyelvű címke, ami nem tartalmazta ezeket az adatokat. Random bukkantam rá az egy eurós boltban, sokat hallottam a márkáról, úgyhogy hazahoztam. Jól hidratál, puhává teszi az arcbőröm, könnyen felszívódik, mindemellett tetszik, hogy vegán termék.

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2021. április 26.

A képen látható termék újított változata van meg. Egyébként sokat vaciláltam, hogy levegyem-e a polcról, végül elhoztam. Sokáig nem tudtam használtam, mert a cicám lejátszotta az asztalról, s ez szét is jött, ami eléggé irónikus ekkora árért, mert az olcsó shit termékek legalább egy esést kibírnak. Én őszintén emiatt kiábrándultam és nem is fogom újravenni, sőt lehet többé egy catrice ajakterméket sem.. eléggé szíven ütött. Egyébként a termék maga nem lenne rossz, sőt... óránkénti frissítést kér, és az előttem szólóakhoz hasonlóan nekem is nehéz eldönteni, hogy ez rúzs vagy inkább szájfény.

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2021. április 26.

Az árát nagyon megéri. Szerintem ilyen autós szájfény lesz nálam, ami mindig kéznél lehet, ha megyek valahová. Nekem sokkal szimpatikusabb, mint egy-egy catrice ajaktermék. Szerintem ha kifogy újravásárolom. Tetszik a bizsergető érzés, amit nyújt. Nem nevezném tartósnak, szerintem érdemes óránként frissíteni.

Balea Intenzíven Hidratáló Nappali Arckrém Kendermagolajjal és Hialuronsavval, Érzékeny Bőrre

2021. április 26.

Ez a termék simán megéri az árát. A hialuronsav miatt vettem meg, de le a kalappal előtte. Jól hidratálja a bőrt, feszessé teszi, ami nekem nagyon tetszett. Jó kedvvel nyúltam hozzá reggelente. Tuti ismét beszerzem. Egyébként ma vásároltam édesanyámnak és nővérének is belőle, kiváncsi vagyok az ők tapasztalataira is.