dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2021. április 26.

Nagyon szimpatikus, hogy vegán és nem tartalmaz alkoholt. A táskámba tervezem bedobni, hogy a hosszabb napokon kéznél legyen valami, mert nyáron egyébként sem szeretem az alapozót, viszont a fényvédőt szeretem felfrissíteni. Hagy egyfajta krémes, ragyogó, olajos hatást az arcbőrön, ami egyébként nem zavar, mert az eddigi tapasztalataim alapján mindenik sundance fényvédő ugyanilyen, de ez kis púderrel orvosolható. Az árát a nagyobb kiszerelésű sundance márkájúakhoz képest nem igazán éri meg, ezért vonok le egy csillagot.

Sundance Sonnenmilch LSF50+

Sundance Sonnenmilch LSF50+
2021. április 26.

Ez az a termék, ami teszi a dolgát. Nyáron a Fekete-tengerre őt vittem, megmentett. Tetszik, hogy vegán. Könnyed a termék állaga, jól eldolgozható a bőrön, mindemellett hamar magába szippantja a bőröm.

Makeup Revolution Ultra Metals Go Utazó Ecsetek Szemre

Makeup Revolution Ultra Metals Go Utazó Ecsetek Szemre
2021. április 18.

A nyáron vásároltam őket Leedsben. Az egyszerű hétköznapokon is szeretem őket használni. Fél év elteltével sincs semmi hibájuk, őrzik az eredeti állapotukat, pedig kismilliónyi tisztításon mentek már át. Nem bántam meg, hogy megvettem őket!

UPDATE:
Az előző véleményt 19 decemberi, egyébként azóta annyi változott, hogy ezekhez az ecsetekhez nyúlok a legszívesebben. Azóta is hibátlanok és nálam verhetetlenek, ha szemhéjról van szó.

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer

Catrice Better Than Fake Lips Plumping Ajakdúsító Primer
2021. április 16.

Olyan nehéz véleményt írnom erről a termékről, mert valamiért az első perctől nem szimpatikus. Az én ajkaimat nem dúsítja, viszont egyik kedvenc rúzsom általa tartósabban mutatkozik meg, viszont így sem marad 3-4 óránál tovább fönn, akárhogy is vigyázok. Ez mégiscsak jobb az eddigi 2 óránál. Még tesztelgetem, ha változik bármi is, akkor jön az update.

Catrice Volume & Lift Brow Mascara Waterproof

Catrice Volume & Lift Brow Mascara Waterproof
2021. április 16.

Teszi a dolgát, rendesen a helyére illeszti a szemöldökszálaim. Jó kis cucc! Tetszik, hogy nem hatalmas a keféje, így szebb végeredményt tudok elérni vele, főleg ha aprólékosan dolgozom. Nekem a O3O-as árnyalatban van meg, ami egyébként kicsivel sötétebb annál, mint amit szerettem volna, így hamar feltűnt az első használatokkor, hogy a kefe fölösleget vett fel s az szépen rábélyegződött a szemöldökömre. No de ez könnyen orvosolható. Szerintem az árát megéri! :)

Essence Prime+ Studio Hydrating+ Skin Refreshing Primer

Essence Prime+ Studio Hydrating+ Skin Refreshing Primer
2021. április 14.

Ma reggel használtam először, őszintén nem igazán van primerrel való tapasztalatom, de ez a termék eddig szimpatikus, nagyon szívesen fogok hozzányúlni ezután. Egyáltalán nem hagyott ragacsos érzetet a bőrömön, amiért hálás vagyok, mert mostanában zavaróvá vált, plusz hidratálja a bőrt, ami a T zónámra nagyon is ráfér. A catrice alapozót tökéletesen el tudom rajta dolgozni, jó a végeredmény. Ha tapasztalok a sok jó mellett bármi mást is jön az update. :)

Revolution Curl Elevation Mascara

Revolution Curl Elevation Mascara
2021. április 14.

Alapjában véve el lehet vele érni természetes és dús hatást is, ez a rétegek számától függ. Ha már órákkal ezelőtt megszáradt rétegre viszek fel egy másikat enyhén csomózik, de ez általában mindegyik mascaranál így van. Nem pandázik, nem potyog.
Egyébként a leírásban szereplő dolgok töredékére képes. A pilláimat nem dúsítja, inkább összetapasztja, hosszabbít, viszont így nekem nem tetszik a végeredmény. Nem rossz termék, teszi a dolgát, de ennyi pénzt nem ér, mert olcsóbb változat is képes rá. Engem nem vett le a lábamról, viszont kíváncsian várom mi lesz később, amikor már fogyott a termékből (ugyanis ilyen állapotban sokkal jobban szeretem használni a spirálokat, amikor semmi felesleg nincs a kefén).

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza

2020. febr.6
Mostanában az egyszerűbb felvitel miatt előnyben részesítem a ceruzákat. Nemsoká hamvasra festem a hajam, így gondoltam a silver hatású cerkából beszerzek egyet. Használni nem rossz, kézre áll, viszont a tartóssága nem a legideálisabb. Hosszabb, rohanósabb hétköznapokon szükséges a megigazgatása, de ez nem olyan zavaró. 😊

UPDATE:
Anno volt még egy cerkám a márkától (a fent említett darab, egyébként nem lett silver hajam végül), de ritka szar árnyalatban választottam (úgy rémlik, hogy én voltam még a tudatlan, tapasztalatlan koromban (jó lett volna másra kenni, mikor a napokban rátaláltam)), mostmár reflexből tudom szemöldök téren mi kell. A 030warm brown árnyalat van meg. Szuper termék, ennyi pénzért jobban megéri, mint az essence cerka. Szeretem a kefét a végén, nagyon praktikus. Kiszerelésében is többet nyújt az essence cerkánál, amit egyébként évekig használtam....most hogy itt is lett catrice polc egyértelmű, hogy ezentúl ezt a terméket teszem a kosaramba.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2021. április 14.

Barátnőm ajándéka volt Hollandiából, ő nagyon szereti, jó ideje használja, ezért is lepett meg eggyel. Ez az első Catrice termékem, mivel Romániában nem találkoztam eddig ezzel a márkával.
Az elején csipetnyit vonakodtam tőle a száraz bőröm miatt, mert féltem, hogyha mattra szárad lesznek majd mutatósan száraz részek az arcbőrömön, de csak a félelmemmel maradtam, hiszen semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Ezért már megérdemli a max *ot (,mert rengeteg más alapozónál ez nem így van, pedig azt hiszem ez elvárható egy alapozótól).
Egyébként a 020-as rose beige árnyalat van a birtokomban, ami egyenlőre sötét (főleg az esős Angliában), de majd ha kevéske napsugár érintkezik az arcbőrömmel biztosan passzolni fog!

UPDATE:
Nemrég a szülővárosom polcaira is felkerültek a catrice termékei, s ismét beszereztem egyet, sőt most rendeltem meg a harmadikat. Fényvédővel használva egyébként olyan csillogó bőröm lesz, hogy kötelezően kell a mattsága mellett púdert is használni. Még mindig szeretem ezt a terméket, szerintem ez nem is fog megváltozni.

UPDATE2
Megtaláltam a tökéletes színt, ami eszméletlenül jól passzol a bőröm jelenlegi színéhez (egyébként azért rendeltem világosabb árnyalatot, hogy keverjem a két alapozóból a megfelelőt). A fenti leírásban azt írja 4 szín van a termékből, de én jóval többet láttam, amikor rendelésnél választottam a 010-es light beige árnyalatot. IMÁDOM!!!

Farmasi Zen Extension Lash Mascara

Farmasi Zen Extension Lash Mascara
2021. április 10.

Ez a spirál BRUTÁLISAN JÓ. Mármint simán kibír 8 órát, nem potyog, nem pandázik és full természetes hatást lehet vele elérni (mondjuk nem ezt ígéri, de engem nem is zavar, ha némelyik napon visszafogottak a pilláim. Eskü árban is megéri és újra is venném szerintem egy tucatszor, ha tudnám, hogy a farmasi cf, de mivel nem az és idővel teljesen át szándékozom állni cf oldalra, így nálam nem nyerő ezután. Viszont ha az lenne tutira megkapná a hat csillagot is (persze csak ha lehetne, hihi), de így csak négyet adok. :(