dreammiyss

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Eper, Gránátalma, Aloe

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Eper, Gránátalma, Aloe
2021. április 7.

Szeretem, jó az illata(meg tudnám enni olyannyira jó:)) ) , kellemes színt biztosít az ajkaimnak emellett úgy érzem kellően hidratálja is. Egyébként kissé sérült már az enyém, mivel valamiért soha nem sikerül egyből ráillesztenem a tetejét, és csomót sz@rakodok vele. Vásárláskor vettem egy másik ízben is, végül azt elajándékoztam. Jó kis cucc.

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél
2021. április 7.

Imádtam ezt a terméket, szerintem nem spóroltam soha semmivel annyit, mint ezzel. 5 csillagocska.

The Body Shop Epres Testjoghurt

The Body Shop Epres Testjoghurt
2021. április 7.

Imádtam a géles hatását, egyszerűen öröm és kényeztetés volt ez a termék a bőrömnek. Ezzel is sokáig spóroltam, csak különleges alkalmakkor használtam (mert egyébként olyan városban élek, ahol nincs tbs). Szerintem ki fogom próbálni más illatban is. Szerette a száraz bőröm.

Avon Mega Effects Vízálló Szempillaspirál

Avon Mega Effects Vízálló Szempillaspirál
2021. április 7.

Nekem nem lett a kedvencem sajnos, viszont ha más nincs kéznél használom. Nem tetszik, hogy a szemhélyam és szemem körül minden csupa festék, esetenként az ujjaim is.

UPDATE:
4 évvel ezelőtt írtam ezt a véleményt, azóta a kicsi unokatesóm lenyúlta, őszintén nem bántam, s így utólag a 3 csillagot leviszem 1-re, mivel az árát semmiképp nem érte meg.

Palmer's Cocoa Butter Formula Ajakápoló

Palmer's Cocoa Butter Formula Ajakápoló
2021. április 7.

Az original verzió van meg. Este és reggel használom, jól hidratálja az ajkaim, amik egyébként hajlamosak a cserepezésre. Mellette nem volt rá tapasztalatom, úgyhogy nagyon is jól teszi a dolgát. Szeretem az illatát is.

Essence 2in1 Eyeliner Pen

Essence 2in1 Eyeliner Pen
2021. április 7.

A vastagabb részét nem igazán tudom használni, a tűs résszel mondhatom, hogy nagyjából sikeresek a kísérleteim, legalábbis kinézet szempontjából (legalább látom, hogy hogy áll a tusvonal). Egyébként nem érzem, hogy pigmentált lenne, ha vastagabban húzom a cica vonalat kismilliószor rá kell mennem (amitól frászt kapok, mert lehet elcseszem), hogy erőteljes színe legyen. Ha nem mattítom le a bőröm el is kenődik. Nem igazán tudom mit írhatnék még, egyelőre engem nem varázsolt el, de tesztelgetem még.

Boys'n Berries All Day Matte Folyékony Rúzs

Boys'n Berries All Day Matte Folyékony Rúzs
2021. április 7.

Ez a termék kész csoda! Sokkal jobban szeretem, mint a sephorás folyékony rúzsomat, bár nekem kissé extra színben van meg, az ADM 18/ SIN árnyalatba. Ha úgy vesszük enyhén csalóka, mert én teljesen más színt látok a kis üvegcséjén keresztül, mint az ajkaimon, de így sem bánom. Extra gyorsan szárad, könnyen lehet vele dolgozni, egyáltalán nem büdös. Tartós rúzs.

UPDATE:
4 perc kell a megszáradásához, utána enyhe ragadós érzés jellemző (nálam), s ezáltal nem is szárad ki az ajkam. Egy erős intenzitású, sötét színben van meg. Őszintén anno elcsesztem a színvásárlást, mert nekem ez a szín nem áll jól. Halloweeni, extrém sminkhez általában mindig használom, sőt, van hogy itthonra is felviszem (komolyan élvezem:D), viszont szerény személyemnek nem érte meg ennyi pénzért. Úgy hiszem szeretném, ha más árnyalatban lenne meg, mert egyébként az én ajkaimon kibír egy ebédet (leveske és nutellás kenyééér<3).

Trend It Up Endless Effect Length & Definition Szempillaspirál

Trend It Up Endless Effect Length & Definition Szempillaspirál
2021. április 7.

Nem mostanában vásároltam, sokáig nem is volt használatban. Elkenődik, potyog, egy teljes napot nem bír ki, viszont kaptam bókot a pilláimra, amikor nem volt elkenődve. Természetes hatást is el lehet vele érni. Ezért megkapja a 2 csillagot. Sajnos nálam nem fér bele, hogy egy spirál potyogjon és elkenődjön... Az árát nem éri meg. Egyelőre nem dobom ki, vészhelyzetekben talán jó lesz.

Skinlite Nose Pore Strips

Skinlite Nose Pore Strips
2021. április 7.

Rég használtam, nagyon nem emlékszem rá, de nálam nincs a toppok között, mivel az volt az első és utolsó, hogy megvettem. :) Valószínűleg azért egy doppingot adott a bőrömnek.

I Heart Revolution Angel Heart Highlighter

I Heart Revolution Angel Heart Highlighter
2021. április 7.

Jujjj, hát ahogy megláttam a nevét nekem azonnal kellett, úgyhogy meg is leptek vele (hihi, jól jártam). Külföldön vettük meg, s a szálláson kipróbálva el voltam ájulva tőle. Mindig így vagyok kezdetben a termékekkel egyébként, az elején nagy magic és rózsaszín köd, aztán valahogy jönnek új dolgok (pedig lehettem volna kitartóbb vele, mert TÉNYLEG jó termék, csak hát elrakódott, de most előveszem). Ujjal szoktam felvenni belőle, mivel ecsettel nem menne könnyen, ujjal is néha megesik, hogy felveszek a kiválasztott szín mellettiből is. Ez a highlighter paletta szerintem olyan darab, ami egy extrém smink kelléke is simán lehet, mert BRUTÁLISAN pigmentált, mindemellett szemhéjon is simán el tudom képzelni. Cf is, úgyhogy engem levett a lábamról. <3 Egyébként a dobozka csudiklassz, nem foglal nagy helyet, stabilan rá tudom tenni a tetejét, nagyon tetszik a froma is.