drebeka

Regisztráció dátuma: 2018. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Szájfény Max It Up Lip Booster Extreme

Catrice Szájfény Max It Up Lip Booster Extreme
2024. április 18.

Ez az egyik kedvenc szájfényem! A 030 - Ice Ice Baby árnyalatban vettem meg, mert szeretem a hűvősebb árnyalatú szájfényeket. Nem ragad, optikailag mintha kicsit tényleg nagyobbítaná a számat, sokféle színben kapható, és viszonylag olcsó is.

Isana Hair Professional Újjáépítő Hajbalzsam

Isana Hair Professional Újjáépítő Hajbalzsam
2024. április 16.

A Rossmann konkurenciájának a hasonló terméke fényévekkel jobb. Nem vagyok elájulva tőle, nem vettem észre nagy különbséget a használata után a hajamon. Egynek elmegy, de nem újravevős.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Nagyon szeretem, mert
- olcsó
- könnyen kifésülhetővé varázsolja a dús, vastag és száraz hajamat
- jó az illata
- könnyű eloszlatni a hajam hosszán (CSAK ODA!!!)
- nem ragad
- nem nehezíti el
- simán használom a száraz hajamra is, nem csak hajmosás után

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk
2024. április 16.

A 06 Shiny árnyalatú az örök kedvenc körömlakkom. Egy rétegben is megfelelően fed, gyorsan megszárad, rengeteg színben kapható.

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2024. április 16.

Nagyon szeretem, egy hétköznapi, egyszerű színhez tökéletes választás. Pigmentált, tartós, sokféle színben kapható.

Balea Szilva-Mandula Kényeztető Tusfürdő

Balea Szilva-Mandula Kényeztető Tusfürdő
2024. április 15.

Hozza a megszokott Balea minőséget, az illatát pedig kifejezetten szeretem. Jól habzik, jó az állaga, engem nem szárít.

Balea Creme-Öl Kézkrém Mandulaolajjal és Maruladió Illattal

Balea Creme-Öl Kézkrém Mandulaolajjal és Maruladió Illattal
2024. április 15.

Teljesen jó. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata, jó az állaga, nem hagy maga után ragacsos érzetet, és még jól is hidratál.

Balea Micellás Arctisztító Víz Rózsavízzel Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Arctisztító Víz Rózsavízzel Száraz és Érzékeny Bőrre
2024. április 15.

Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre ajánlják, nekem néha csípi a nem érzékeny arcbőrömet. Ennyi pénzért egyébként jó, mert könnyedén, dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket, sokáig elég, kellemes az illata.

Baba Tusfürdő Kakaóvajjal

Baba Tusfürdő Kakaóvajjal
2024. április 15.

Általában úgy kapom, magamtól sosem vennék, mert nem szeretem ezt sem, ahogy a többi Baba terméket sem igazán. Egyébként az illata jó, de engem szárít, ráadásul irreális az ára.

Isana Professional Hyaluron&Care Hajkondicionáló

Isana Professional Hyaluron&Care Hajkondicionáló
2024. április 15.

Nagyooon szeretem! Hajmosás után szoktam használni, a törcsiszáraz, nedves hajvégeimre szoktam felvinni, belefésülni. Sokáig elég, olcsó, puhává és könnyebben kezelhetővé, fényessé varázsolja a hajamat. Az illata kellemes, a kiszerelése praktikus.