drmajoroseva

Regisztráció dátuma: 2011. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avène Hydrance Optimale UV Light Bőrvédő Hidratáló Krém

Avène Hydrance Optimale UV Light Bőrvédő Hidratáló Krém
2014. március 15.

Tökéletes felszívódású krém, pár másodperc alatt beissza az arcbőröm. Patikában vettem akciósan. Plussz egy krémnek szántam, de szerintem a jövőben ez lesz a befutó hidratálós, nappali arckrémem. :)

Charlotte Chilis Lóbalzsam

Charlotte Chilis Lóbalzsam
2012. június 14.

Torna előtt remek, beindítja a vérkeringést. Egy tipp a használathoz, hogy használat után rögtön!!!!!!! le kell mosni, mivel a kezet is el kezdi csípni. A két tartósítószer zavar csak az összetevőkben.

Herbamedicus Olivaolajos Krém

Herbamedicus Olivaolajos Krém
2012. június 14.

Én a páromnak vettem kézkrém céljára, mivel csak az olivás krémek tudták helyrehozni a téli időszakban elszenvedett károkat. Kezdetben Naturland olivás krémmel kezdtük, de kézkrémnek borsos az 1200,- Ft feletti ár (ráadásul 50-60 ml csak). Az egyik herbáriában választottam ezt, de nagyon bevált. Szerintem elkezdem majd testápolónak használni. Arckrémnek használni még nem merem - elég érzékeny a bőröm, bár az összetevők nagyon pozitívak, nem vittek túlzásba semmit.

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém
2012. június 14.

Picit melléfogtam az első használatkor, mivel a többi kézkrémemhez illő mennyiséget raktam fel a kezemre. Nagyon kevés kell belőle, és pár másodperc alatt felszívódik, puhítja a bőrt. Nekem szerintem télre is elegendő lenne, nekem nyári időszakban picit sok - de nagyon kellemes illatú.

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő
2012. június 14.

Nagyon kellemes illat. Nekem mindig 5-6 fél tusfürdő van kirakva a fürdőben, mivel hangulatomtól függően használgatom őket. Pont egy ilyen kellemes, visszafogott púderes illatot kerestem - már csak egy habos muffin hiányzik és egy jó könyv.

Avon Anew Rejuvenate Nappali És Éjszakai Szemránckrém SPF25

Avon Anew Rejuvenate Nappali És Éjszakai Szemránckrém SPF25
2012. június 14.

Nekem se nagyon hat - pedig megörültem, hogy lesz valamim éjszakára, meg reggelre is. Hála istennek nekem nem lett tőle semmilyen allergiám, de csak ennyit tudok elmondani róla - semmi extra. Nekem az Ilcsi bodzavirágos szemráncgél (feszesítő gél) viszi a pálmát, kár volt váltani.

Florena Aloe Vera Nappali Krém

Florena Aloe Vera Nappali Krém
2012. június 14.

Én a Müllerben vettem. Tévedésből az éjszakai helyett ezt tettem be a kosárba. Reggelre és estre is kipróbáltam, de szerintem nem fogok megint ilyen krémet venni. Semmi baj nincs vele, de nem is látok semmi változást - egy átlagos nappali krém, ami picit sűrűbb a társainál.

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő
2012. június 14.

Mintha levendulamezőn járna az ember, s még másnap reggel is érzem az illatát a bőrömön - annyi a baja, hogy hamar elfogy. :)

Yves Rocher Plumping Sheer Szájfény

Yves Rocher Plumping Sheer Szájfény
2012. június 14.

Én tegnap kaptam a debreceni üzletben ajándékba egy ilyen szájfényt. Használtam már sokfélét, de talán a szájfények közül ez a legtartósabb - kellemes málna illatú, illetve egy pici mentát érzek benne - ettől bizsereg az ajkam.
Megdicsérném a debreceni üzlet két eladóját - maximálisan segítőkészek és aranyosak. Én még kezdő vagyok ebben a boltban - barátnőmtől kaptam néhány terméket ajándékba, de tegnap betévedtem ebbe az üzletbe és nagyon kellemesen csalódtam. Egyáltalán nem drága és remek minőségű terméke vannak, plusz rengeteg akció és kupon.

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé (régi)
2012. június 14.

Én tegnap vettem egyet kipróbálás céljából. Ha nem vízhatlan sminket használ az ember lánya akkor tökéletes. Kellemes illatú és elég kis mennyiség kell belőle, mert elég sok habot képez.