duchess_g

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr. Kelen Fit Cellulit Gél

Dr. Kelen Fit Cellulit Gél
2022. június 28.

Szerintem ez egy csodaszer. Egyesek szerint kencekkel nem lehet eltuntetni a narancsbort... na de EZ a termek!!! Szuper! Csoda! Edzessel, sok folyadekkal kiegeszitve meg latvanyosabb a hatas. ;) Nem ragad, gyorsan beszivodik, nem erzodik az illata sem —-> es szuper feszes babapopsi-bort eredmenyez. Elkepeszto! Egyetlen negativum: kerjuk vissza a regi pumpat! Azzal 2 nyomassal eleg termeket tudtam a kezembe juttatni, ezzel 16-18(!!) nyomasnyi kell a popsi-combra, annyira keves jon belole, raadasul fel kell venni a flakont es kicsuszik a kezbol pumpalas kozben...

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2022. március 25.

Először én is csalódott voltam, hogy feleslegesen vettem meg a sok jó vélemény alapján, mert az első mosásnál mikor megszárítottam olyan volt a hajam, mint a száraz széna, kb. megijedtem, hogy mit művelt a hajammal. Aztán másnapra jobb lett és láttam, hogy valahogy tényleg újjáépíti a hajat. A második használatnál meg már egyértelműen érezni, hogy egyre erősebb lesz a haj. Nagyon bíztam benne, mert amikor a fodrász szőkítéshez olaplexet használt tényleg olyan volt, mintha semmit nem károsodott volna a hajam, így gondoltam, hogy ez a maszk is csak jó lehet. Nagyon rossz állapotban van a hajam a festéstől, úgyhogy csodákat nem várok, de szerintem használ.

Nivea Intenzív Testápoló Tej

Nivea Intenzív Testápoló Tej
2021. december 3.

Szerintem jobb, mint a világoskék változat. Az vagy megváltozott, vagy én szoktam el tőle, de tényleg olyan, mintha izzadna tőle az ember bőre mindenhol. Ezt akkor szoktam megvenni, ha valami illatra vágyom, de nehezen/nem szívódik be, eléggé műnek érzem és a hidratáló hatásával sem vagyok teljesen elégedett. Mostanában valahogy zavar az illata is, mintha nem lennék tiszta miután felkenem, úgyhogy nem ez a mindennapos testápolóm.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2021. december 3.

Szerettem volna egy drágább retinolos szérumot, de elfelejtettem mikor rendeltem, hogy ez olajos alapú. Végülis annyira nem rossz, de nekem mitesszert okoz (és talán pattanást is) az olajos formula, meg a Paula's Choice legtöbb széruma/hámlasztója valamelyik összetevőjük miatt. Retinol, tehát hosszú távú hatását várom, a többi nagyjából megegyezik az eddig használt retinolokkal: javítja a bőrképet.

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2021. december 3.

Felkenve csíp, amúgy nem kényelmetlen a viselete, bár éjszakára használom. Könnyű vele túlhámlasztani. Javítja az általános bőrképet, de a mitesszereken nem segít (bár ez a BHA dolga amúgy is).

Paula's Choice Omega+ Complex Eye Cream

Paula's Choice Omega+ Complex Eye Cream
2021. december 3.

Jól hidratál. Hossszútávú ,,öregedésgátló" hatásáról nem tudok nyilatkozni. Viszont engem is csíp, mintha paprikával kenegetném a szemem környékét. Kár érte, mert amúgy kellemes krém lenne.

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő
2021. december 3.

Számomra meglepetés volt, hogy tényleg jó kókuszos illata van, nem gagyi. Az illat nem tartós, de a drágább tusfürdőknél sem az, ahogy tapasztaltam. Jó az állaga, jól habzik és tisztít, de nagyon szárítja a bőrt, így nem fogom újravenni.

Maskaolin Natural Pure Clay

Maskaolin Natural Pure Clay
2021. november 28.

Én nem vagyok elégedett ezzel a termékkel. Aki nem használt még tisztító (azaz agyagos) maszkot, annak lehet, hogy megváltás ez a maszk. Nekem van összehasonlítási alapom, több agyagos maszkot is kipróbáltam, ezt egyrészt a jó vélemények miatt rendeltem meg, illetve gondoltam kipróbálom, hogy elég-e, ha a maszkom tényleg csak a fő tisztító hatóanyagot tartalmazza. Hát... nem. A kevergetéssel még nem is lenne problémám, ha tényleg jó lenne a maszk, de egyszerűen nincs olyan erős pórustisztító hatása, mint a formulázott agyagos maszkoknak. Ezt kb. minden nap kenhetném, akkor se lenne láthatóan tiszta az arcom, miközben az előtte bevált agyagos maszkjaimat elég volt heti 1x használnom a mitesszerek ellen. Csalódás, mikor túlesel a macerás maszkozáson, és ugyanúgy tele vagy mitesszerekkel, mint előtte... Ráadásul nem lehet maradéktalanul lemosni, a következő arctisztításkor látom a vattakorongon és hiába ügyelek rá, lemosáskor olyan mintha homokos víz kerülne a szemembe, ami kontaktlencsésként még kellemetlenebb. Ja és ahhoz képest, hogy magadnak kell kikevergetni, nagyon drága...Gyakorlatilag 5000 Ft-ért kapsz egy befőttesüvegnyi homokot. Én megbántam, hogy megvettem, az első 3 használat után kénytelen voltam rendelni a bevált maszkjaimból, mert egyszerűen nem bírom a mitesszereket.

The Body Shop Epres Testpermet

The Body Shop Epres Testpermet
2021. november 6.

Borzalmas. Semmi köze nincs a testvaj epres illatához, egyszerűen büdös. Aki látatlanban venné, mert bejött neki az epres testvaj, annak nem ajánlom.

Estée Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate

Estée Lauder Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate
2021. november 2.

Nem volt rossz, de nem vagyok vele túlzottan elégedett. A sima szérumhoz képest ez sűrűbb, nem szívódik be teljesen a bőrbe, mű állaga van, felkenve sem a legkellemesebb érzés. Hatását tekintve szerintem össze sem lehet hasonlítani a szérummal, ennél olyan érzésem van, mint azoknál az olcsóbb termékeknél, amik képeznek ugyan egy nehéz bevonatot a bőrön, de különösebben semmit nem csinálnak. De ami a legjobban zavart benne, hogy ameddig a szérumnak semmilyen ,,mellékhatása" nincs, ez mitesszereket okoz. Hidratál meg fel is tölt, de inkább olyan mint egy szilikonos primer, a rendes szérumon viszont érezni, hogy valóban hat, nem csak látszatra.