dudika

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Totes Meer Salz Dusche Blauer Tee Duft Tusfürdő

Balea Totes Meer Salz Dusche Blauer Tee Duft Tusfürdő
2014. április 1.

Nagyon tetszett az illata, de egyszer többet kentem fel a szokásosnál és az egész testem tiszta piros volt és égett mintha a nap égette volna le.. igaz pár óra múlva teljesen elmúlt de addig hideg vizes zuhanyt kellett vennem annyira rossz érzés volt.Bocsi de nekem ez csak 2*

Alverde Stadtgeflüster Tusfürdő

Alverde Stadtgeflüster Tusfürdő
2014. február 11.

Nekem rögtön a cukorfalat tusfürdő jutott eszembe róla. Nagyon jó illata van, nem szárít:) tetszik :)

Avon Senses Winter Cocoon Krémtusfürdő

Avon Senses Winter Cocoon Krémtusfürdő
2013. december 3.

Jó illata van, mondjuk nekem nagyon hasonlít az illata egy playboy tusfürdőre. De amiért nagyon megszerettem az az hogy még fürdés után egész este érzem az illatát magamon. Ezt eddig csak a Fa tusiknál tapasztaltam. Egyébként jó az illata de én nem mondanám télinek, inkább olyan parfümös. 4*

Isana Schneegestöber Téli Tusfürdő

Isana Schneegestöber Téli Tusfürdő
2013. december 2.

Amikor megláttam az újságba rögtön tudtam hogy nekem ez kell. imádom az ilyen limitált kiadású dolgokat, főleg ha karácsonyi dolgokról van szó. Tetszett a borítója is habár élőbe már egy kicsit gagyin hat, olyan mintha pixeles lenne egy kicsit. De az illat*-* valami isteni finom. Nem tudom miért de nekem az állaga kicsit fura, nem igazán tudom elmagyarázni, de nem tudom olyan könnyen eloszlatni magamon, túlságosan egybe van az egész. De az illata ezért is kárpótol. Igaz én nem érzem magamon fürdés után. A bőrömet nem szárítja szerencsére. Később visszamentem és vettem a szappanból is és még egy tusfürdőt. Egész télen ebben az illatban fogok úszni :D 5*

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej
2013. november 25.

Hetek óta azt várom már hogy kikerüljön a polcokra ez a csoda. Igaz egyszer használtam még csak de nagyon tetszett az illata, az állaga, nem hagyott olajos/zsíros érzetet maga után. Direkt megnéztem hogy a Nivea 400ml-s mennyibe kerül és ha jól emlékszem ott többe kerül mint ennek a duplája és szerintem ez 1000x jobb mint az. Minden pénzt megér :) (Ha változik valamit a véleményem update-elek)5*

Isana Pearl & Gloss Ajakápoló (régi)

Isana Pearl & Gloss Ajakápoló (régi)
2013. november 14.

Ennél rosszabb ajakápolóval még eddig nem találkoztam.. Egyáltalán nem ápol, csak színt ad a szájnak de az a szín is valami undorító meg ahogy csillog.. Értékelhetetlen, egyest kap!

Isana Gránátalma és Füge Testápoló

Isana Gránátalma és Füge Testápoló
2013. november 14.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. Könnyű állaga van mégis jól hidratálja a bőrt. Imádom az illatát, csak én szeretek őszre kicsit melegebb illatokat használni ezért várom hogy elfogyjon, meg hogy utána kipróbáljam a kakaósat mert arról is nagyon jó vélemények születtek. Szépek az összetevői is, ennyi pénzért ilyen mennyiségű, ennél jobb terméket nem hiszem hogy lehetne találni. 5pontot kap tőlem :D

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló
2013. november 14.

Ennél rosszabb testápolóval én még nem találkoztam. Azért vettem meg mert eddig a Nivea termékekben nem csalódtam de ennek az illata olyan mintha romlott lenne felkenés után gy nagyon irritáló réteget hagy a bőrömön, piros pöttyös lettem tőle és viszkettem, ráadásul szinte le is tudtam kaparni a bőrömről.. Anyukámnak adtam, neki nincsenek ilyen problémái vele. Ezért és a pumpás kiszerelése miatt adok neki 1pontot.

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2013. november 14.

2 hete használom ezt a tusit imádom az illatát, az állagát, a színét.Szerintem is áfonyás rágó illata van. Biztos hogy újra veszem, ha elfogyott a saját kis raktáramból az összes tusi. Nem szárítja a bőröm, jól habzik, könnyen lemosható, igaz az illatát nem érzem fürdés után de ez nálam nem mérv adó mivel csak a parfümnek szeretem az illatát érezni sokáig :D 5csillag :)

Balea Wellness Dusche Quelle der Entspannung Tusfürdő

Balea Wellness Dusche Quelle der Entspannung Tusfürdő
2013. november 14.

Engem nem az illata fogott meg hanem inkább az ára. Amikor vásároltam 150Ft-ért árulták, annyiért vétek lett volna ott hagynom az utolsó darabot. Alig vártam hogy elfogyjon igaz friss illat, de szerintem nem őszre való. Ez mondjuk lehet az én hibám is mert mire befogtam fürdésre addigra ősz lett :D Ugyanazt tudja mint az összes balea tusi jól habzik, jól tisztít, könnyen le lehet mosni de nem vált a kedvencemmé. Egyszer elhasználtam, de nem venném újra. 3csillagot kap.