Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Guinot Gommage Biologique Gyümölcssavas Biológiai Bőrradír

Guinot Gommage Biologique Gyümölcssavas Biológiai Bőrradír
2018. április 13.

Nagyon szeretem. Kellett pár alkalom, hogy kitapasztaljam, hogy működik a legjobban és mostmár annyira megszerettem, hogy alig várom hogy elteljen pár nap és használhassam. Nagyon szépen letisztítja az elhalt hámréteget. A legfontosabb az, hogy utána tonikkal alaposan töröljük át az arcunkat!

Prada Candy

Prada Candy
2018. április 13.

Lassan elfogy sajnos :( ajándékba kaptam és egyszerűen odavagyok érte. Egész nap szép kellemesen,nem tolakodóan illatozik a ruháimon. Biztosan újraveszem. Az üvege is nagyon tetszik.

Lush Berry Berry Christmas Shower Gel

Lush Berry Berry Christmas Shower Gel
2018. április 13.

Imádom!!!! Annyi a problémám egyedül hogy a vége felé elég nehéz kierőszakolni a flakonból, mivel elég sűrű. Az illata mennyei. Ezzel mosom le zuhanyzásnál a sminkemet és az arcbőrömet sem szárítja.

Yves Rocher Citrom-Bazsalikom Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Citrom-Bazsalikom Hab- és Tusfürdő
2018. április 13.

Nagyon szeretném szeretni az yves rochert de egyre nehezebben megy. A sminktermékeiket nagyon szeretem, egy bb krémen kívül eddig minden szuper volt. Samponokban, arckrémekben, sminklemosóban, mindenben csalódtam. Ez a tusfürdő egy újabb tétel. Iszonyúan kiszárítja a bőröm. Az illata miatt kap két csillagot.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2018. január 6.

Szeretem nagyon az illatát és jól is ápol de megbántam, hogy ilyen csomagolásban vettem. Soha nem tudok megfelelő mennyiséget kenni az ajkaimra.

Afrodita Sladkorni Piling Cukorradír

Afrodita Sladkorni Piling Cukorradír
2018. január 6.

Nagyon nagyon megbántam, hogy krémmánia vélemények nélkül vásároltam...Szörnyű ez a termék. Még rosszabb, mint ahogy az előttem értékelők leírták. :(
Iszonyú zsírt hagy maga után mindenhol. Használat után valami olcsóbb fajta tusfürdőt kell használni, mert 4-5 fürdésnyi biztos kell a sok olaj eltávolításához. Én a kádat úgy zsírtalanítottam, hogy a lecsöpögő tusfürdőcseppeket kentem szét és így egész szépen lehozta a kád faláról.
Az illata azért nagyon finom. Amikor megmutattam a barátomnak csak annyit mondott, hozzak neki kiskanalat. :D Sajnos magában a termékben annyira csalódtam ár érték arányban, hogy az illata sem tud hozzáadni plusz csillagot.

Lush Shoot For The Stars Fürdőbomba

Lush Shoot For The Stars Fürdőbomba
2017. december 7.

Szuperjó! A víz színe gyönyörű, a csillagok fantasztikusak. Tökéletes.

Lush Sex Bomb Fürdőgolyó

Lush Sex Bomb Fürdőgolyó
2017. december 7.

Az illata nagyon finom. Ennyi pozitívumot tudok sajnos róla mondani. A kád vizét halványan színezte be és senki ne próbálja ki, aki undorodik a vízben úszkáló felismerhetetlen furaságoktól, mert nekem inkább hasonlított egy hámló bőrdarabra, mint rózsasziromra a szétázott virág.

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó
2017. október 3.

Ugy érzem én is, hogy ez a termék színtiszta reklámfogás. Olyan mint a boci aero. Ráadásul csodalkozom, hogy nem durrant be a karom mert mire kinyomtam annyit hogy ne szivja vissza a flakon az egeszet a surusege miatt ha mar nem nyomom, rendesen elfaradtam. Lemosas utan nekem kellemetlen ez a csipo erzes. Egyaltalan nem frissito. Szoval nekem abszolut nem valt be es nem is ajanlom senkinek. A tobbi lactacyd termek sokkal jobb.

Ziaja Sampon Levendula Kivonattal, Zsíros Hajra

Ziaja Sampon Levendula Kivonattal, Zsíros Hajra
2017. augusztus 2.

Nem próbáltam még semmilyen ziaja terméket de most el is ment egyből a kedvem tőlük. Nyáron elkezdett a melegtől meg az izzadástól jobban zsírosodni a hajam. A kedvenc zsíros hajra való samponom pont nem volt a boltban, gondoltam kipróbálom ezt. Már másnapra bezsírosodik a hajam látványosan és csak száll tőle. Úgy érzem többet ártott, mint használt sajnos.