Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Original Source Mangó Tusfürdő

Original Source Mangó Tusfürdő
2017. január 2.

Nagyon szeretem az illatát is és a flakonját is és az összetevőit is. Biztos, hogy fogok még venni.

Shills Black Mask

Shills Black Mask
2017. január 2.

Hatalmas csalódás! Próbáltam szauna, gőzölés, vizezés után is és csak úgy előkészülés nélkül is és semmi hatása nincs. Remekül kiszedi a piheszőröket de mitesszert semmit. A párom is velem együtt kipróbálta minden alkalommal a maszkot de neki sem használt. Pénzkidobás.

Vitalcare Natural Bio Sampon

Vitalcare Natural Bio Sampon
2017. január 2.

Nekem nem vált be egyáltalán. Még a flakon fele megvan de már vettem is másféle sampont. Az illata sem tetszik és hajmosás közben furcsa tapintása lesz a hajamnak. Gyorsan zsírosodik és mellette korpás is lett a fejbőrőm. Biztos, hogy nem fogok venni többet.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. október 6.

Nagyon szuper! A picike májfoltomat ugyan nem fedi el, sőt még sokkal halványabb sem lesz tőle, de a pattanásokat és a bőrpírt vagy a szem alatti karikákat tökéletesen eltünteti.

Yves Rocher Sebo Végétal Pórusösszehúzó Szérum

Yves Rocher Sebo Végétal Pórusösszehúzó Szérum
2015. október 6.

Sokáig használtam. Próbáltam rendszeresen, pár napot kihagyva, reggel, este de sehogy nem működött. Pénzkidobás. Hamar beszívódik és utána kellemes, puha a bőröm de pár óra után nagyon fénylik és zsíros a bőröm.

Yves Rocher Hajformázó Spray Göndör Hajra

Yves Rocher Hajformázó Spray Göndör Hajra
2015. október 6.

Hátközépig érő göndör hajam van, nagyon nehezen kezelhető és szálkás. Még csak párszor használtam a hajpakolással együtt de nagyon jól bevált! Tárcsás hajszárítóval szárítom a hajam és előtte kicsit az ujjaimmal becsavargatom. Nagyon jól összetartja ezeket a tincseket és meg is marad a göndörség benne még akkor is ha összefogom. Az illata is nagyon finom, szóval abszolút megérte.

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Szedres Testápoló

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Szedres Testápoló
2015. október 6.

Nekem nagyon jól bevált! Inkább a lábamon nagyon száraz a bőr és mióta használom fürdés után teljesen sima és puha a bőröm. Sőt, ha az arcom száraz vagy nagyon pöttyös, este vékonyan bekenem vele és reggelre puha és láthatóan szebb lesz a bőröm. Más testápolót nem is fogok venni egy darabig. És nagyon jó az illata!