Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum
2017. május 4.

Az első használatra nagyon csípett de nem mostam le és el is múlt az égető érzés pár perc alatt. Rendesen használtam vagy másfél hónapig minden este azt hiszem csak 1-2 kihagyással. Azon az oldalon amelyiken alszom, semmit nem hatott, sőt talán még rövidebbek is lettek. A másik oldalon látttam a változást, szebbek és hosszabbak lettek a pilláim, viszont ilyen kis változásért (ráadásul nem egyenletes) feleslegesnek tartom megvenni ezt a szérumot. Néha még használgatom, ha eszembe jut de rövidesen a kukában landol valószínűleg.

update: nem volt szívem kidobni egy ilyen jó kis tusos tartókát. Egész könnyű kimosni belőle a cuccot szóval ricinusra cseréltem a tartalmát.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2017. május 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket.Szépen tisztítja a bőrt és nem szárítja. A tubusa is nagyon tetszik :) Sminklemosásra is szoktam használni zuhany alatt, illetve a hátkefére szoktam belőle rakni 5-6 pumpányit mielőtt átsikálnám vele és rendszeres használat mellett szépen tisztán tartja a hátat.

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk
2017. május 4.

Most fogyott el az első tégely. Meglepő de az egyébként borzalmas lassan növekvő hajam hirtelen megindult és nem látványosan sokat nőtt de egyértelműen többet, mint a megszokott. Kb 3 hónap alatt használtam el. Minden alkalommal legalább fél órát vagy egy órát hagytam rajta. Nagyon erős de finom illata van.

Lee Stafford Beach Babe Tengerisós Göndörítő Spray

Lee Stafford Beach Babe Tengerisós Göndörítő Spray
2017. május 4.

Ez a termék 100%osan azt adja amit ígér. Kell pár használat mire kitapasztalod magadnak de nagyon lassan fogy és szuperfinom az illata is.

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Testradír

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Testradír
2017. május 4.

Nagyon bevált ez a termék. Isteni illata van és nagyon szépen teszi a dolgát.

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök
2017. május 4.

Minden nap újra próbálkozom vele már egy hete, hátha most jó, rosszul használtam stb. de minden nap ugyan olyan csalódás ér.

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder
2017. május 4.

Nekem nagyon zsíros a bőröm és ezen még ez a temék sem tudott segíteni. Párszor használtam de nem is nagyon veszem észre hogy bármit is javítana. A csomagolása is szörnyű. Sajnos nem vált be.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2017. május 4.

Nagyon tetszik az illata és szépen habzik is de sajnos korpás tőle a fejbőröm és viszket :(

Balea Glamorous Nights Tusfürdő

Balea Glamorous Nights Tusfürdő
2017. május 4.

Én is azért vettem meg, mert tetszett az illata és hogy csillog. Borzalmas termék! Olyan mint a ragasztó, alig bírom szétkenni a bőrömön és szárítja, viszket tőle.

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2017. február 19.

Kipróbáltam pár szövetmaszkot (az utóbbi pár hónapban nagyon rákaptam) de ez vált be a legjobban. Könnyű felhelyezni és nagyon jóérzés közben is és utána is. Az ára is nagyon jó. Legszívesebben minden nap használnék egyet reggel és este is. Nagyon frissítő érzést nyújt. Biztos hogy még sokszor újra fogom venni.