Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk
2017. február 19.

Nem érdemes megvenni. A másik felét ki is fogom dobni. Semmit nem használ csak szárít. Az illatával nincs baj és bőven elég az egész arc nyak dekoltázs részre. Amilyen könnyű a felvitele a leszedésével megszenvedtem én is.

Yves Rocher Pur Bleuet Sminklemosó Víz Arcra és Szemre

Yves Rocher Pur Bleuet Sminklemosó Víz Arcra és Szemre
2017. február 17.

Nem nagyon vált be. Az állaga nagyon furcsa és a szaga is rossz. Nagyon sok pamacsot kell használni hozzá és gyorsn is fogy, mivel túl folyékony az irreálisan nagy lyukhoz képest, amin kifolyik. Amikor kevés időm volt vagy fáradt voltam (vagy csak azt akartam, hogy fogyjon el végre) már úgy használtam, hogy zuhanyzás közben a tenyeremre öntöttem picit belőle és megmostam vele az arcom. Kétszer mostam mindig és úgy lehozott mindent de közben nagyon fullasztó vegyszer szaga van. Biztos nem fogok többet venni belőle.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Oil+ Regeneráló Expert Intenzív Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Oil+  Regeneráló Expert Intenzív Hajpakolás
2017. február 15.

Semmi különlegeset nem tud, viszont az illata mennyei. Annyi a tapasztalatom, hogy tényleg nem kell sok ideig fent hagyni, mert utána hamar zsírosodik a haj.

Rival De Loop Maske Harmonie

Rival De Loop Maske Harmonie
2017. február 1.

Nagyon zsíros és nehéz krém. Könnyű felkenni és nem csíp de a maradékot leszedni nagyon nehéz és nehezen szívja be a bőröm. Nem fogom újravenni.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2017. február 1.

Az elmúlt hetekben nagyon rákaptam a szövetmaszkokra. Kipróbáltam mind a három félét. Sajnos azt kell, hogy mondjam ennél a dm és rossmann saját márkás, nem is kicsit olcsóbb maszkjai sokkal jobbak. A mérete nem jó, nem tudom rendesen rátenni az arcomra, a kék réteg teljesen felesleges és csak megnehezíti a felrakást. Azért kap két csillagot, mert a hű de jól esett érés azért ez után is megvan. A bőrömön sajnos nem tapasztaltam semmit utána.

Scholl Velvet Smooth Elektromos Talpreszelő

Scholl Velvet Smooth Elektromos Talpreszelő
2017. január 29.

Amikor megláttam a reklámját teljesen odavoltam és nagyon szerettem volna egyet. Nagyon drágának talátam de később kaptam egy kupont és "olcsóbban", csupán 11000ért hozzájutottam...Ez volt kb 4-5 hónapja. Örültem, mint majom a farkának. Aztán jött a nagy hidegzuhany. Nagyon hangos és még rosszabb az eredmény, mint egy 200ft-os habkőnél. A nagyon száraz részeknek csak a felszínét megpiszkálja szálkásra de azokat leszedni már nem tudja. Ha jól emlékszem 4 alkalommal küzdöttem vele feláztatott lábbal is és előkészítés nélkül is legalább fél órákat és utána jó mélyre elrejtettem a szekrényemben hogy ne is lássam. Teljes pénzkidobás. Maradok a habkőnél.

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal
2017. január 24.

A kedvenc lemosóm. Nem szárít és szépen, gyorsan lehoz szinte bármilyen lakkot.

Ebelin Professional Präzisions Make-Up Blender

Ebelin Professional Präzisions Make-Up Blender
2017. január 24.

Sajnos az első használatnál elkezdett leválni a rózsaszín réteg :( pedig nagyon figyeltem rá az itt olvasottak alapján. Viszont a hatalmas pozitívuma ami miatt szerintem újraveszem így is, hogy elmondhatatlanul puha.

Ebelin Tusecset

Ebelin Tusecset
2017. január 23.

Az első pár alkalommal nem sikerült szép vonalat húzni vele és épp dobtam volna ki a fiók mélyéről amikor még egy próbát tettem és ráéreztem hogyan kell használni. Azóta rendszeresen használom és mivel az előzőre nem vigyáztam újra kellett vennem. Óvatosan és renderesen kell tisztítani mert nagyon könnyen kiszálkásodik a vége. Szerencsére nagyon jó az ára is.

Ebelin Szemöldökformázó

Ebelin Szemöldökformázó
2017. január 23.

Csodafegyver! Ha nincs sok időm mindig ezzzel kapom le a kósza szálakat. Persze nem túl tartós az eredmény de szépen lehet formázni vele.