Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ebelin Fültisztító Pálcika

Ebelin Fültisztító Pálcika
2017. január 23.

Nagyon rosszul jártam vele! 2 csomaggal is vettem és minden darabnál az egyik vége lecsavarodik. :( Vacak minőség.

Born Pretty Holo Polish

Born Pretty Holo Polish
2017. január 23.

Nagyon szeretem! :) Szép visszafogott színe és mégis különleges. Kb 4 napot bír hibátlanul és utána sem feltűnő ha picit megkopik. Nekem 2 rétegben tökéletesen szépen fed.

Caola Körömlakklemosó

Caola Körömlakklemosó
2017. január 23.

A lakkot egész jól leszedi de rengeteg kell belőle és büdös. A bőrömet is nagyon kiszárította.

Caola Kézkímélő Körömlakklemosó

Caola Kézkímélő Körömlakklemosó
2017. január 23.

Borzasztó. Nem elég hogy pisi szaga van de még tovább is kell szagolnom mire leszedem vele a lakkot. Nagyon szárítja is a bőröm.

Schwarzkopf Taft Ultimate Hajhab

Schwarzkopf Taft Ultimate Hajhab
2017. január 22.

Hosszú göndör hajamat nemrég levágattam válligérőre és kicsit kirúgta a göndörségét :( Ez a hajhab csodát tesz vele. Szép tartást ad neki és nem vizeshatású, nem alszom ki belőle a kunkorokat és nem ragad utána a kezem. Plusz az ára is jó.

RdeL Young Mattító Papír

RdeL Young Mattító Papír
2017. január 22.

Sokszor fénylik az arcom és általában két papírt használok el. Nem szedi le a sminket is a zsírral együtt. Mindig magammal hordom.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2017. január 22.

Ez vált be eddig a legjobban. Frissítő érzést nyújt és nem irritál.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2017. január 22.

Mindkettőt használtam, nekem bejöttek. Tették a dolgukat. Persze a nagyon zsíros hajon ez sem segít, de az épphogy már feltűnő zsíros hajat szépen felfrissíti.

Syoss Oleo Intense Thermo Care Spray Hajpakolás

Syoss Oleo Intense Thermo Care Spray Hajpakolás
2017. január 22.

Egy év után fogyott el és más fajta olajat vettem. Nagyon megbántam. Nem zsírosodott tőle a hajam és szép fényessé teszi. Hajmosás után törölközőszáraz hajra fújtam 4-5 pumpányit , kicsit az ujjaimmal belefésültem és megszárítottam. könnyebben kezelhető volt.

Syoss Ceramide-Komplex Hajhab

Syoss Ceramide-Komplex Hajhab
2017. január 22.

Nekem annyira nem jön be. Nem fogom kidobni de újravenni sem, az biztos. Nem lehet találni középutat. Vagy nagyon vizes hatású és szinte ketté lehetne törni a tincseimet, vagy nem tart semmit.