Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2017. január 22.

Feltenni sem tudtam rendesen mert nagyon merev. Semmit nem használt, pedig próbáltam többször is.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2017. január 22.

Finom az illata de nem ér egy forintot se. Nagyon örültem neki, hogy sikerült beszereznem de nagyon nagyon csalódtam. Szárította a számat és nagyon ragadt. Viszont kap két pontot a tégelyért amiben mostmár fülbevalókat tartok :)

Balea Borotvahab

Balea Borotvahab
2017. január 22.

Nagyon sokat kell kinyomni és nem tudom rendesen eloszlani. A gél sokkal jobban bevált. Vésztartaléknak lett félrerakva.

Balea Soft&Clear Anti Mitesszer Orrtapasz Szalicilsavval És Teafaolajjal

Balea Soft&Clear Anti Mitesszer Orrtapasz Szalicilsavval És Teafaolajjal
2017. január 22.

Nagyon szeretem és rendszeresen használom :) Tény hogy nem simul rá 100%ban a bőrre de az ára is jó. Nem szabad túlságosan alávizezni, mert akkor fájdalmasabb a leszedése.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2017. január 22.

Annyi a pozitívuma, hogy jó az ára. Nagyon poros marad a hajam és mire kifésülöm,fújom rázom belőle olyan lesz a hajam mintha semmit nem csináltam volna vele ráadásul rátapad a fejemre.

Balea Oriental Flower Borotvagél

Balea Oriental Flower Borotvagél
2017. január 22.

Nagyon szeretem ezeket a borotvagéleket. Az illata szuper :) csak ilyet használok, az ára is jó.

aussie 3 Minute Miracle Frizz Remedy Deep Treatment

aussie 3 Minute Miracle Frizz Remedy Deep Treatment
2017. január 22.

Kb 10 hónapja vettem de még mindig van benne...valamiért mindig másik után nyúlok. Korpás lett tőle a hajam és az illata borzalom, ráadásul erősen benne is marad. Nagy reményeket fűztem hozzá de sajnos csalódtam.

Remington S1450 Hajvasaló

Remington S1450 Hajvasaló
2017. január 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Jó az ára is és hamar felmelegszik. A göndör, szinte kivasalhatatlan hajamat is szépen kiegyenesíti és benne is marad.

Vitalcare Luxury Argan Balzsam Spray

Vitalcare Luxury Argan Balzsam Spray
2017. január 9.

Attól eltekintve, hogy nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, egész szépen fényesíti és kezelhetővé teszi a hajam. Az illata nagyon finom.

Toni & Guy Reconstruction Mask

Toni & Guy Reconstruction Mask
2017. január 9.

Ilyen jó hajpakolásom még ne volt, pedig kipróbáltam már párat. Nagyon tetszik az illata is és a csomagolása is. Kezelhetővé tette a hajam és fényessé. Biztosan újravásárolom. Mindig hajmosás előtt fél vagy egy órával ráteszem és fürdősapkát húzok a fejemre. Ha hideg van, még erre húzok egy kötött sapkát is.