Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Toni&Guy Göndörítő Spray Gél

Toni&Guy Göndörítő Spray Gél
2017. január 9.

Nekem annyira nem vált be, mint más olcsóbb göndörítő spray. Finom az illata és jól felfrissíti hétköznap a tincseimet de nem nyújt semmi extrát az árával egynes arányban.

Gliss Kur Hair Repair Glanz Tonic

Gliss Kur Hair Repair Glanz Tonic
2017. január 9.

Nekem egyáltalán nem vált be. Az illata miatt kap két csillagot, mert az téynleg nayon finom és egész jól bennemarad de ezen kívül semmi más hatása nincs.

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő
2017. január 9.

Kb két hete használom és feltűnő a változás. Pont mielőtt megvettem valamiért nagyon kipattogzott a bőröm de ez a kis csodaszer teljesen eltüntette. Este felkenem ha érzem, hogy valahol készül valami és reggelre teljesen elmúlik.

Catrice Liquid Metal Szemhéjpúder

Catrice Liquid Metal Szemhéjpúder
2017. január 9.

070 Gold Leaf Me- Ajándékba kaptam és nagyon nagyon szeretem. Ha bulizni megyek és erősebb sminket készítek, akkor szoktam használni. Nagyon tartós, volt hogy még reggel is fent volt egy része. Biztos hogy fogok még belőle más árnyalatokat is.

Yves Rocher Bronzing Powder Duo

Yves Rocher Bronzing Powder Duo
2017. január 9.

02 Hále mat- ár-érték arnyányban kicsit alulteljesített. Nagyon szép színe van és az illata is jó de nekem egyáltalán nem tartós.

Alverde Creme Eyeliner

Alverde Creme Eyeliner
2017. január 9.

30 warm maroon- Nagyon nehéz felkenni és nehezen szárad. Ha felkenem állandóan elmaszatolódik és mire beérek a suliba/munkahelyre kb az első utam a mosdóba visz és kénytelen vagyok az ujjammal szinte az egészet letörölni. Tényleg csak gyakorlásra jó.

Springfield Rúzs

Springfield Rúzs
2017. január 9.

Nagyon szeretem annak ellenére hogy még csak 2x viseltem. Nagyon tartós és gyönyörű színe van.

Catrice Bold Softness Szemhéjpúder

Catrice Bold Softness Szemhéjpúder
2017. január 9.

C03-Soft Pink- Véletlen akadtam rá leértékelve és azóta imádom. Rendszeresen használom, gyönyörű gyöngyházfénye van.

Essence Sheer & Shine Lipstick

Essence Sheer & Shine Lipstick
2017. január 9.

Pénzkidobás volt sajnos. Csomósodik a számon és hamar lekopik.

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow
2017. január 9.

113-as Classy szemhélypúder a szemem fénye! Imádom! A színe mesés és tartós is. Kicsit hamar összetört de így is nagyon jól használható.