Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Absolute Nude Paletta

Catrice Absolute Nude Paletta
2017. január 9.

Hétköznapra tökéletes! Sajnos leejtettem és kitört belőle a kedvencem de a maradék 4 színt is rendszeresen tudom használni kiegészítőként más színekhez.

Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta

Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta
2017. január 9.

Mivel nem szeretem magam erősen sminkelni különösen örültem, hogy nem olyan erősek a színei. Alkalmakkor szoktam használni és általában kibír egy egész egy estét ha nem túl pörgős.

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2017. január 9.

Vendéglátásban dolgoztam és minden nap erős vegyszerekkel kellett dolgoznom. Szinte véresre repedezett a bőröm de ez a kis csodaszer helyrehozta. Nem 3 nap alatt de teljesen rendbehozta. Az elején sűrűn kentem, ahányszor csak alkalmam volt rá, később már napi egyszer vagy csak reggel-este is elég volt és semmi baja nem lett a kezemnek a vegyszerektől.

Catrice Luxury Nudes Körömlakk

Catrice Luxury Nudes Körömlakk
2017. január 9.

A 12-es caramel confession-t egyszerűen imádom. Mikor megvettem csak ezt használtam vagy 2 hónapig. Sok mosogatás, takarítás, festés stb után is csak a 4. napon kellett újra kennem.

Catrice Sand Nudes Eyeshadow Palette

Catrice Sand Nudes Eyeshadow Palette
2017. január 9.

Nagyon szép színei vannak, minden nap használom. Gönyörű hétköznapi nude sminket lehet vele készíteni. Egyedül a bal szélső fehérrel kell vigyázni picit mert azt én erősebbnek éreztem, mint a többit.

Catrice Matt & More Fedőlakk

Catrice Matt & More Fedőlakk
2017. január 9.

Nagyon szeretem! Szinte bármilyen lakkhoz tökéletes. Annyi a hibája hogy nekem 3 nap után kb kifényesedik.

Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel

Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel
2017. január 9.

Nagyon nagyon finom az illata és tartós. Sokan érdeklődnek is a környezetemben, hogy milyen illat ez. Biztos újraveszem.

UBUB Bright Srótereo Szemhéjpúder paletta

UBUB Bright Srótereo Szemhéjpúder paletta
2017. január 9.

Nagyon szép színei vannak és tartós is. Én is sokat vártam rá aliról de szerintem rövid időn belül a többi palettát is megrendelem.

X-Epil Gyantázás Utáni Törlőkendő Aloe Veraval

X-Epil Gyantázás Utáni Törlőkendő Aloe Veraval
2017. január 9.

Hamar beszívódik és nyugatatja a bőrt. Az ára is jó.

Veet Natural Inspirations Hideggyanta Szalagok Arcra Argánolajos

Veet Natural Inspirations Hideggyanta Szalagok Arcra Argánolajos
2017. január 9.

A bajuszomat szoktam vele gyantázni és szinte mindig kiszedi az összes sötétebb szőrszálat, ritkán gyullad be egy egy ponton utána és az sem vészes. Azért kap 4 csillagot mert a 4 törlőkendő édeskevés bele.