Dudu195

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre
2017. január 9.

Semmit nem ér! Kukában landolt.

Yves Rocher Bőrtökéletesítő BB Krém 6 az 1-ben

Yves Rocher Bőrtökéletesítő BB Krém 6 az 1-ben
2017. január 4.

Nagyon szeretem az yves rochert, mindig kipróbálok valami újat. A kozmetikusom azt mondta hogy használjak inkább bb krémet alapozó helyett. Hát nem is kellett sokat gondolkodnom, hogy hol vegyem meg. A színe szinte már az első pillanatban elvette a kedvem tőle mert teljesen más színe volt mint a mintán. Legalábbis nekem sokkal sötétebbnek tűnt az üzletben a színminta alapján. Nagyon zsíros a bőröm és pont a csillogástól próbálok megszabadulni de ez a krém nagyon fénylik. Hatalmasat csalódtam, hiszen 4000 ft egy ilyen vacak fénylő krémért nagyon sok.

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír (régi)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír (régi)
2017. január 4.

Nagyon jó termék! Teljesen letisztítja az arcbőröm és az illata is nagyon frissítő.

Yves Rocher Nutri-Repair Regeneráló Hajpakolás

Yves Rocher Nutri-Repair Regeneráló Hajpakolás
2017. január 4.

Nem rossz, de nagyon sok kell belőle és sokkal hosszabb ideig mint 5 perc. Két tégelyt használtam el de többet nem veszek.

Yves Rocher Jardins Du Monde Levendula Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins Du Monde Levendula Golyós Dezodor
2017. január 4.

Egy átlagos napon, amikor nincs nagy jövés-menés teljesen jó, pár órára de egy hosszabb napra nem elég a hatása. Sajnos csalódtam én is.

Yves Rocher Volume Vertige Szempillaspirál

Yves Rocher Volume Vertige Szempillaspirál
2017. január 4.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem csomósodik és nem tapasztja össze csúnyán a szempilláimat.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2017. január 4.

Ha van több időm mindig otthon egy órával hajmosás előtt belefésülöm. Nagyon könnyű kimosni és érezhetőbben kezelhetőbb a hajam és szebben áll. Nagyon finom az illata is.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2017. január 4.

A samponal együtt használtam, sőt még a pakolásával együtt is és nagyon korpás lett tőle a fejbőröm.

Joanna Naturia Feketeribizlis Testradír

Joanna Naturia Feketeribizlis Testradír
2017. január 2.

Már harmadszorra veszem újra. Az illata fantasztikus és nagyon szépen radíroz. Ami miatt mégis négy csillagot kap az, hogy kevés van benne.

Naked3 Ecsetkészlet Dupe

Naked3 Ecsetkészlet Dupe
2017. január 2.

Nagyon nagyon szeretem :) Nagyon puhák és szépek. Kb 3 ecset van benne, amit feleslegesnek találok de a többi tökéletes.