duleszq

Regisztráció dátuma: 2014. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Dabur Herbal Fogkrém Neem

Dabur Herbal Fogkrém Neem
2018. július 23.

Szinte nincs fogkrém amit jobban szeretnék ennél. Egy barátnőmnél találkoztam vele először és bele is szerettem! Kicsit szappanos az ize, de én nagyon-nagyon szeretem! Elképesztően sokáig megmarad az ize, amit nagyon szeretek. Van, hogy fogmosés után iszom (még egy) kávét és még utána is érzem, de nem kellemetlenül! Nagyon jól tisztit! Nekem sok gond van sajnos a bölcsesség fogaimmal, lb 10 éve dolgoznak azon,hogy felszinre jöjjenek, ezért sokszor sebes vagy kissé gyulladt az inyem körülöttük, ami sokszor fájdalmas is sajnos, de ez a fogkrém ezt is helyrehozza! Iszonyatosan szeretem és nem valószinű hogy valaha is megválnék tőle. Egy másik, természetes úton fehéritő fogkrémmel felváltva használom, csodaszépek igy a fogaim. :)

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej

Botrány!!!
Alapvetően sem használok ilyen jellegű termékeket, amik nem 'tiszták', ez egy csomag részeként hozzám került, gondoltam egy esélyt adok neki, hát már bánom! Persze nagy teragédia nem történt, egyszerűen annyi,h kb hallottam a bőrömet elkezdeni sikoltozni,h azonnal szedjem le ezt a sz@rt a fejemről :P Aki ilyen termékeket piacra dob, azt egész nap ebben pácolnám. Nem akarok drámázni, de tényleg olyan volt,mintha egy nejlon zacskót húztam volna a fejemre. Blöah. Ha nem muszáj, ne vegyetek ilyet. Ha lehetne - 5 csillagot adnék.

Quiz Organic Moroccan Argan Oil Lip Care

Quiz Organic Moroccan Argan Oil Lip Care
2018. július 23.

Fillérekért vettem valami boltban, ahova beszaladtam, és miylen jól tettem! Nagyon-nagyon szeretem! Alapvetően nagyon hajlamos kiszáradni a szám, de ez szépen ápolja és egyáltalán nem száritja. Ha létezne olyan ajakápoló, aminek nincs ez a nyamvadt füllesztő érzete, annak nagyon tudnék örülni, de eddig ilyen ajakápolóban nem nayon találkoztam vele. Ez sem túl sok, engem sajnos mégis zavar, de azért megy az 5 csillag,mert ez csak az én kis hisztim :) Jah és hatalmas plusz, hogy ilyen szép összetevői vannak!

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Hajpakolás

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Hajpakolás
2018. július 23.

Egészen jól hozza az elvárt eredményeket. Az illata miatt használom amúgy leginkább. Szép fényes tőle a hajam, és az illata is benne marad 2-3 napig, amit nagyon szeretek. Biztos hogy nem ez a legjobbb termék,amit valaha használtam, de viszonylah tiszta termék, és azért az ára sem túl húzós. 4/5

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta
2018. július 23.

Pár hónapja vettem, tök véletlenül akadtam rá. Alapvetően nagy márkák termékeit, vagy inkább úgy mondom,h oylan termékeket, amelyek nem 'mindenmentesek' nem nagyon veszek. De úgy voltam vele, hogy ennek adok egy esélyt, mert nagyon szépnek találtam.
Azóta nem is használok mást! Szuperül tudok vele kontúrozni, de ha csak egy nagyon könyned sminket akarok, akkor picit a rózsaszinből egy leheletnyit teszek az arcomra, és igy is megállja a helyét. Elég sokig fenn marad, jól pigmentélt, én nagyon szeretem hogy mind a 3 szin csillog, de azért óvatosan kell vele bámnni, hogy ne nézzen ki az ember idiótának :D
Nagyon szeretem és biztos hogy újra is veszem. Az ára sem olyan vészes. Jó választás volt szerintem.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2018. július 23.

Szuperjó az illata viszony iszonyat nehezen dolgozza be a bőröm. Illetni vélemények miatt vettem, egy télen át használzam is, de nem hiszem hogy újra venném.

Nu Skin Nu Colour Tinted Moisturizer SPF15

Nu Skin Nu Colour Tinted Moisturizer SPF15
2018. július 23.

Abszolút kedvenc! Nem nagyon szoktam alapozózni, alapvetően elég problémamentes bőröm van, de azért ha szépn egységes bőrkép néz vissza rám a tükörből, azért azt én is csipem. Szuperul hidratál, nem kell belőle sok, nincs hibalkodó illata. A pirosasságokat (nekem főleg az orrom körül van) és a sötétebb karikákat lerántja az arcomról egy pillanat alatt! Csodás! Akinek nem eléggé hidratáló, javaslom az NaPCA permetet alá, igy teljesen könnyed maradhat a smink, és nem folyik le az arc a nyári nagy melegekben sem. Fényvédő tartalma extra nagy plusz én iszonyatosan imádom, enm cserélném semmire!

Nu Colour Curling Mascara

Nu Colour Curling Mascara
2018. július 23.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a spriált. Nem kell belőle sok, de ha akarom, akkor rétegezhetem. Tényleg sirásálló, de nem szárit, mint a vizálló sminkek. Nekem sajnos egy drogáriás pillaspirál teljesen tönkre tette a szempilláimat - fogalmam sem volt róla, hogy létezik ilyen - de rendesen elkezdtek letöredezni. Alapvetően elég hosszú pilláim annak, ezért vettem észre, amikor nagy részén csak kb fele akkorák voltak egy idő után. Én vettem szempilla ápolót is ugyanebből a márkából, amivel szintén nagyon elégedett vagyok. Sőt, a vége felé, amikor már kicsit kezdtett beszáradozni, akkor a pilla ápolóból cseppentettem bele egy keveset, igy még avgy + 3 hónapig működött a dolog. Az elsőt 2016. novemberében vettem és 2017 október körül fogyott el végleg. Szerintem azért ha igy nézzük, nem olyan vészes az ára, majdnem egy évig kitartott pedig minden nap használtam és a pilláim is rendbejöttek, sőt! :) szóval én a legnagyobb szeretettel ajánlom.

Epoch® Testradírozó Tömb

Epoch® Testradírozó Tömb
2018. július 23.

Jajj, nagyon imádom! Első körben vicces, olyan mint egy darab szalonna :P (jó ajándék Apák napjára :P ) Kellemes az illata is, nagyon szeretem a papir dobozkát, amiben jön, használat után abba teszem vissza mindig, és enm mállik szét a viztől, csak már nagyon a vége felé egy kicsit. A dolgát nagyon jól teszi, én néhány percre fent szoktam hagyni az arcomon, amig fogat mosok, igy egy fajta pakolásként is funkcionál. Ha jól tudom van benne abbl az iszapból, ami a Marine Mudban van. Nekem nagyon szépen kezeli a bőröm, csak ajánlani tudom. A vizes bázisú sminkeket pedig nagyon jól ki lehet vele mostni az ecsetekből. Gyerekeknek is hasznos lehet, hiszen kőolaj- és szappanmentes is, márcsak a kinézete miatt is móka vele a fürdés.

Nu Skin NaPCA Moisture Mist

Nu Skin NaPCA Moisture Mist
2018. július 23.

Ez a cucc az egyik utlimate kedvencem! Elképesztően sok mindenre lehet használni. Én sokszor nyáron a nagy melegben nem is krémezek, csak ezt fújom az arcomra. De ha nagyon szép sminket szeretnék késziteni, mert valami különleges alkalom van, akkor a pakolások után, még krémezés előtt bőven fújok az arcomra, nagyon szép sminkalapot csinál. Ugyanez a helyzet, ha rúzsozom: ha krémet kenek alá, az nem jó, elmászik a smink, ha nem teszek alá semmit, akkor meg nagyon száraz a szám, és beleül a ráncokba. Viszont igy, hogy Napcát fujok rá, tökéletes. Emelett lehet magára a sminkre is fújni, igy nem szárad ki, nem pereg le. A legjobb, hogy hajra is lehet fújni. Mikor még vasaltam a hajam előtte és után is fújtam rá, hogy szép hidratált és fényes maradjon. A tesóim gyerekei között van, aki nagyon nem birja a krémeket, de ősszel neki is nagyon kiszárad, kifujja a szél, a tesóm már nem tudott mit kezdeni vele, erre is megoldás volt, hiszen néhány pillanat alatt beszivódik és tényleg nagyon jól hidratás. Makacs-macsó krémmentes paliknak is ajánlom nagy szeretettel. Százezer pont ++++++++++++++++++++++++ :D