dumbika

Regisztráció dátuma: 2019. június 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik
2019. június 17.

Régen sokat használtam, de már újra venném. Jól működik, tisztának érzem az arcom utána, persze nem egy csodaszer, de a cénak tökéletes.

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2019. június 17.

Még tiniként kaptam egyszer és imádtam, csupa jó emlék kötődik hozzá. Ma már nem hiszem, hogy megvenném, inkább tizenéveseknek való, egyszerű édes illat.
De egyébként finom, csajos.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2019. június 17.

Sokszor fújom magam naponta, de ezt a dezodort nem szívesen használtam. Tiszta fehér lett a bőröm és a ruháim is tőle, pedig az illatát szerettem.

L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Regeneráló Hajpakolás (régi)

2019. június 17.

Fodrászom tanácsára vásároltam mert elég száraz a hajam, ami szőkítve is van, ezért nem elég egy sima balzsam. Olaplex 3-assal összekeverve használom kb. hetente és a megmosott hajamon hagyom fél órát. Puha, selymes lesz a hajam, mindenképpen jobb, mint egy sima balzsam, az ára sem megfizethetetlen Újra fogom venni.

Rexona Sexy Bouquet Dezodor

Rexona Sexy Bouquet Dezodor
2019. június 17.

Mindig más dezodort választottam, sosem volt kétszer ugyanaz, amíg nem próbáltam ki ezt. Nekem kedvencem lett az illata.

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2019. június 17.

Nekem ez anyukám illata,úgyhogy jó érzések kapcsolódnak hozzá. Én nem tudnám elképzelni egy huszonéves fiatalon. Számomra inkább egy érett, visszafogott nő illata. Tiszta, friss és nem hivalkodó :)

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. június 17.

Az édes illatok nagy kedvelője vagyok és ez a legnagyobb szerelem. Sajnos elég drága, de nem tudom nélkülözni. Nőies, szexi!

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2019. június 17.

Alapvetően jó, teszi amit ígér, de vigyazni kell vele. Az én hajam sötétszőke, elég száraz és hajlamos vörösödni, úgyhogy sajnos az lett a vége, hogy nem pontosan azt kaptam amire vágytam, de igazából hoza amit ígér. Akinek sérülékenyebb a haja, az figyeljen oda a fokozott ápolásra!

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2019. június 17.

Fodrásznál mindig kértem a kezelést, ezért vettem meg otthonra is. Nem túl nagy kiszerelés, de elég drága, ezért nem csak magában, hanem egy Loreal Professinel-es hajmaszkkal együtt teszem fel hajmosás után és hagyom rajta kb. fél órát. Nagyon puha, szép lesz tőle a hajam, de azért a szalonos kezeléssel szerintem nem lehet összehasonlítani. Egyébként szőkített, száraz a hajam, úgyhogy a többi balzsam nem túl hatsos számomra, ezért valószínűleg újra fogom venni, az ára miatt csak 4 csillag.

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2019. június 17.

Egyik kedvencem évek óta, édes, de nem túl harsány, imádom! Sokszor kísérleteztem más ZARA-s parfümökkel, de mindig megbántam, hogy végül nem maradta emellett.