dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2024. március 18.

Maximálisan megérdemli a hype-ot: olcsó, de hatásos testápoló. Testes, vajas állagú, isteni illattal, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, pillanatok alatt hidratálja a bőrömet. Télen vettem, de még a mostani átmeneti időben is tök jó. Kincs.

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift
2024. március 12.

Csodaszer kategóriába tartozik ez az ajakápoló is. Általában esténként használom, ritkábban napközben (általában valami rúzs van rajtam). Nagyon tartós, védőréteget képez a számon, amit nem lehet csak úgy leenni-leinni. Esti használat után reggelre a szám pihepuha és hidratált.

Uriage Xémose Arcápoló Krém

Uriage Xémose Arcápoló Krém
2024. március 12.

Azt gondoltam, hogy jó alap krém lesz, amikor megrendeltem. Tavaly kezdtem konstatálni, hogy a bőröm sokkal szárazabb, mint korábban bármikor. Való igaz, sokkal több hidratálást igényel, de inkább a vízigénye nőtt meg. Kombinált bőröm nem váltott hirtelen szárazba. Tényleg kevesebb zsírt termel, mint régebben, de az orromat továbbra is ronda mitesszerek díszítik. Így esett, hogy ez a krém sok lett az arcomra. Próbáltam icipici gombócot eloszlatni, hátha úgy jó lesz, de annyira nem lehet könnyen kenni sajnos. Kellemetlen érzetet hagyott így maga után, pedig éreztem, hogy maga a krém nem hibás, egyszerűen az én bőröm nem igényli, inkább fuldoklik alatta. Ettől függetlenül nem tudom lehúzni, száraz bőrre biztos, hogy nagyon hatásos. Például a száraz kezeimet is tök jól hidratálja, ha már az arcomra nem tudom elhasználni.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer
2024. március 12.

Nagyon jó ez a korrektor, nagyon jó a fedése, jó a színválaszték, viszont egy picit száraz a formula az én ízlésemnek. Matt fedést ad. Leginkább fiatal és feszes, normál bőrön mutat jól, a zsírosabb bőrön könnyen megfolyik, szárazabb és érettebb bőrön pedig a ráncokba ül be tapasztalataim szerint. Szemhéjalapnak szintén normál bőrön vált be. Szóval sajnos nagyon nem multifunkcionális, viszont normál bőrrel nem kell tovább keresgélni az igazit, maximum az árnyalatot.

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Probio Ampoule
2024. március 4.

Gyönyörű, luxus érzetű csomagolása van, de ezt talán ránézésre is lehet róla tudni. Sokat vártam tőle, ehhez képest kissé átlagos, de azért határozottan jó cucc, meg ha nem is csodaszer. Az elődjét nem próbáltam, így azzal meg tudom összehasonlítani. Mostanában nem vagyok túl kipihent, és ez meglátszik az arcomon is. Heti 3-4 alkalommal használom ezt az ampullát, általában valamilyen szérum után, de hidratálót már külön nem teszek föl, nem igényli a bőröm. Így is puha, feltöltődött arccal ébredek. Egyéb hatását nem tapasztaltam, nem lesz tőle varázslatos, ragyogó bőröm, nincs a bőrproblémáimra különösebben hatással, egy szezonos tapasztalataim alapján. Kíváncsi vagyok, később megváltozik-e a véleményem. Többet vártam, de ettől még jó termék, és nem hagynám ki a rutinomból. Hogy újra veszem-e? Talán, ha rendelek valami jó akcióban, de még vagyok benne teljesen biztos.

Secret Key Starting Treatment First Essence Rose Edition

Secret Key Starting Treatment First Essence Rose Edition
2024. március 4.

Mist verzióban van meg, ezért én leginkább napközben fújkálom, amikor száraznak érzem az arcom. Ritkán a rutin része extra hidtratálásért. Napközben nagyon bevált, sokszor érzem, hogy húzódik a bőröm, de a reggeli rutinba nem fért több hidratálás. Talán az idő hiánya de ha több réteg kerül fel, kényelmetlen már, de így később pótolom, ráadásul smink fölé is tudom alkalmazni. Kellemes illata van, és pillanatok alatt beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos réteget. Ez is egy extra bőrápoló, ami nélkül lehet élni, de én nagyon szeretem.

Revox Buzz Arctisztító Gél Mézzel és Citrommal

Revox Buzz Arctisztító Gél Mézzel és Citrommal
2024. március 1.

Nekem nem vált be, túlzottan gyengéd, túlzottan semmilyen. Mintha nem tisztítana megfelelően, persze ez lehet csak az érzet. Kombinált bőröm van, vízhiányos, T-vonalban zsírosodik picit, orromon mitesszerek. Ezzel azt hinném, nekem való termék, de valamiért nem működik. Az illata nem varázsolt el, de amúgy nem rossz. Amennyire szeretném, hogy az olajos lemosóknak legyen kis illata, ennél a terméknél annyira meglennék nélküle. Sminklemosásra nem alkalmas, double cleansing második lemosóként nem vált be. Úgyhogy reggelente próbálom elhasználni. Száraz bőrűeknek tudom elképzelni esetleg.

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2024. február 29.

Lerobbanthatatlan. Legalábbis amíg nem állok neki enni, semmit nem tudok összekenni vele, senki arcán, száján, poháron nem hagy nyomot. Evés után azért óvatosan kell bánni vele... Több színem is van belőle, mindegyikkel elégedett vagyok, de simán lehet, hogy a termék kibontásától számítva romlik a minősége, esetleg hogy más szín nem hozza ugyanezt a hatást. Az átlátszó vége egy csodás ragyogást ad, ami után szerencsére nem húzza semmi a számat, és nem szárad ki. Ha nem használom, kicsit mattabb a végeredmény, és sokkal jobban igénybe veszi az ajkaimat. Esténként micellás vízzel gyaszitolom - balzsamos vagy olajos lemosó neki meg se kottyan. Én tuti nem gondolkodom másik folyékony rúzsban ezentúl, számomra mindent tud, amit elvárok.

SYOSS Color Protect Sampon

SYOSS Color Protect Sampon
2024. február 17.

Nekem bevált ez a termék. Önmagában, mint sampon is tetszik: jól habzik, jól tisztít, a zsíros fejbőröm is rendben tartja, ráadásul az illata is finom. Szőkített hajam van, hosszú időn át őrzi hamvasságát, fényét.

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel
2024. február 17.

Ragad, nem szívódik be, büdös, kényelmetlen. Dm-es futóversenyen kaptam, később futáshoz használtam. Leégni nem tudtam vele. Ettől függetlenül nem adnék pénzt érte.