dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Smashbox Photo Finish Foundation Primer

Smashbox Photo Finish Foundation Primer
2024. február 17.

Király cucc. Csupa szilikon, mint előttem is írták. Pici is elég belőle, szépen elterül a bőrön, és babapopsi hatást kölcsönöz mind tapintásra, mind érzetre. Gyönyörűen terül az alapozó rajta, bámulatos lesz az összhatás. Főleg fotózásokhoz kihagyhatatlan, egy-egy estére, alkalomra szoktam még használni, nem a mindennapos primerem. Drága, sajnos, de attól még van olyan jó, hogy én örülök hogy a birtokomban van.

Dove Powered by Plants Testápoló Gyömbér Illattal

Dove Powered by Plants Testápoló Gyömbér Illattal
2024. február 15.

Nekem is KM boxos szerzemény volt, és jó sok idő után bontottam ki. Szagát nem érzem kifejezetten rossznak, inkább semmilyen. Ahogy maga a testápoló is. Viszonylag könnyed, de a felszívódása nem két perc (nekem szerencsére nem is fél nap, mint lentebb néhányaknak). De nem tudom, hogy van-e bármi hatása, nem igazán érzem. Lehet nem a téli szélsőséges időjárásra tervezték, de őszintén nem tudom megmondani, hogy mi lehetett az eredeti elképzelés. Ez s testápoló meg jó, egyszerűen semmilyen.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2024. február 14.

Istenem, én eddig erről miért nem tudtam? Filléres ajakápoló, ami a sokezer forintos társait kétszer lepipálja. Fórumon ajánlották (ezúton is köszi, Gloria!), és igazuk volt, valóban a legjobb ajakír a világon. Este felkenem a száraz és cserepes számra, és reggel pihepuha ajkakkal ébredek. A csomagolása gagyi, dehát ennyi pénzért mit várunk? A beltartalom sokszor annyit ér.

Isana Pure Tisztítóhab

Isana Pure Tisztítóhab
2024. február 14.

Nos, ez egy hab. Nem habzó, hanem a tubusból kipumpálva már hab. Nem tudom miért, én ezen meglepődtem. Alapvetően reggel használom, erre tökéletesen bevált. Gyengéden, de hatékonyan tisztít, kíméletes, nem szárít, nem húzódik utána a bőröm. Második lemosóként még nem próbáltam, de meg tudom érteni, ha úgy kevésnek tűnik, főleg nálam zsírosabb arcbőrrel. Hozzá kell tenni, én mostanában leginkább itthon vagyok, keveset járok ki, nem sminkelek, a bőröm relatíve kevés stressznek van kitéve. Alapvetően tetszik ez a lemosó, rém egyszerű, de a célnak megfelel.

Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil

Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
2024. február 10.

Tökéletes. Sok olajos lemosót próbáltam már, és még sokat fogok, tekintettel a felhalmozott mennyiségre. Az utóbbi néhány, agyondicsért termékek nem azt nyújtották, amit én keresek. Ez a termék viszont nagy meglepetést okozott. Könnyed állagú, a szaga sem rettenetes (de azért nem mondhatom sajnos teljesen szagtalannak). Én vizes arcra viszem fel, azonnal kifehéredik tejes állagúra, szépen gyengéden tisztít, és nem marad ragadós, olajos érzetem utána. Pontosan azt tudja, amit egy olajos lemosótól elvárok, csak jelen esetben nincsenek kompromisszumok. Ára? Mindegy is, megéri.

Banila Co. Clean It Zero Purifying Cleansing Balm

Banila Co. Clean It Zero Purifying Cleansing Balm
2024. január 22.

Csak jót tudok írni erről a balzsamról sajnos. :D A kiszerelése méretes, hosszú ideig elég, így én az árát sem találom magasnak. Én kizárólag sminklemosásra használom, így tényleg sokáig bírja (sajnos mostanában kevés időm jut sminkelni). Minőségi műanyag tégelyben adják, kis spatulával együtt, amit bevallom, én félretettem és nem használom. Kézzel is tökéletesen működik, mégha nem is annyira higienikus. Sajnos könnyen esem abba a hibába, hogy több terméket veszek fel, mint amit a sminkem igényel, kevesebb is elég volna. Habár talán nem ez a szabályos módja, én mindig nedves arcra viszem fel, bedörzsölöm, utána vízzel leöblítem. Tökéletesen eltávolítja a sminket. Újravevős nekem is.

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj
2023. október 12.

Nem, nem, nem, számomra ez egy hatalmas nem. Nem tudom, miért ennyire népszerű - talán mert könnyen elérhető és az ára sincs elszállva (mondjuk nem is pénztárcabarát szerintem, ml-re nézve). Viszont borzasztó büdös, nehéz állagú, nem könnyű lemosni, és KELL utána a második lemosó, annyira olajos, kellemetlen érzetet hagy. Még jó, hogy ilyen kis kiszerelés volt... Soha többet nem veszem újra. Teszi a dolgát, működik első lemosóként, a sminket is oldja (nem viszi le teljesen, ahogy más olajos lemosók sem). Szerencsére vannak itthon is elérhető nagyon jó kis lemosók, akár koreait is lehet szerezni (igaz, ennél csak drágábban), amik ezerszeresen verik minden szempontból.

Essie Gel Couture Matte Top Coat - Fedő Körömlakk Matt Hatással

Essie Gel Couture Matte Top Coat - Fedő Körömlakk Matt Hatással
2023. október 12.

Matt fedőlakkok tekintetében új vagyok, de amúgy a hatása tökéletes: gyönyörűen mattít, pillanatokon belül megszárad, az alsóbb rétegeket nem bontja meg, jól terül, tökéletes az ecsetméret (számomra). Sajnos ez is kopik idővel, kb 2 nap után még felfedezhető, hogy melyik ujjamat pingáltam matt, és melyik fényes fedőlakkal, de valószínűleg már csak én látom, más nem. Úgyhogy kb 2 naponta újrakenhetem. Egyébként tartós lenne, nem pattog egy héten át sem, csak hát azért vettem, hogy matt is legyen egy héten át. De nem baj, szívesen kenegetem, viszont így az 5*-ot már nem érdemli meg.

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2023. október 6.

Jó ez az olajos lemosó, mindent tud, amit elvárok tőle, első lemosóként volt használatban. Sminket csak fellazítom vele (második lemosóval távolítom el véglegesen). Kicsit viszont büdinek találom, tipikus olajszagú, ami némileg ekerülhetetlen ebben a kategóriában, nem lehet vele mit tenni. Én nedves bőrre alkalmaztam, majd kis vízzel mostam le. Állagra szerintem tökéletes, nem nehéz lemosni, nem hagy nehéz ragadós érzetet.

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2023. október 6.

Használom én ezt a fertőtlenítőt mindenre, amire el lehet képzelni: kézfertőtlenítés, sebfertőtlenítés, bármi, ami itthon akad. Szuper, hogy nem muszáj mindig a gyógyszertári alkoholhoz nyúlni, ha valami történik, és nem csípi szét a friss sebeket. Könnyen elérhető bármelyik patikában, mindig kell legyen itthon.