dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Pixi Vitamin-C Tonic

Pixi Vitamin-C Tonic
2023. április 12.

Imádtam, friss citrusos illatú, vízkönnyű toner, a reggeleimet dobta fel. Párom is imádta - neki az plusz pont, ha valami jó illatú. Sokat nem kell várni tőle, kis hidratálást ad, de nem egy csodaszer. Én ettől függetlenül újravenném, ha nem lenne olyan borsos az ára, inkább kísérletezem más jó nevű tonerekkel.

ColourPop Supershock Highlighter

ColourPop Supershock Highlighter
2023. április 12.

Eszméletlen puha, mintha egy párnához érnék hozzá, imádom az állagát. Sajnos csak ujjal lesz igazán elképesztő a végeredmény, de gyönyörűen csillog. És mivel krémes, ezért néha teljesen magában, a natúr bőrömre is felteszem, mert nem esik le rólam napközben - na nem mondom, hogy haláltartós, de teljesen vállalható kategória nálam. Mivel egy kékes-ilás-rózsaszínes árnyalatom van, elsősorban esti programra imádom, de azért néha nappal is vadítok vele. Nem fogok belőle többet venni - egyrészt nehezen elérhető, másrészt azért ez az állag nem a legtartósabb, figyelni kell rá, és használni rendszeresen. Azt meg nem szeretném, ha rám romlana.

Eucerin Ph5 Intenzív Testápoló

Eucerin Ph5 Intenzív Testápoló
2023. április 12.

Még KM boxos szerzemény volt, de nálam a 2022/23-as tél testápolója lett. Eleinte zavart az illata - kétségkívül erősebb, mint amit én egy testápolótól szeretnék. Viszont nagyon finoman hidratál - megfelelően testes, de könnyen kenhető, és baromi jól hidratál. Néha a kezemre is tettem, mert brutálisan szerette a bőröm. Nem gondoltam volna, hogy így fogom szeretni, de újravásárolós.

Purito Daily Soft Touch Fényvédő SPF50+/ PA++++

Purito Daily Soft Touch Fényvédő SPF50+/ PA++++
2023. április 12.

Kutakodtam kicsit, mielőtt megrendeltem, mert sajnos a sokat emlegetett és dicsért fényvédők éppen nem voltak elérhetőek. Erről viszont nem volt még semmi vélemén, de próba, szerencse, berendeltem. Nem bántam meg, nagyon szeretem! Jó állaga van, könnyen kenhető, nem hagy fehér réteget, lehet fölé sminkelni, vagy akár rétegezni. Alatta toner, kétféle szérum, hidratáló is elfér, egyikkel sem veszett még össze. Fehér, könnyed állagú, folyékony-krémes között lebeg, szagtalan. Napközben nem fényesedik át, matt marad (sőt néha még igénylek kis hidratálást). Semmi dewy effect. Kedvenc fényvédőmmé lépett elő.

Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier

Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier
2023. április 12.

Nálam ez egy imádom termék! :) Alapvetően a könnyedebb termékeket keresem, de kezdi igényelni a bőröm az egyre több hidratálást. Nem akarom, de biztos a kor miatt van... Mindenesetre ez pont elég testes és pont elég könnyed. Reggeli rutin fényvédő előtti lépése - na ilyen se volt soha, hogy reggel hidratáló krémet kenjek, általában az esti hidratálás pont elég. Ha valahova elutazom, ezt az egy hidratálót dobom be, olyankor reggel-este is ezt használom. Könnyen beszívódik, jól működik együtt más termékekkel, lehet fölé fényvédőt kenni, sminkelni, alá szérumozni, tonikozni. Kíváncsi leszek az új verzióra, remélem megőrizte minden jó tulajdonságát, és legalább ennyire fogom szeretni.

Benton Aloe Soothing Mask Pack

Benton Aloe Soothing Mask Pack
2023. március 6.

Ó, mekkora csalódás ért. :( Sok jóra számítottam, bőrnyugtatásra, hidratálásra, babapopsi bőrre. Sajnos miután levettem a maszkot, elkezdett a bőröm csípni és pirulni. Többet ezt nem veszem meg, pedig biztos vagyok benne, hogy sokmindenkinek maximálisan beválhat, de úgy néz ki, én érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére. Fáj a szívem.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack

Benton Snail Bee High Content Mask Pack
2023. március 6.

Ez egy jó kis hidratáló maszk, szépen nyugtatja és feltölti a bőrt. Ebben a tél utáni szezonban nagyon jól esett az arcomnak. Este tettem fel, reggelre pihe puha, kellemes tapintású bőröm lett.

L'Oreal Paris Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Quinoa+Protein Golden Mask

2023. március 1.

Vékony, szőkített hajam van, erre kerestem valami jó ápoló hajpakolást. Megtaláltam az igazit. Időnként nem előírás szerint használtam, hanem huzamosabb ideig rajta hagytam - wow. Mindig nagyon puha és eszméletlen selymes hajat eredményezett. Most a márka egy másik pakolását fogyasztom, és ebben a termékkategóriában is nagyon sok termék vár még kipróbálásra, de ehhez könnyen lehet, hogy vissza fogok térni.

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2023. március 1.

Reggeli lemosóként használom, nagyon szeretem. A teafaolaj illata dominál, egyébként átlátszó, géles állagú lemosó. Minimálisan érzem, hogy húzódik a bőröm, de próbálok direkt keveset nyomni. Ahogy jön a jó idő, remélhetőleg ez egyre kevésbé lesz probléma. De igazából most sem zavar, reggelente alaposan hidratálok utána. Egy örökkévalóságra elegendő van benne. Nagyon sok lemosó vár még kipróbálásra, de ez is a kedvencek közé került.

ColourPop Through My Eyes Palette

ColourPop Through My Eyes Palette
2023. március 1.

Amikor először láttam élőben ezt a palettát, egyből beleszerettem. Pechemre eladásra vettem, és soha többet nem tudtam megrendelni, mivel kivonták. A sors viszont úgy hozta, hogy visszakerült hozzám. Eztán jött a meglepetés: az a csoda, amit élőben a színek átadtak a palettában és swatcholva, nem akart a szememen megjelenni. Szép színek, pigmentáltak, élénkek, minimálisan porolnak, a fényesek pedig gyönyörűek, ugyan nem a legkrémesebbek, de jó a fedésük, és szépen csillognak, a szemre extra tekinteteket vonzanak. Tehát csak a szokásos Colourpop minőség. Mégsem boldogultam ezzel a palettával sokáig. A sötét és világos színek, különböző árnyalatok, a mélyítő és alap és satírozó és highlight színek nekem nem voltak egyértelműek. Amióta viszont jobban elmélyültem a színelméletben, komplementer és analóg színkapcsolatokban, egyre többször nyúlok érte. Megtaláltam azokat a színeket, amik jól működnek együtt. Nagyon különlegesnek találom ezt a palettát, és örülök, hogy a gyűjteményem része, de tény, hogy nem könnyű kihasználni. Kedvenc árnyalatom egyébként a sötétzöld benne, talán nem olyan érdekes, de nagyon szépen kiemeli a szememet.