dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon
2023. február 26.

Nekem ez sajnos abszolút nem vált be, pedig annyi jót olvastam róla, nagy reményeket fűztem hozzá. Korábban a Tresemmé nagyon hasonló termékcsaládját használtam, azzal teljesen elégedett voltam. Ez viszont sajnos nagyon szárította a hajamat. Szépen kitisztította a fejbőrömet, de a hidratáló hatás elmaradt. A hajvégeim viszont szárazak lettek és mindenfelé szállt a hajam, hiába próbáltam különböző olajokkal, leave in hajápolókkal karbantartani. Nem veszem újra.

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás
2023. február 25.

Ár-érték arányban verhetetlen, de ráadásul ez a cucc tényleg jó. Egy éve már a hajmosási rutinom része, két-három hetente használom, pár percig hagyom fent, a hajam rendkívül puha lesz utána, és a színe is szép, hamvas. Kissé azért érzem, hogy szárít is, de tényleg csak minimálisan. A fodrászom is megdicsérte, hogy fél év után is gyönyörű színe maradt a hajamnak, ami abszolút ennek a hajpakolásnak köszönhető. Mást nem használnék hamvasításra, örülök, hogy elsőre is ehhez nyúltam.

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj
2023. február 25.

Elsőre kicsit nehéz érzetűnek tűnt a korábbi hajolajomhoz képest, de már vagy megszoktam, vagy valójában könnyű. A hajam mindenesetre hálás érte. Egy pumpálásnyit szoktam hajmosás után rátenni, ha nagyon száraz, akkor két hajmosás között is használom. Megszünteti a szálló hajat, sprőd hatást, helyette puha és kezelhető lesz.

CeraVe SA Renewing Foot Cream

CeraVe SA Renewing Foot Cream
2023. február 24.

Elhasználtam egy tubussal, tökéletesen karban tartotta a lábaimat, de nagy csodát nem tett. A helyzetet nem javította szemmel láthatóan, viszont tényleg jól szinten tartotta, amíg el nem fogyott, viszonylag puhák maradtak a talpaim, élhetetlen bőrkeményedés nélkül. De amint elfogyott - és én mást sem kezdtem el használni utána -, azonnal éreztem a hiányát, gyorsan romlottak a bőrkeményedéses részek, rövidesen pedikűrösnél kötöttem ki. Ennél többet nem nagyon várok egy lábkrémtől (az már tényleg csoda lenne), időnként muszáj a pedikűröst meglátogatnom mindenképp, de egy jó krém sokat hozzátesz a kellemes közérzetemhez.

BPerfect Cosmetics X Stacey Marie Carnival XL Pro Palette

BPerfect Cosmetics X Stacey Marie Carnival XL Pro Palette
2023. február 24.

Ez egy jó vásár volt, marionnaudban tudtam akciósan megvenni. Nagyon elégedett vagyok a színek pigmentáltságával, gyönyörű színes sminkeket lehet vele készíteni, face charthoz is tökéletes. Jó néhányszor kikevertem duraline-nal is tusvonalhoz vagy szempillákhoz, és ismét csak annyit tudok mondani, hogy tökéletes. A fényes színek gyönyörűen csillognak, krémesek. Gond nélkül bírják a napot, mindig használok szemhéjalapot hozzá, este ugyanúgy áll, mint amikor felkentem reggel.

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2023. február 24.

Csodajó ez a kézkrém: testesnek tűnő, de mégis könnyen kenhető. Olyan habos-krémes állaga van, ami szépen beszívódik, bár nem két pillanat, de nem kell sokat várni vele, nem ragad. Nem csípett még ki, jól hidratál, gyönyörűen karban tartja a kacsóimat. Újravevős.

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water
2023. február 24.

Én tonerként használom, mert vízkönnyű, folyékony állagú esszencia. Az esti rutinom része, rögtön lemosás után használom, néha akár rétegezem is. Pillanatok alatt beszívódik, illatmentes, kissé barnás (mintha zöld teát tartalmazna), áttetsző folyadék, nagyon szereti a bőröm, sokat hozzátesz a hidratáltságához. Kis extra a napi rutinomban, de el sem tudom képzelni nélküle.

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil
2023. február 23.

Nagyon jó olajos lemosó, bár a koreai lemosókban amúgy sem szoktam csalódni. A pumpája kicsit kellemetlen, mert előre lő, így ha nem a falat vagy magunkat akarjuk vele eltalálni, figyelni kell, hogyan nyerjük ki a folyékony állagú, olajos érzetű anyagot. Az arcomon szinte azonnal felhabzik (krémzik?), de csak krémesen, kedvesen, semmi fullasztó hab, vagy extra csikorgós érzet, nagyon gyengéden tisztít, és a sminket is szépen oldja. Mindig két lépésben lemosózok, de a T-vonalban enyhén zsírosodó bőrömön ezután kell is a habzó lemosó, túlzottan olajos érzetű marad a bőröm. A második lemosóm ezt megoldja, általában a smink maradékát is tökéletesen el tudom távolítani. Nincs illatosítva, de nem tartom kifejezetten büdösnek, van egy kis olajos szaga, de nem vészes. Nekem a kedvencek közé tartozik.

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2022. november 29.

Hozza, amit a termékleírásba ígér, nem is tudok mit hozzátenni: gyorsan szárad, nagyon szép fényes felületre, a körmök színét és élettartamát hosszabbítja. És annak ellenére, hogy már használom egy ideje, még nem kezdett el beszáradni, és ugyanezeket az előnyöket is megtartotta. Ha ez így marad még egy darabig, nem is veszek mást.

Solanie So Fine Kollagénes Bőrfeszesítő Krém

Solanie So Fine Kollagénes Bőrfeszesítő Krém
2022. november 29.

Azt hittem, nem fogom szeretni, minek nekem bőrfeszesítő krém, meg a kollagén úgysem tud kívülről hatni... Aztán mégis megszerettem. Egyrészt imádom a narancsos illatát (általában amiből lehet, illatmenteset használok), másrészt nagyon jó állaga van. Mellkasomra, combomra kenegetem a legtöbbet. Azt nem mondom, hogy tényleg feszesít, vagy méregtelenít, vagy anti-aging hatású, ezekből egyiket sem tudom megállapítani. De kellemes, könnyeden krémes állagú, jól hidratáló testápoló.