dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Astor Fashion Studio Splash Collection Körömlakk

Astor Fashion Studio Splash Collection Körömlakk
2017. november 11.

Gyönyörű színe van, akár egy hétig is tart (mosogatás mellett is), maximálisan elégedett vagyok vele.

Astor Volume & 24H Curl Lash Beautifier Szempillaspirál, Ultra Fekete

Astor Volume & 24H Curl Lash Beautifier Szempillaspirál, Ultra Fekete
2017. november 11.

Kuponnapok alatt szereztem meg, és habár nem ezt vártam, azért meg vagyok vele elégedve. Szép, a festék jó minőségű, tökéletes a színe, nem csomósodik, és ami miattt igazán megszerettem, az a természetes hatása. Nem szeretem az agyonspirálozott, összecsomósodott szempillákat, sosem értem a sminkvideókban sem a két-három minden oldalról újrakenést, egyszerűen nem tartom szépnek. Ez a spirál pedig gyönyörűen kiemeli a szemeimet, mégis meghagyva a természetességem.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2017. november 11.

DM-es neszeszerben szereztem be a 408 Peachella színűt. Viszonylag gyorsan szárad, tartóssága átlagos, viszont a színe nem győzött meg, megbántam hogy ezt választottam.

Astor Quick & Shine Körömlakk

Astor Quick & Shine Körömlakk
2017. november 11.

Nagyon gyorsan szárad, gyakorlatilag felkenem és mire végzek már meg is száradt! :) A színe is szép, és elég tartós. Imádom! :)

Rimmel Oh My Gloss Szájfény

Rimmel Oh My Gloss Szájfény
2017. november 11.

Szép színe van, megfelelően hidratál, de egyáltalán nem tartós.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. november 11.

Szeretem ezt az alapozót. Nagyon keveset kell használni, igaz, viszonylag nehéz egyenletesen eloszlatni, de nem lehetetlen. Szépen fed.

Rimmel Scandaleyes Thick & Thin Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Thick & Thin Szemhéjtus
2017. november 11.

Na hát ha valami akkor ez borzalom :( Csak sima filces tust szerettem volna... Kár hogy nem láttam korábban itt a véleményeket! Nehezen lehet vele szép tusvonalat húzni, pedig higgyétek el, nagyon sokat próbálkoztam! Néha alig va színe, időnként karcol, és ha többször újrahúzom, képes leszedni a korábbi festéket (nem órákkal később, hanem egy egy-két perces munkán belül....) Senki ne vegye meg! Soha többet Rimmel tus!

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál
2017. november 11.

Nem életem szempillaspirálja, de szépen dúsít és göndörít egyszerre. A sok festék mondjuk elég zavaró tud lenni, nagyon oda kell rá figyelni, különben csomósodik.