dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2022. július 26.

Random vásárlás eredménye volt, talán a szempillaspirálokat rotálom leggyorsabban, néhány havonta szükség van újra. Első benyomásra nagyon szerettem, nagy feje van, ami HATTTALMAS pillákat csinál, vonzza a tekintetem a szemeket. Viszont ahogy eltelt egy kis idő, elkezdett a szemem alatt kikötni napközben. Hát erre nincs szükségem, elég a táskákkal küzdenem, nem kell plusz feketeség a szemem alá.

Zoeva 127 Luxe Sheer Cheek Pirosító Ecset

Zoeva 127 Luxe Sheer Cheek Pirosító Ecset
2022. július 26.

Az egyik első zoeva ecsetem, még másodkézből vettem a zsibin. Később a zoevától is rendeltem még egyet, szerintem ez mindent elmond. Pihepuha szálai vannak, kissé keszekusza, de ferde ecset, tök jól kézreáll a pirosításhoz. Leginkább csak erre használom, biztos használható máshoz is, de annyira szeretem pirosításra, hogy minden nap érte nyúlok. A Zoeva ecsetek minden jó tulajdonságát bírja, készletem legjobb ferde pirosító ecsete. Hosszú évek után is tartja a formáját, puhaságát, szálait. Könnyedén felveszi a pirosítót, amit nagyon szépen, egyenletesen terít az orcára.

Zoeva 228 Luxe Crease

Zoeva 228 Luxe Crease
2022. július 26.

Legtöbbször satírozásra használom, nagyon jó alakja van, szépen eldolgozza a színeket. Ritkábban mélyítőbe megy vele szín, erre is tökéletes. Imádom a zoeva ecseteket, nagyon sokoldalúak, pihepuhák, nekem egyetlen szőrszálat nem ejtettek még, ár-érték arányban meg (főleg akciósan) verhetetlenek.

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2022. július 26.

Én nagyon szeretem ezt az alapozót. Közepes fedése van, nem tünteti el pl a szeplőimet, anyajegyeimet. Kombinált bőröm van, ahhoz szerintem tökéletes, nem túl száraz, de nem is túl testes, hidratáló. Alá primert általában használok, de néha csak a fényvédő van alatta. Nagyon szép bőrképem lesz tőle, többször megdicsérték a bőröm, amikor ezt viseltem. A színe alkalmazkodó, most nyár közepén is tökéletes, nem üt el, pedig a tavaszi bőrszínemhez választottam. Púderrel fixálom, aztán bronzer, pirosító, highlighter, és egész nap mozdulatlan. Fontos eseményekre fixáló sprayt is használok, de hétköznap anélkül is tökéletes.

Wycon Lip Pencil

Wycon Lip Pencil
2022. július 26.

Nyaralásról jött haza velem, nagyon jó áron volt sok más termékkel együtt. Színe erőteljes (pirosas-rózsaszín), kellemesen puha, precízen tudom használni, szépen színezni. Rendkívül tartós, egy hozzá hasonló színű rúzst vettem mellé, zsebkendőre ráharaptam. Matt, száraz érzetű volt a szám, érdemes előre hidratálni, habár nekem most nem száradt ki, télen valószínűleg másképp érezném.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50
2022. július 22.

Véletlenül rendeltem fényvédőset belőle, így kénytelen kelletlen kezdtem el kenegetni - kombinált bőrtípusra nem épp a legideálisabb az állaga, viszont egyáltalán nem kellemetlen érzés, gyorsan beszívódik, miután elkenegetem. Kicsit testesebb, nehezebb krém, erősen hidratál. Futni voltam vele, felkenés után kb. 5-10 perccel indultam, és egyáltalán nem izzadtam le, nem fojtogatott, semmi különös, határozottan pozitív csalódás.

Olivia Garden Fingerbrush Ionic Bristles Hajkefe

Olivia Garden Fingerbrush Ionic Bristles Hajkefe
2022. július 22.

Tangle teezert még nem használtam, csak utánzatot (yves rocher vásárláshoz volt akcióban), eddig az volt a legjobb bontókefém. De asszem inkább kidobom… Ez a hajkefe valami zseniális, nem fáj, nem tép, nem húz, pillanatok alatt kifésüli az összegubancolódott hajamat. Nyáron sokszor csak hajmosás előtt és után fésülködöm egyszer, utána hagyom vizesen megszáradni, mert ilyenkor szép göndörre gubancolódik. Nem volt egyszerű sose kifésülni, de ezzel a hajkefével percek alatt megvagyok. Ha valaki keresi a szent grált, egy próbát megér szerintem.

Sundance Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF30 (régi)

Sundance Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF30 (régi)
2022. július 22.

Dm-es futáson szereztem, és meglepően bevált, szerettem. Nyár elején még arcra is használgattam, aztán egyre nehezebb érzetet hagyott maga után, de összességében jól működött, nem volt zavaró. Tengerparti nyaraláson egész testünket ezzel kenegettük, jól működött, egyáltalán nem égtünk le, pedig tűzött a nap ezerrel. Szuper napkrém volt, nagyon bevált.

Kallos Lab35 Kétfázisú Kifésülést Könnyítő Hajkondícionáló Spray

Kallos Lab35 Kétfázisú Kifésülést Könnyítő Hajkondícionáló Spray
2022. július 22.

Szuper cucc, működik, pár fújás, és a vékony szálú, göndörödő, könnyen gubancolódó hajamat pillanatok alatt ki tudom fésülni. Nem zsírosítja és nehezíti el a hajamat. Nagyon jól beváltak a kallos termékek.

Ilcsi Zöld Szappan

Ilcsi Zöld Szappan
2022. július 22.

Nem tudom hogyan fogjak neki az értékelésnek... Már alapból nem mertem arcra kipróbálni. KM boxból volt nekem is természetesen, magamtól soha nem vennék ilcsit, bár vannak nagyon népszerű termékei, de én elvagyok a saját buborékomban a szép összetevős termékekkel. Tusfürdők közé került végig... Huhh, hát ez még a testemet is csikorgóssá teszi, szerintem ezt csak most nyáron tudom elviselni, télen ettől rettenetesen viszketnék. Az illatát nehezen szoktam meg, nagyon zöld, citrusos, és próbálok erre koncentrálni, hogy ne az algás iszapot érezzem ki belőle. Azt hiszem, semmi jót nem tudok elmondani róla.