Best of Beauty 2019

dynah13

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019
2019. június 12.
(!)

En is tesztelesre kaptam a termeket, es nagyon orulok, hogy kiprobalhattam! Az arcom felettebb boldog ezutan a kis tavaszi kenyezteto kura utan, sokkal puhabb es ragyogobb :) Meg a kozmetikusom is megjegyezte!

A csomagolas, a design mar alapbol csillagos 5-os, annyira gyonyoru, hogy orom volt ranezi! Az ampullas kiszereles is rendben volt, problema nelkul ki tudtam szedni es kibontnai oket, pedig azert eleg ugyetlen szoktam lenni.

Nekem mindegyik ampulla kellemes erzes volt, igaz, volt 1-2, ami nehany percig ragacsos erzest nyujtott, de ha picit vartam, akkor elmult, es tudtam folytatni a kis rutinomat :)
Nem igazan tudom megmondani, hogy volt-e kedvencem, talan a Hydra Plust tudnam kiemelni, bar az en borom imadja az ilyesmit :)

Szoval en nagyon pozitiv velemennyel vagyok a termekrol, szuper kis kenyeztetes az ember borenek :)

Love Beauty and Planet Testradír Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testradír Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. április 11.

Meg csak egyszer hasznaltam, de nagyon pozitiv a tapasztalatom! Kellemes a texturaja, jol radiroz, es finom puha lesz utana a borom :) Nem irrital, nem serti fel a borom, es az illata is isteni! Engem meggyozott :)

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. március 15.

Hosszu kekesfekete korszak utan elhataroztam, hogy kell egy uj hajszin, es elkezdtem hajszinezoket nezegetni, de mind a standard szineket sorakoztatta fel, amig ra nem talaltam erre a csodara :) Eloszor a vadszilva szinun akadt meg a szemem, es annyira belelkesultem, hog meg is vettem :D Szep lilas beutese van, nagyon szepen lehet kenni, siman befedte a mar kikopott de meg kekesfekete arnyalatu hajam, kellemes illata van, es tartos is. A melle adott balzsam pedig maga a fonyeremeny, imadja a hajam :)
Nagyon regota szinezem a hajam, de mindig csak szinezo volt rajta, vannak mar osz hajszalaim, de meg szerencsere elfedi. Velemenyem szerint a legjobb drogerias hajszinezo, rengeteg valaszthato szinnel. Azota mar kiprobaltam a feketecseresznye szint is, az is nagyon bevalt. De szemezek meg a mogyoros csokival is (bar lehet, hogy ennek csak a neve fogott meg, nem a szine? :D). 5*, a legjobb!

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk
2019. március 15.

Nagy favoritjaim! Tobb szinem is van, akciosan jutottam hozza mindegyikhez, de szamomra nagyon megerte! Az ecsetet imadom, annyira szepen es precizen lehet vele dolgozni, hogy orom nezni :) Gyonyoru arnyalatok vannak, es a feketeje a legszuperebb fekete lakk, amit valaha probaltam! Pedig a feketevel alapbol nehezen banok, de miota ez megvan, szivesebben kiserletezgetek :)

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk

L'Oreal Paris Color Riche Le Vernis à l'Huile Körömlakk
2019. március 15.

Szeretem a L'Oreal lakkokat, jo a fedesuk, gyonyoruek a szineik es tartosak is. Nalam alap, hogy 2 reteget kenek fel, 1ben szinte egyik lakk sem fed elegge, a 2 reteggel pedig nagyon szep. Es tenyleg illatos :) Nekem a pici kiszerelesu lakkok jobban bejottek, de igazabol errol is csak jot tudok mondani, probaljatok ki batran :)
En a sargas kormoket nem tapasztaltam, de minden lakk ala fedolakkot hasznalok.

L'Oreal Paris Infallible Lip Paint / Matte

L'Oreal Paris Infallible Lip Paint / Matte
2019. március 15.

Oriasi csalodas volt, semmire nem jo. Jo szinei vannak, de egyaltalan nem tart, es csunyan kopik. Szerencsere felaras kuponnal vettem, de annyit sem er :/

Love Beauty and Planet Hajbalzsam Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Hajbalzsam Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2019. március 15.

Mar jo ideje szerettem volna kiprobalni a markat, es mivel egyebkent is kokuszmanias vagyok, ra esett a valasztasom. Hat nem bantam meg :) :) Isteni az illata, nem kell belole olyan sok, mint mas balzsamokbol, es nagyon szepen banik a hajammal. Picit nehez nyomni a flakonbol, de amint megerzem ezt az illatot, mar el is felejtettem :D
Tenni fogok meg probat mas termekekkel is, mert eddig nagyon pozitiv a tapasztalat :)

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick
2019. március 15.

Regen hasznaltam es nagyon szerettem, jol teljesitett nalam, pedig eleg izzados vagyok. Valoban varni kell egy kicsit, hogy szaradjon, de ennyit meger! Egy idoben tudtam ebbol venni,akkor atalltam masra, de lehet, hogy teszek meg probat a marka mas termekeivel, mert nagyon meg voltam vele elegedve :)

Balea Handsorbet Perfect Pink

Balea Handsorbet Perfect Pink
2019. február 2.

Imadom a rozsaszin dolgokat, igy termeszetesen o is jott velem :) Mar elotte ki tudtam probalni, egyik kolleganom adta kolcson, es nagyon tetszett az illata, es nyaron szeretem a sorbet allagu kremeket, sokkal kellemesebb, mint a hagyomanyos kremek. Szerintem nyarra idealis, Jovo nyaron is veszek majd, ha meg lesz :)

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2019. február 1.

Nagyon jo kis krem! En csak heti 1-2 alkalommal hasznalom, amikor nem sportoltam / tancoltam (olyanor a teafaolajos kremmel apolom a megeroltetett, faradt labaimat), es ez is eleg neki, hogy apoljon es hidrataljon.
Nekem az illata is tetszik, es azt hiszem, hogy a kezemre is fogom hasznalni, mert azon is erzem neha a hatasat :)
Nagyon megeri az arat!!