DynaNusser

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Zippo The Original

Zippo The Original
2017. május 8.

Tegnap próbálta a férjem, ma meg is vette. Elegáns és egyszerre "rockos" illat.

Rimmel Moisture Renew Rúzs

Rimmel Moisture Renew Rúzs
2017. április 25.

As you want Victoria és Camden Brown árnyalatom van, egyszerűen imádom! A Victoriából már a második adag fogy. Kellemes, krémes állagú és tartós! Miután dohányzom, számomra sarkalatos, hogy mennyire kopik ki, de semennyire. És ez minden Rimmel rúzsra ugyanígy igaz! Hibátlan!

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő
2017. április 24.

Megjelenése óta kedvenc, időről-időre elcsábulok egy flakon erejéig.

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő
2017. április 24.

Egy az egyben ugyanaz a véleményem róla, mint a csokisról. Jó az illata, talán ennek tartósabb, mint a csokisnak. Elsőre sok, erős, aztán kellemesebb lesz. Az állaga csodálatos, végre egy tusfürdő, ami nem folyik szanaszét.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2017. április 24.

Kellemesen krémes, nem szárít, viszont nem tartós. Az illat tömény édessége elsőre sok, de utána imádnivaló. alapjában véve egyszer elfogadható volt.

Miomare Profi Kozmetikai Ecsetkészlet

Miomare Profi Kozmetikai Ecsetkészlet
2017. április 24.

Mivel sokat utazunk, nem igazán akartam nagyobb készletre befektetni. Arra tökéletes, hogy reggelente "felrakjam az arcom" és este a koncertekre újra dekoráljam magam. Az egyetlen, amiért csak 4 csillagot kap az a tok záródása. Milyen már ez a kötögetős megoldás? Egy mágneses kapocs sokkal praktikusabbá tette volna.

Playboy Queen Of The Game Natural Spray

Playboy Queen Of The Game Natural Spray
2017. április 24.

A Manna Jázminvízzel felváltva használom, leginkább arra, hogy a tavaink vizének az illata ne legyen érezhető a hajamon. Nedves hajra megfelelő távolságból fújva egy fújás bőven kitart az esti hajmosásig. Dögös, csajos illat.

Playboy Play It Lovely Tusfürdő

Playboy Play It Lovely Tusfürdő
2017. április 24.

Kuponos akcióban vettem, más Playboy termékekkel egyetemben, nem bántam meg. Nem szárít, az illata érezhető és kellemes. Jól habzik és jó az állaga is. Rosszat talán nem is tudok róla mondani. :)

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2017. április 24.

Ajándékba kaptam. Elfogadható volt az illata, szerettem is, de olyan "egy a sokból".

Playboy Play It Pin Up EDT

Playboy Play It Pin Up EDT
2017. április 24.

A totális megtévesztés. Pin up... Semmi köze ahhoz, amit az ember a pin upnak definiál. Megvettem és tovább is adtam, iszonyatos csalódás volt, nem adta ki az illat azt a dögösséget és csajosságot, amit egy "pin up" illattól vártam.