dynatty22

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Tündöklő Tekintet Golyós Szemkörnyékápoló

Yves Rocher Tündöklő Tekintet Golyós Szemkörnyékápoló
2017. november 26.

A krém szerintem egy nagy nulla akármi lehetne kb a tubusba a golyós fej hidegsége az ami kb reggel felfrissít. Alig várom h elfogyjon.

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Krém

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Krém
2017. november 26.

Ez a krém semmire se jó max arra h zsíros hatású arccal feküdjek le. Nem jó,

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2017. november 26.

Nekem az egyik legjobb feketeszappan már 2. alkalommal vettem sokáig tart mert nem minden áldott nap használom nehogy kiszárítsa az arcom. Utána kissé húzódó száraz érzetem van de a pattanások, acnék nem jönnek vissza ha mondjuk hetente/ 2 hetente 1 x használom. Reggel friss, tiszta érzetet ad, így jobban indul a napom is.

Yamuna 100% Shea Vaj

Yamuna 100% Shea Vaj
2017. november 26.

Nem jött be annyira már elég régóta a szekrényemben áll nagyon fura az állaga, az illata túl sok. Nem igazi shea vaj mostmár így utólag jöttem rá. Hidratálni hidratál a lábamra meg a könyökömre használom, tűrhető.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2017. november 26.

Nekem nem jött be márcsak az ára miatt sem (igaz akciósan vettem) kár volt megvenni, mentás meg minden de hamar lejön sokkal jobb ajakápolók vannak akár olcsóbban is mentás kategóriában. Formáját tekintve sem a legprakikusabb mert rendszeresítve hordok ajakápolót kabátzsebben ez már többször kigurult és majdnem elhagytam. Megmondom őszintén nem is bánnám.

Burt's Bees Honey Lip Balm

Burt's Bees Honey Lip Balm
2017. november 26.

Egész jó ajakápoló gyengéd az ajkakhoz, kicsit tényleg waxos a hatása és az illata is kicsit erős de szerintem elmegy.

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej
2017. november 26.

Nagyon szeretem már vagy a hatodik tubust használom, főként télen kellemes. Nyáron se rossz de arra az időszakra tényleg picit zsíros, jobban szeretem a frissebb testápolókat. Árban is elég jó a hasonlóakhoz képest, szerintem megéri beruházni.

Yamuna Citromfű Szappan

Yamuna Citromfű Szappan
2017. május 12.

Egyszerűen imádom a legjobb szappan amit valaha próbáltam.Nagyon üde, friss illata van.Akár reggeli, napközbeni vagy esti zuhanyzáskor használva a legjobb felfrissülés.Imádom nyáron a nagy melegben, felüdülés.
Nem szárítja a bőröm egyáltalán.Ajánlom mindenkinek!!!

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2017. május 12.

Az eredeti árát semmiképpen nem éri meg akcióba vettem,én is inkább csak testpermetnek használom.
Nagyon hamar elillan az illata, ami amúgy jó.Táskába berakva hurcolgatom néha néha befújom magam arra tökéletes.