Dytta

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Naïf Cleansing Baby Wash Gel

Naïf Cleansing Baby Wash Gel
2019. március 18.

Jól habzik, kevés mennyiség kell belőle. (Persze nem habfürdő kategória) Kislányom érzékeny bőrén sem okozott semmi problémát, nem szárít. Kellemes, nem túl erős az illata. Az ára kicsit húzós, viszont sokáig elég. Nálunk bevált

NAÏF Diaper Cream With Natural Cottonseed Oil

NAÏF Diaper Cream With Natural Cottonseed Oil
2019. március 18.

Vizesebb állagú, könnyű krém. Kislányomnak elég érzékeny a bőre, de nem volt vele probléma. Teljesen száraz bőrön el tudom képzelni, h képez valami védőréteget, de szárazabb bőr azonnal beszívja. Kellemes, nem túl erős illata van. Egy komolyabb kipirosodást viszont nem biztos, hogy rendbe tesz. Az ára pedig jujj.... elég borsos.
Összességében nem volt vele gond, de ár-érték arányban szerintem található jobb termék

Dolce & Gabbana The One Desire

Dolce & Gabbana The One Desire
2017. december 3.

Nekem Ő az igazi. Rettentő sok filózás után két illat közül egy másikat választottam először, ennek ellenére ő soha nem ment ki a fejemből. Aztán beszereztem és IGEN, végre meglett. Ez az illat, ami annyira passzol hozzám, hogy merem állítani ez lesz az én illatom egész életeben. A nap elejétől a végéig imádom és sokan dicsérték is rajtam. IMÁDOM =) <3

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2017. december 3.

Így 3-4 hónap távlatából is kétes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Valamennyire segített, főként abban, hogy a kisebesedett mellbimbón nem száradt ki a seb. Persze valószínűleg az első napokban-hetekben kenheted akármivel a mellbimbóidat, ami ki van szívva és ki van sebesedve, annak idő kell.
Végül nem tudom, hogy a következő gyereknél fogom-e használni, mivel hiába töröltem le szoptatás előtt, a lányom szája körül piros kiütések lettek, amik (miután már nem használtam a terméket) egy hét alatt hámlással múltak el. Szóval csak óvatosan és nem csak letörölve, hanem lemosva alkalmaznám. Jah és igen, ahogy már előttem is említették elég drága

Babé Stria Elleni Krém

Babé Stria Elleni Krém
2015. február 6.

Nem tudom, de az előző hozzászólásokat olvasva szerintem mindenkinek meg kell találnia azt, ami nála használ (mint a pattanásos bőrre). Valakinek ez jó, valakinek más. Nekem a hízás-fogyás miatt vannak striáim. Persze alkat is kell hozzá. Eddig nálam ez volt az egyetlen krém ami halványított rajta (esetemben eszembe sem jut azt várni, hogy bármilyen krém eltünteti). Az illatát imádom (nekem zöldtea). Az áráról nem nyilatkozhatok, mert mintákat használok (most fog kifogyni a készlet), de a többi babé termékhez hasonlóan gondolom ez is fájdalmas....
Mindent összevetve nekem eddig ez vált be legjobban, szóval 5.

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2015. január 30.

Karácsony óta próbálkozok vele. Az illatával nincs problémám, az íze mű, de nekem inkább csak olyan mű édes (a párom azt mondta, hogy fincsi) nincs vele problémám. Ami a nagyobb gond, hogy nem zsebbe rakva is annyira puha, hogy alig tudom elkenni, egy húzás után fél tonna marad a számon és fehér. Bár az, hogy fehér, jobban mondva nekem kicsit halványít a számon, az az én esetemben nem gond. Viszont a puhasága miatt nem csak a számra kerül az említett mennyiség, hanem a stift szélére is, ami a kupak visszahelyezésével kificseredik és mindent maszatol. Emellett pár napja sikeresen úgy kifújta a szél a számat, hogy azóta is sebes és cserepes. Hiába kenegetem vele, nem akar javulni a helyzet. Egyenlőre csak azért nem váltam meg tőle, mert nem találtam jobbat, de amint lesz más, búcsúzunk. Addig marad a 3

Lush Creamy Candy Habfürdő

Lush Creamy Candy Habfürdő
2014. október 20.

Szeretem. Kellemes illata van, jól habzik (bár nekem nem annyira, mint a comforter) és remekül hidratál. Nem kell utána testápoló. Jó volt, jöhet újra =)

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2014. október 20.

Bevált. Én a körömágyamra és a sarkamra használom. Anyukám viszont előszeretettel rájár. Neki olyan száraz a keze, hogy a dobozos sötétkék niveát is fél percen belül beszívja. Na ezzel helyre tudja tenni. Az illatát is imádjuk mind a ketten. Engem a citromkrémre emlékeztet az illata, amit a sütibe szoktunk kenni. Elhasználni egyedül szerintem nem is tudtam volna, de így, hogy anyuval megosztom....tiszta haszon =)

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2014. október 20.

Mintát kaptam belőle, ami meglepően sokáig elég volt (esténként használtam). Az illata nagyon finom, engem inkább sütire emlékeztet. Kellemesen radíroz, de nem annyira, hogy ne lehessen minden nap használni. Finom puha lett tőle a bőröm és az illata is megmaradt, de nem volt túl tolakodó. Szerettem, de nem fogok a kútba ugrani, ha nem lesz itthon.

Essence Eye Makeup Remover Oil Free

Essence Eye Makeup Remover Oil Free
2014. október 20.

Már alig várom, hogy elfogyjon. Egyre borzasztóbb. Minimum 3 vattakorong kell, mire leszedi a sminket, plusz én úgy érzem, hogy szárítja a szememet, meg a szempilláimat. Az illata úgy, ahogy elmegy. És tényleg ragacsos érzetet hagy maga után.