dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Holika Holika Baby Pet Magic Mask Sheet

Holika Holika Baby Pet Magic Mask Sheet
2016. december 7.

A pandásból vettem akciósan kettőt, ami a vitalitás típusú. Nagyon viccesen néz ki és hatásos is, de azt be kell vallani, hogy az állatmintának van felára. Nagyon sokféle fátyolmaszkot próbáltam, és fogok még próbálni, a napi rutinom része, heti két napnál többet nem hagyok ki, de van ennél jobb olcsóbban. Na a lényeg, hogy megéri kipróbálni, jól hidratál, annyi folyadék van a zacskóban és a maszkon, hogy használat után a teljes testre elegendő még, mint egy könnyű testápoló, de mondjuk egy Benton maszk többet ér. :)

Skin&Lab Glacial Clay Facial Mask

Skin&Lab Glacial Clay Facial Mask
2016. december 7.

Szerencsére olvastam/láttam róla egy tesztet, mielőtt használni kezdtem. Ez egy hatásos pakolás, de érzékeny bőrűek, pláne rozaceások szerintem óvatosan. Én a T-zónámon kívül máshova biztos nem kenem, mert használatkor még ezen a területen is csíp picit, valamint nemhogy hidratál, de szárít. Lehet, hogy nem mindenkit szárít, de hogy ez a pakolás hidratálna, azt kizártnak tartom. Félreértés ne essék, ez egy jó tisztító, pórusösszehúzó maszk, kicsit radíroz is, tehát T-zónára tökéletes clay maszk, de nem hidratál, és nem való érzékeny bőrre. Nem bántam meg, hogy megvettem, pláne akciósan, használom rendszeresen, de az eredeti leírása eléggé félrevezető. Azért nem 5 csillag, mert nem tudom az orcákra kenni.

Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask

Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask
2016. december 7.

Ez az az agyagmaszk, amit nyugodtan használhatok az egész arcomra, nem irritálja, nagyon kíméletesen tisztít és kezeli a pórusokat. Egységesebb és egészségesebb is lesz tőle a bőr. Kb. 10 perc alatt szárad meg, lemosni könnyű. Kifejezetten sokáig elég, heti egy használattal szerintem 10 hónapig biztos.

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil (régi)

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil (régi)
2016. december 7.

Nagyon szeretem, maximálisan eltávolítható vele a smink, jó az állaga, se nem sűrű, se nem túl híg.
Nem irritálja a szemet sem, nem bántja az érzékeny bőrt, mégis leszed minden szennyeződést. Könnyű lemosni sima vízzel.
Tipp mélytisztításhoz: A szokásos arctisztítást követően eloszlatni a száraz bőrön egy-két pumpálásnyi mennyiséget, és rajta hagyni 10-15 percig úgy, hogy az utolsó pár percben gyengéden masszírozzuk az egész arcot. Ezt követően még lemosás előtt nagyon könnyen meg lehet tisztítani a bőrt a mitesszerektől. Óvatosan nyomkodva vagy komedóeltávolító eszközt használva gyönyörűen kijönnek a fekete és sárgás mitesszerek. Irritálás, és/vagy külön ehhez való kencék nélkül ilyen szépen életemben nem tiszítottam meg a bőrömet. Utána egy clay maszk, ami összehúzza a pórusokat, és kész. Kb annyit ér, mintha fél órát gőzölted volna az arcod, csak épp nem ártasz vele az érzékeny bőrödnek sem, illetve mivel nem ázik fel a bőr, nem sérül meg nyomkodáskor sem.

Chica Y Chico Tre-Hy 8.0

Chica Y Chico Tre-Hy 8.0
2016. december 7.

Ez lett a téli krémem, nagyon jól hidratál, és tényleg javít a bőr állapotán, regeneráló hatását érezni lehet azonnal, és egy hét után már látni is.
Egyedül az ára borsos, de ki lehet fogni akciót. Én blackfriday keretében vettem a wishtrenden 12 dolcsiért, mindjárt két darabot, hogy a telet kihúzzam.
Szerintem ez a krém max száraz bőrre nem sok tavasztól nyárig, de a hidegebb időszakra még zsíros bőrre is ajánlom. Kedvenc lett, de nekem az egész chica y chico család nagyon bejött. A tre-hy krémet reggel és este is kenem, nem az a gyorsan beszívódó típus, de pár perc alatt beissza a bőr, és utána pihepuha lesz, sminkelni is lehet rá.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2016. december 6.

Amit nagyon fontosnak tartok ennél a szérumnál a hatásán kívül az, hogy csupa zöld összetevős (a szürkék között is csak jó hatóanyag van), ami nagyon ritka, és főleg ilyen árkategóriában. A mindenmentessége miatt a legérzékenyebb bőrnek is megfelelő, minden problémára jó.
Hidratál, nyugtat, erősíti a bőrt, csökkenti a gyulladást, ránctalanít.
Könnyen beszívódik, jól megfér más szérumokkal, krémekkel, nem zsírosít, nem hagy ragacsosságot maga után.
Ha csak egyetlen szérumot ajánlhatnék, ez lenne az.

Laneige Water Sleeping Mask

Laneige Water Sleeping Mask
2016. december 3.

2x15 ml-s változatban vettem meg, hogy kipróbáljam. Nagyon jól hidratálja és nyugtatja a bőrt, így én az arcomra, illetve a szemem alá szoktam kenni több rétegben is akár, mivel felszívja a bőröm maradéktalanul. Az éjjeli szekrényen tartom, nem is fürdőben, mert úgysem ott használom. Bárhova bátran ajánlom, ahol dehidratált, vízhiányos a bőr.

Skinfood Bitter Green Deep Cleansing Gel

Skinfood Bitter Green Deep Cleansing Gel
2016. november 30.

Ezt a terméket meglepő módon soha nem láttam bloggereknél, pedig egy igen jó hatású, szép összetevőkkel rendelkező, isteni érzést nyújtó lemosóról van szó, így tényleg hihetetlennek tűnt, amikor nem találtam róla review-kat, teszteket nemzetközi szinten sem.
Mintákat kaptam belőle egy rendelés mellé, és azonnal beleszerettem ebbe a lemosóba.
Nagyon gazdag növényi kivonatokban, olajokban, és úgy tisztítja a bőrt, hogy közben hűsíti, hidratálja. Egyáltalán nem habzik. Sminklemosásra is ajánlja a gyártó, de én arra nem használom. A reggeli arclemosómmá vált, száraz bőrbe masszírozom be úgy egy percen keresztül, majd lemosom meleg vízzel. Az illata valami isteni, de nincs benne parfüm. Azért ajánlom, mert nagyon kíméletes, jó érzés masszírozni a bőrbe, és közben érezni ezt a finom illatot, majd utána érezni a hatását, a bőr nem szárad ki, rögtön hidratált és puha.

RiRe Essential Hydrogel Mask Pack

RiRe Essential Hydrogel Mask Pack
2016. november 26.

A termékre böngészés közben találtam rá, amúgy még sosem hallottam róla, és mivel rá vagyok kattanva a spré típusú tonikokra, hidratálókra, vettem belőle egyet, 8-9 dollár közötti áron már elérhető e-bayen. A parfümöt leszámítva sok növényi kivonat, niacinamid, adenosine, csiganyál, ginseng kerültek az összetevők közé, sok szuper hatóanyag. Tonik helyett vagy után szoktam használni, nagyon jól hidratál, kellemes érzést nyújt, főleg reggel praktikus, amikor nem akarok magamra pakolni sok mindent. Az ígért hatásairól azért nem tudok véleményt mondani, mert sok koreai kencét használok, melyek kiegészítik egymást. Nem hinném, hogy ez a termék önmagában problémamegoldó lenne, viszont jó áron kínál sok hasznos összetevővel, a lehető legkönnyebb formában hidratálást és táplálást a bőrnek.

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)
2016. november 26.

Fátyolmaszk mániás lettem, rengeteget próbáltam már, folyamatosan rendelem őket, és bizony van különbség köztük. Ez a maszk azért jobb az átlagnál, mert nagyon hatékony, szuper és szép összetevői vannak, kifejezetten jó, hogy nincs benne alkohol és parfüm, amit nagyon sokba beletesznek. Abszolút újravevős, mert jól hidratál, gyógyítja a fáradt, foltos, gyulladt bőrt.