dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Benton Honest TT Mist

Benton Honest TT Mist
2016. november 26.

Újravevős, tonik mellett és helyett is használom, könnyed, nagyon jól hidratál, kár hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Skinmiso Pore Beauty Nose Pack

Skinmiso Pore Beauty Nose Pack
2016. október 19.

Ez egy érdekes szett, wishtrendről rendeltem egy kisebb, négy hetes kiszerelést, amelyben volt 4-4 db 1-2. lépés tapasz, egy komedo eltávolító eszköz, valamint egy tubus esszencia, ami a 3. lépés.
Azért tartom érdekesnek ezt a csomagot, mert a várttal ellentétben a 2. lépés tapasza nem a szokásos bőrbe ragadós mitesszer eltávolító és pórusösszehúzó tapasz, amit óvatosan kell leszedni, mert annyira hozzá tud tapadni a bőrhöz, hanem ugyanolyan érzés használni, mint egy fátyolmaszkot. A tapaszon egy nyálkás anyag van, ami ott marad az orron, de nem tapad bele, nem ez a működési elv.
Az 1. lépésben a tapaszon lévő anyag kitágítja a pórusokat, és anélkül, hogy hozzáérnénk a bőrhöz, már levételkor is látszik, hogy nincsenek fekete mitesszerek. Mintha 'felolvasztaná' őket. A komedo eltávolító eszközzel ezután szépen meg lehet tisztítani a bőrt, eltávolítani a maradék mitesszert. Gyönyörű tiszta lesz tőle a bőr anélkül, hogy nyomkodnánk, vagy durván a pórusba ragadó maszkot használnánk.
A 2. lépés használata alatt a bőr már megnyugszik, mikor a tapaszt leszedjük, már épphogy piros csak a bőr.
A 3. lépést én jellemzően kihagyom, mivel az esti bőrápolást nem akarom egy pórushalványítő - szerintem sminktermékkel - befejezni, inkább jön a tonik, szérum, hidratáló. Szóval jó cucc, de inkább egy remek alap a reggeli sminknél (csak natúr próbáltam, nem kentem fölé bb krémet, alapozót, semmit), ugyanis optikailag tényleg eltűnteti a pórusokat, és felszívja a zsírt, de ez nem egy nyugtató, hidratáló készítmény, amit egy ilyen kezelés után ajánlott használni. Viszont sminkalapnak meg baromi jó.
Összegezve: a termék tényleg eltávolítja a mitesszereket minden durva behatás nélkül, nem irritálja a bőrt, őszintén ajánlom.
Az árát kicsit sokallom, bár azt sem lehet mondani, hogy kifejezetten drága lenne (én a komedo eltávolító eszközzel együtt vettem wishtrenden 20 dolcsiért, ingyenes szállítással, de ezt az eszközt önállóan is árulják 13 dollárért, szóval akciósan legjobb megvenni szettben).
Tipp: nem csak orra jó, kipróbáltam a szám alatti területen is, kiválóan teljesített.

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém
2016. október 9.

Nekem ez egy ilyen 'legyen itthon mindig' krém, mert a sebgyógyulást, hámosodást segíti, nem húzódik a sebes bőr, ha bekenem vele, illetve nagyon jó extrém érdes bőrre, mint pl a könyök. Ilyenekre használjuk, irdatlan nagy mennyiség van benne, szóval ezt a krémet egy átlagos háztartásnak két évente kell csak újravennie.

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre
2016. október 8.

Most raktam fel az eladó termékek közé, és nagyon meglepődtem, hogy nem írtam róla anno véleményt, mert minden PC-s termékhez írtam, amit akár csak mintában próbáltam ki. Úgyhogy most pótlom. Felkenés után kell pár perc, míg elnyeri végleges állapotát a bőrön, és beszívódik, viszont nem hagy maga után fehér réteget, nekem puha volt tőle a bőröm. A T-zónában nem zsírosított, de oda használtam is mindig átlátszó ásványi púdert. A hidratáló és pirosságot csökkentő hatása valós, mitesszert, pattanást nem okozott. Az árát sokallom kicsit, mióta rátaláltam a koreai vonalra, ezért a négy pont.

Kallos Gogo Száraz Sampon

Kallos Gogo Száraz Sampon
2016. szeptember 30.

Egyszer vettem, amúgy a balea szárazsampontját használom, amit nagyon szeretek. Ezzel sajnos pórul is jártam, mert fújás közben eresztett a folyadék, mindenhol fehér foltok voltak a fürdőben, a kezemre is bőven jutott. Az állagát túl hígnak találtam, szóval a hajamnak jó volt, de képtelen voltam rendeltetésszerűen használni, mindent összekent, úgyhogy a második használatot be sem fejeztem, kidobtam.

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)
2016. szeptember 28.

Mintákat próbáltam belőle, most fogom megrendelni. Használtam már C vitaminos szérumot, ennyire szép incije még nem volt egyiknek sem. Első helyen a hialuronsav, második helyen a c vitamin, majd niacinamid és még számos növényi kivonat. 15 dollárért fogom most megrendelni, ami a 60 ml-es kiszerelésért szinte ajándék. Remekül hidratál, regenerálja a bőrt, halványítja a foltokat. A mentes-lista is szépre sikerült, csak ajánlani tudom bárkinek, aki c vitaminos szérumot szeretne.

Purito Hyaluronic Acid 90 Serum

Purito Hyaluronic Acid 90 Serum
2016. szeptember 28.

Mintákat próbáltam belőle, jól hidratáló, tiszta és hasznos összetevőkkel rendelkező szérum, ami az árát és mennyiségét nézve igen megéri. Nem pont ide tartozik, de a minap láttam itt az oldalon egy magyar szérumot, amiben két, azaz 2 hasznos összetevő volt, és 15 ml kerül 5000 forintba. Tehát 60 ml ára már 20.000 magyar forint lenne. Vicc. A dél-koreai piacon hemzsegnek a jobbnál jobb szérumok, a mennyiséget is nézve töredék áron. Ez is egy ilyen. Aki hialuronsavas szérumot akar, annak mindenképpen ajánlom (többet próbáltam már) az ára és a szép incije miatt, mert eddig ez a legolcsóbb köztük, és a hatása is szuper.

Purito Snail Clearing BB Krém

Purito Snail Clearing BB Krém
2016. szeptember 28.

Kaptam 5 db mintát, ami kb másfél hónapig elég nekem. Nem használok BB krémet és alapozót, de ha már kaptam, most elhasználgatom őket. Közepes fedése van, enyhe bőrproblémákkal tökéletes bőrt eredményez, nem szürkés az arcomon, hanem nagyon természetes bőrszínt eredményez. Az állaga pont megfelelő, szépen el lehet oszlatni, kevés kell belőle. Nem zsírosít, de vegyes bőr esetén T-zónára mindenképpen kell mattosítás. Lemosni könnyű olajos lemosóval, vagy micellás vízzel. Nem ül bele a kisebb ráncokba, nem szárítja a szemkörnyéket. Az ára elég jó, úgyhogy aki használ BB krémet, annak ajánlom, de a szín végett először minta formájában kell kipróbálni.

Biobaza Men Power-Up Lemon & Bergamot

Biobaza Men Power-Up Lemon & Bergamot
2016. szeptember 24.

Nem tipikus férfias illat, hanem citrusos, természetes inkább, így mindketten szívesen használjuk, és szintén mindkettőnk számára hatásos dezodor, nem irritál.

Biobaza Men Cool Down Deo

Biobaza Men Cool Down Deo
2016. szeptember 24.

Szeretem a Biobaza dezodorokat, tetszik a szép inci, és emellett hatékonyak is. A Cool down mentolos illatú, de nem erős, inkább semleges, így én is használom, mindkettőnknek bevált.