dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gerovital Plant Hidratáló Micelláris Víz

Gerovital Plant Hidratáló Micelláris Víz
2016. szeptember 24.

A világon semmi extra, többet ér a dm-es vagy a garnier micellás víz, anno csak azért vettem meg, mert volt egy 50%-os kuponom, így kipróbáltam. Leszedi a sminket, nem irritál, persze, de ez el is várható egy micellás víztől, de ha azt nézzük, hogy 150 ml kerül 1500 forintba, akkor kissé drága, és nem tud többet, mint bármelyik másik.

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2016. szeptember 24.

A koreai olajos lemosókat nézegettem már, tervben volt, hogy veszek egyet, amikor a dm-ben jártam és megláttam ezt, úgyhogy megvettem, mondván egy próbát megér. Nem hordok vastag sminket, és vízállót is ritkán, de a napi alapsminkemet tökéletesen leszedi, kellemes a használata, nem szárít, nem is zsírosít, nem irritál, ami különösen a szemkörnyéken kincs, úgyhogy a rutin része lesz. 2-3 adagot szoktam pumpálni belőle, szerintem két hónapig biztos elég lesz, az árát a megéri kategóriába sorolom. Kíméletesen és gyorsan le lehet vele szedni a sminket.

Ilcsi Flavonoid Extra Gél

Ilcsi Flavonoid Extra Gél
2016. szeptember 22.

Én is szeretem az illatát, habár egyáltalán nem örülök neki, hogy van benne parfüm. Azt is szeretem benne, hogy könnyű állagú, pikkpakk beszívódik. Önmagában is és más szérummal együtt is használom, reggel is és este is, és nekem nem ragad, vagy lehet már észre sem veszem, mert jön a következő réteg. Újravenni nem fogom, mert vannak ennél jobb szérumok is szebb összetevőkkel, ez egy impulzus vásárlás volt a részemről, amit nem bántam meg. De ha valaki antioxidáns szérumot szeretne, aminek szép az incije, akkor a koreai vonalon keresgéljen.

Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop

Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop
2016. szeptember 21.

Habár a termékleírásban csak a C vitamin szerepel, a szérum nagyon sok növényi kivonatot és vitamint tartalmaz, feltölti a bőrt szépen, halványítja a foltokat, és jó gyulladásra is. Tömény szérum, így elég belőle pár csepp, pláne másik, vizesebb szérumhoz keverve. Én így használom reggel és este, nem önmagában. Mivel szép az incije és sok szuper összetevője van, megéri az árát is, hónapokra elegendő mennyiség.

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon
2016. szeptember 9.

Imádom ezt a sampont, szép lesz tőle a hajam, és már csak 7-10 naponta kell megmosnom, ha használok száraz sampont is, szóval nekem eléggé bejött. Hozzáteszem, használok almaecetes öblítést is a végén, balzsamot viszont nem, pedig hosszú és festett hajam van.

Klairs Midnight Blue Calming Cream

Klairs Midnight Blue Calming Cream
2016. szeptember 9.

Nagyon jó ez a krém, bármilyen gyulladásra jó hatással van, arckezelés után, pattanásra, és a barátomnál szemkörnyéki napégésre is használtam, nagyon jól nyugtatja a bőrt, hidratál. Szép inci, sokszor akciózzák. Jó alternatívája a chica y chico tota-s krémjének.

It's Skin Nutritious Magic No Sebum Pact DX

It's Skin Nutritious Magic No Sebum Pact DX
2016. szeptember 9.

Nekem nagyon bevált, mindig nálam van, habár egy egész napot nézve kettőnél többször biztos nem kell használnom. Átlátszó, ezért attól függetlenül használható az egész arcra, hogy milyen a bőrszín, így télen-nyáron is optimális. Hajon is kipróbáltam, remekül működik, tűzoltásra szuper. Szerencsére nem lett bajom a parfümtartalmától, sajnos az egy felesleges összetevő benne. Pattanást, mitesszert nem okozott. Akciósan bőven meg lehet kapni 10 dollár alatt is, és ez a mennyiség akár egy évre is elegendő lehet. A doboza szép, egyszerű. Egyetlen hátránya, hogy a benne lévő tükör nem ad tiszta képet, kicsit homályos. Azt lehet látni vele, hogy jó helyre kerül-e a púder, de nem éles a kép.

Klairs Supple Preparation Facial Toner

Klairs Supple Preparation Facial Toner
2016. szeptember 9.

Imádom ezt a tonikot, átlátszó, az állaga a zselé és a vízszerű között van, könnyű felvinni, enyhe illata van, és azonnal hidratálja + nyugtatja a bőrt. Ez a kiszerelés napi kétszer használva hosszú hónapokig elég, fél évre is. Az incije szép, szóval ajánlom bármely bőrtípusra, zsírosra is, érzékenyre is, szárazra is kiváló.

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték

RefectoCil Szemöldök-és Szempillafesték
2016. augusztus 19.

A 3.1 árnyalatot vettem meg, a használati utasítással ellentétben elég a fele mennyiség - ha csak szemöldököt festünk vele -, tehát 1 cm, az oxit is felezni kell hozzá. A 2 cm akkor oké, ha valaki a szempilláit is befesti a szemöldöke mellett ugyanazzal a színnel.
Nagyon szép lesz tőle a szemöldök, lehet vele korrigálni is a hiányzó helyeket, tartós, könnyű használni, kicsit sem irritál. Én szimplán micellás vízzel törlöm le, nem használok semmilyen védőkrémet sem, csak a festéket és az oxit vettem meg.
Egy tubus simán elég egy évig, az ára pedig 3 kozmetikai szemöldökfestésbe kerül, úgyhogy azt gondolom, ezért a pénzért ajándék. :)

Etude House Dear Darling Water Tint

Etude House Dear Darling Water Tint
2016. augusztus 11.

Tartós, nem hagy nyomot, nem lehet érezni, hogy az ajkakon van, hónapokig elég, jó árban hozzá lehet jutni. Egyedül arra kell vigyázni, hogy ha félremegy, akkor gyorsan korrigáljunk, mert ez bizony fog. :)