dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Sejt Aktív Nappali Ápolókrém Kék Hibiszkusz

Alverde Sejt Aktív Nappali Ápolókrém Kék Hibiszkusz
2016. május 19.

Régebben használtam. Praktikus kiszerelés, hidratáltság egész nap, a kombinált bőrt picit zsírosítja, az ára kedvező, sokáig (hónapokig elég). Egyébként a világon semmin nem változtat szerintem, szóval egy normál bőrnél tudom elképzelni szimpla hidratálókrémnek.

Alverde Sejt Aktív Éjszakai Krém Kék Hibiszkusz

Alverde Sejt Aktív Éjszakai Krém Kék Hibiszkusz
2016. május 19.

Ameddig használtam, elégedett voltam vele, jól hidratált, és megnyugtatott, hogy természetes terméket használok, de azóta váltottam (PC), és hát... össze sem lehet hasonlítani. Az a baj, hogy nem tudtam, hogy mit lehet elérni egy komplett bőrápolási programmal. Sajnos én is a koromnak, és nem a bőrömnek megfelelő termékeket használtam. Ezt a krémet például jó érzés volt felkenni, de a kombinált bőröm reggelre csillogott tőle. Kb egy hónappal ezelőttig azt hittem, hogy ez a természetes. De nem, nem az. :)

Merz Spezial S.O.S. Hydro-Effekt Habmaszk

Merz Spezial S.O.S. Hydro-Effekt Habmaszk
2016. május 19.

Bőrradírozás és pórustisztítás után használtam a teljes arcomra, és nagyon jól hidratálta, azonnal nyugtatta. Kiszáradt szájra is ez vált be a legjobban. 8 használatra elegendő mennyiség van ráírva, de 10-12 alkalomra is simán elég, és ehhez képest kifejezetten olcsó.
Érzékeny bőrre szerintem óvatosan, ha nincs ilyen probléma, akkor remek!

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2016. május 19.

Elhasználtam belőle egy kiszerelést, hidratálókrémbe keverve nagyon jól működött, rugalmas lett tőle a bőröm. Már használtam, amikor erős bőrproblémáim lettek (nem ettől), így azóta PC termékeket használok, azoktól jött csodásan rendbe a bőröm, ezt pedig elhasználtam mindemellett, és csak azért nem veszem újra, mert a PC mellett nincs rá szükség.

Mizon Deep Sea Marine Collagen Ampoule

Mizon Deep Sea Marine Collagen Ampoule
2016. május 19.

Jól hidratál, de nem önmagában kell használni, ezt láttam leírva a terméknél, így én is a reggeli és esti krémemhez keverve használtam a márka hialuronsav szérumával együtt, és nagyon jót tett a bőrömnek, rugalmas lett tőle, hidratált, feszes, de mégsem húzódó.

Calm Soothing Toner kombinált/zsíros bőrre

Calm Soothing Toner kombinált/zsíros bőrre
2016. május 19.

Majdnem négy hete használom, a tisztítás után nagyon jólesik, hidratál, kellemes érzést nyújt a bőrnek, hamar beszívódik. Nem vattára csepegtetve használom, hanem bemasszírozok egy adagot a bőrömbe. Azonnal megszünteti a tisztítás utáni húzódó érzést, szépen előkészíti a bőrt a következő lépésre. Szerintem önmagában kevés lehet érzékeny bőrre használva, de a calm család többi tagjával együtt komplett kezeli a problémákat, és láthatóan, gyorsan javít a bőr állapotán, ezért ajánlom.

It's Skin Power 10 Formula Q10 Effector

It's Skin Power 10 Formula Q10 Effector
2016. május 19.

Mintát rendeltem anno belőle, és azt tudom mondani, hogy önmagában kevés volt, de krémhez keverve egymás hatását erősítették, hidratál, rugalmassá, feszessé teszi a bőrt.

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant
2016. május 9.

3 hete használom reggel-este, elégedett vagyok vele. Ami a dolga, azt meg is teszi: nem irritál, nem kell mellette bőrradírt használni. Hidratálja is a bőröm, nem közvetlen utána kenem fel a szérumot és hidratálót, mégsem húzódik, vagy pirosodik a bőröm. Erősebbet nem merek használni egyelőre, és ha később váltok is, csak T-zónán fogom kipróbálni, mert kombinált a bőröm, viszont pár hónapja érzékeny is lett, helyenként piros foltokkal, erősen rozacea gyanús. Jelenleg az egész arcápolásom PC, így nem tudom pontosan, hogy ez a termék mennyiben járul hozzá az összegészhez, de egy biztos, komplett működik. Már két hét alatt rengeteget javult a bőröm állapota (alapozót el tudtam hagyni), pedig ezt nem is vártam, mert 4-6 hétre simán szükség lehet ahhoz, hogy látványosan jobb legyen a bőr állapota.
Mivel hámlasztó, a dolga az, hogy tisztítsa a pórusokat, tisztább bőrképet adjon, és ennek meg is felel, úgyhogy öt pont. Ajánlom mindenkinek, aki nem használhat bármit az elhalt hámréteg eltávolítására és a pórusok tisztán tartására. Nem kell rögtön nagy terméket venni, mindenképpen próbáljatok előbb mintát belőle, habár azt kell mondjam, ebből baj nem lehet, mert a legenyhébb BHA tartalommal bír, ennél csak erősebbek vannak, de egy eleve irritációra hajlamos bőrnek simán elegendő lehet. Persze, ettől még keletkezik mitesszer a T-vonalon, szerinem ezt nem nagyon lehet kikerülni kombinált bőrön (se), de amióta ezt használom, heti egyszer könnyedén és gyorsan kinyomkodom az orrom és szám alatti bőrt, fél óra múlva már semmi nem látszik, a bőröm pedig tiszta. Szóval szerintem könnyebben kijuttathatók a szennyeződések a bőrből, ha exfoliáló készítményt használ az ember.

Innisfree Jeju Volcanic Blackhead 3Step Program

Innisfree Jeju Volcanic Blackhead 3Step Program
2016. május 1.

Kipróbáltam már életemben pár mitesszer eltávolító orrtapaszt, de eddig ez az első, ami tényleg hatékony, és nem a 'kicsit utána kell dolgozni' kategória. Szerintem a titka az első lépésben rejlik: a csomag egy olyan orrtapaszt rejt, ami át van itatva valamilyen folyadékkal, ami megnyitja a pórusokat. Így nem kell áztatni, gőzölni, aztán nyomkodni. Tényleg működik. A részletes leírás pontosan tartalmazza, hogy hogyan kell használni. Az első lépéssel már kijönnek mitesszerek, ezeket csak simán le kell törölni. Ennél a pontnál jegyzem meg, hogy nekem már ekkor tisztább lett a bőröm, mint a szokásos egy lépéses orrtapaszok használata után. A második lépés megegyezik a sima orrtapaszok használatával, azaz a bőrt be kell vizezni, és fel kell tenni a tapaszt. Ez szedi ki azokat a mitesszereket, amelyek az első lépés során nem jöttek ki. Miután leszedi az ember, látszik, hogy mi ragadt bele. És ennél tényleg ott van. :) A harmadik lépés már csak bőrnyugtatás, pórusösszehúzás. Az egész művelet 45-60 perc, mivel mindhárom tapaszt 15-20 percig kell alkalmazni.
A személyes tapasztalatom abszolút pozitív: a bőrömet teljesen kipucolta, de nem irritálta, nem lett vörös, sebes, csak szimplán szép tiszta. A gyártó oldalán elég drága a termék, 3 dollár, ami szerintem sok egy ilyen tisztításért, viszont vannak oldalak, ahol fele ennyiért meg lehet venni.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2016. április 14.

Tipikusan mindenre jó gél, a bőrt hidratálja, nyugtatja, bőrproblémákra is lehet használni, de napégésre, gyulladásokra is kiváló, és nagyon gazdaságos a kiszerelése, sokáig elég.